Uriage

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Kellemesen illatosított olajtusfürdő, mely extra bőrkímélő napi tisztálkodást nyújt az egész család számára. Lágyan tisztító, tápláló összetételével optimálisan hidratálja az epidermisz felső rétegét. Tisztít Lágy, szappanmentes tisztító bázisa kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket. Ápol Különleges olaj-gél textúrájának köszönhetően védőréteget hoz létre a bőrön. Véd Lipidpótló összetételével és Uriage termálvíz tartalmával óvja a bőrt a kemény víz szárító hatásától.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Cintia04

2021. október 16.

Nagyon jó kis cucc ez! Rengeteg féle tusfürdőt, olajat kipróbáltam már az érzékeny bőrömre és nagyon kevés vált be! Az Uriage eau thermale krémtusfürdőt is használtam és én balga megvettem a literes kiszerelést gondolván biztos jó lesz majd! Kb 3ik fürdés után elkezdtem szét vakarni magam és a férjem is akinek nem érzékeny a bőre! Úgyhogy kézmosónak lett végül elhasználva! Nem is tápláltam túl nagy reményeket ehhez a termékhez sem! Most már elmondhatom a sokadik használat után, hogy bevált! Nem bántja a bőröm, nem száradok ki még ebben a vacogó hidegben sem mikor eleve szárazabb az ember bőre! Férjem is használja és pozitív a hatás nála is! Az illata a megszokott termál vizes Uriage aki ismeri ezt a családot tudja csak enyhébb és a bőrön nem marad meg sokáig de nem is ez a lényeg hanem, hogy ne bántsa a bőröm! Kellemesen habzik de nem lesz habfürdő tőle! Egyelőre meg vagyok vele elégedve, hosszabb távon majd kiderül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Pip_

2021. október 7.

Nagyon szeretem, kíméletes a száraz bőrhöz, kellemes az illata, évek óta használom felváltva az illatmentes változatával. Az ára miatt nem vonnék le csillagot, mert a termék pazar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

T.Edina

2021. június 16.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, használtam az illatmentes változatot is ennek kellemes az illata, kellően habzik, sokáig elég, bár az ára fél év alatt 1000Ft emelkedett ami nagyon sok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

frankfanni

2021. május 12.

Évek óta ezt használom, mert a száraz bőröm elég érzékeny a teleparfümözött drogériás tusfürdőkre. Puhább a bőröm, bár az illata érdekes, de meg lehet szokni. Megéri az árát és praktikus a pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Pocokkiralylany

2020. október 14.

Zseniális kis tusfurdo! Varandossagom alatt használtam, a patikában ajánlották, hogy ettol majd nem lesznek csikjaim - és így lett! Minden nap használtam és pont úgy hatott, hogy bár óriásira nőtt a hasam, de nem lettek csikjaim miután visszahúzódott, nagyon ajánlom!
Sokáig elég, jó a pumpás kiszerelés, az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Sokáig elég, jó a pumpás kiszerelés, az illata kellemes.

gili

2020. július 7.

Megfelelő tisztító hatással rendelkezik, hidratálja a bőrt és az illata is isteni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Petra2424

2020. július 7.

Nagyon szeretem, szuperul hidratál, kellemes az illata, sokáig elég. Száraz bőrre szuper megoldás, ha nem szereted a testápolót. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

barbusus93

2020. június 9.

Első olajtusfürdőm, mindig voltak félelmeim ezekkel a termékekkel szemben, hogy sokat kell belőlük használni, nem lesz elég habos használatkor stb. Aztán az egyik havi kedvencek között szerepelt, gondoltam teszek egy próbát hátha. Jól tettem, szuper kis termék. 1,5 hónapig simán elég, egy fürdéshez kb 6-7 pumpányi adag szükséges. Szeretem a pumpás kiszerelést is, jól bevált. A bőröm is imádja, lábszáraim puhává varázsolta. Az elején kicsit furcsálltam az illatát de nem vészes, könnyen meglehet szokni/szeretni csak én általában illatmentes termékeket szoktam vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

MrsNegy

2020. június 8.

Ajándékba kaptam a terméket, az ára miatt nem vettem volna meg. Érdekes élmény volt, mert ez az első olajos tusfürdő, amit használtam. Száraz bőröm van, nyáron is szoktam testápolózni, és ezen ő sem változtatott. Valamelyest hidratál, de mintha rajta maradna a bőrömön egy vékony réteg, amit a törölközővel kell letöröljek. Egy-két nappal ritkábban kell talán testápolózzak. Ekcémára hajlamos vagyok, és a használata alatt volt egy időszak, amikor előjött (nem a termék miatt), és nem zavarta az illat ellenére sem (amit én nem igazán kedvelek). Röviden: jó, legalábbis nem rossz, de nem éri meg az árát, bár tény, hogy kíméletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Lewanda

2020. május 26.

Imádom, ez a kedvenc tusfürdőm, az illatába pedig szerelmes vagyok. Bevallom őszintén nem hittem, hogy egy olajos tusfürdő segít a száraz bőrömön, de megtette. Télen a az illatmentes, nagyon száraz bőrre valót szoktam használni (URIAGE XÉMOSE OLAJTUSFÜRDŐ), mert az még jobban kíméli a bőröm. Az Uriage termékek illatáról amúgy mindig az ápoltság jut eszembe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.