Uriage

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gremik, Módosítva: 2016. március 6.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat az érzékeny, normál vagy száraz bőr napi tisztítására. Rendkívül gyengéden, kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket és a sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott. Fiziológiás pH. Lemosást nem igényel.

Hipoallergén, szappan-, alkohol- és színezőanyag mentes

aszilvia

2016. augusztus 3.

Én ezt a lemosót ajándékba kaptam rendelésem mellé, 50 ml-es kis kiszerelésben. Összehasonlítási alapom nincs, mivel addig csakis a gyógyszertári mosakodókrémet használtam sminklemosásra, mivel durván túlérzékeny, rosaceás, hámló, vörös foltos, pörsenéses, viszketős az arcom, szerencsére nem mindig, de mikor elkezdtem használni, éppen nagyon ramaty állapotában volt a bőröm, az orvosom szerint elkezdett kiújulni az addig gyógyszerrel és fényterápiával karbantartott akne rosaceámból a rosacea rész. Éppen ezért vettem meg a URIAGE termálvizes arcpermetet is, illetve egyidejűleg vásároltam egy vízálló szemfestéklemosót, ugyanezt a márkát. Az arcpermetről már ódákat zengtem, de ezt a terméket is csak dicsérni tudom. Annak ellenére, hogy nem a túlérzékeny bőrre kifejlesztett változatot használom, a bőrömnek nem ártott, hanem az összes termékkel együtt használva, csodásan helyrehozta a bőrömet kb. 1 hónap alatt. Úgy használom, hogy egy keveset egy kerek vattakorongra teszek, és finomat áttörlöm vele a bőrömet, utána meleg vízzel lemosom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

catwomen

2015. szeptember 25.

Jól hidratál, megszünteti a bőr szárazságát és a feszülő érzést, anélkül hogy bármilyen olajos réteg keletkezne. Nagyon jó a krém használata előtt. Engem csak az illata lepett meg, nekem inkább a "dohos" szag jut róla az eszembe... Vagy lehet hogy ez szándékos és a termálvízhez van valami köze??? Mindenesetre lehet hogy legközelebb egy illatmentes fajtát választok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Balaton

2015. június 5.

Patikában ajánlották, nekem szépen leszedi a sminkemet. Az én bőröm bírja, nem okoz irritációt. Minden reggel és este áttörlöm vele az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Lena800805

2015. január 12.

Rettenetesen irritált, húzódó arcbőrt eredményezett a használata. Sajnos nem tudom tovább használni.
Medora, ajánlottad az iparfümériát, mint az Avéne lehetséges beszerzési forrását. Hadd kérdezzem már meg, biztonságosnak tartod őket? A krémek, parfümök eredetiségét illetően...
Köszönöm, ha válaszolsz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Köszönöm, ha válaszolsz.

Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6, PEG-75, PEG-40

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.