Uriage

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Kellemesen illatosított olajtusfürdő, mely extra bőrkímélő napi tisztálkodást nyújt az egész család számára. Lágyan tisztító, tápláló összetételével optimálisan hidratálja az epidermisz felső rétegét. Tisztít Lágy, szappanmentes tisztító bázisa kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket. Ápol Különleges olaj-gél textúrájának köszönhetően védőréteget hoz létre a bőrön. Véd Lipidpótló összetételével és Uriage termálvíz tartalmával óvja a bőrt a kemény víz szárító hatásától.

Petra901018

2022. október 5.

Imádom, legeslegjobb olajtusfürdő. Szeretem hogy ez habzik és nem csak “tologatom” a testemen, hanem ettől tisztának is érzem magam.
Az illata nagyon finom, egész sokáig érződik.
A literes kiszerelés sokáig elég és dermo viszonylatban ez van a legjobb áron😉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 5.

Az illata nagyon finom, egész sokáig érződik.
A literes kiszerelés sokáig elég és dermo viszonylatban ez van a legjobb áron😉

Elzaaa

2022. július 28.

Nekem ő A tusfürdő. Nem cserélném le, mert előjöhet az ekcémám. Fürdés után selymes marad a bőröm. 5 csillag!
A legjobb olajtusfürdő ekcémás bőrre. Először a Bioderma olajtusfürdőt próbáltam ez egy picit jobb talán a termálvíz miatt. Az illatmetes Uriaget akartam venni, de véletlenül ez került a kosaramba de nem jelent problémát mert nem irritálja a parfüm az ekcémás bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 28.

Dorka98

2022. április 25.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Kellemes az illata, nem szárítja a bőrömet, nem érzem a használata után a szokásos viszketést és húzódó érzést, mint más tusfürdőknél. Egyszerre kis mennyiség is elég belőle, így könnyű takarékosan használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

elizacreme

2022. április 4.

Nem túl olcsó, de csodás termék. Én furdeshez és arclemosáshoz is használom. Kiválóan eltávolítja a sminket. Dupla tisztításhoz ajánlom, lemosás után érdemes még vízbázisú terméket használni. A testemen brutálisan száraz a bőröm, viszont utána nagyon puhanak éreztem.
Na most ez 3 termék egyben. Tusi, hatékony sminklemosó, arctisztító. Így már az ára sem vészes. Próbáljátok ki! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

Torpece

2021. november 16.

Nagyon jól hidratál, kellemes de nem tolakodó az illata. Egyből a legnagyobb kiszerelést vettem meg, mert így a leggazdaságosabb, bár őszintén szólva így sem olcsó. Viszont amennyire drága, annyira jót is tesz a bőrnek, pláne így télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 16.

balkri

2021. november 2.

Korábbi rossz tapasztalatok miatt féltem az olajos tusfürdőtől, de irtitált száraz bőrre (alkat és lábszár) patikus ezt a terméket ajánlotta. Mivel ár érték arányban az 1 l volt a legkedvezőbb bizalmat szavaztam a patikusnak. Jól tettem! Ez egy remek termék, jól tisztít, nyugtatja a bőröm, és az illata is tetszik. Pár nap akatt enyhült a viszketés, napról napra puhult és simult az irtitált bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 2.

Cintia04

2021. október 16.

Nagyon jó kis cucc ez! Rengeteg féle tusfürdőt, olajat kipróbáltam már az érzékeny bőrömre és nagyon kevés vált be! Az Uriage eau thermale krémtusfürdőt is használtam és én balga megvettem a literes kiszerelést gondolván biztos jó lesz majd! Kb 3ik fürdés után elkezdtem szét vakarni magam és a férjem is akinek nem érzékeny a bőre! Úgyhogy kézmosónak lett végül elhasználva! Nem is tápláltam túl nagy reményeket ehhez a termékhez sem! Most már elmondhatom a sokadik használat után, hogy bevált! Nem bántja a bőröm, nem száradok ki még ebben a vacogó hidegben sem mikor eleve szárazabb az ember bőre! Férjem is használja és pozitív a hatás nála is! Az illata a megszokott termál vizes Uriage aki ismeri ezt a családot tudja csak enyhébb és a bőrön nem marad meg sokáig de nem is ez a lényeg hanem, hogy ne bántsa a bőröm! Kellemesen habzik de nem lesz habfürdő tőle! Egyelőre meg vagyok vele elégedve, hosszabb távon majd kiderül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Pip_

2021. október 7.

Nagyon szeretem, kíméletes a száraz bőrhöz, kellemes az illata, évek óta használom felváltva az illatmentes változatával. Az ára miatt nem vonnék le csillagot, mert a termék pazar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

T.Edina

2021. június 16.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, használtam az illatmentes változatot is ennek kellemes az illata, kellően habzik, sokáig elég, bár az ára fél év alatt 1000Ft emelkedett ami nagyon sok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

frankfanni

2021. május 12.

Évek óta ezt használom, mert a száraz bőröm elég érzékeny a teleparfümözött drogériás tusfürdőkre. Puhább a bőröm, bár az illata érdekes, de meg lehet szokni. Megéri az árát és praktikus a pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.