Uriage

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Termálvíz alapú különlegesen kímélő, hidratáló tusfürdő, csecsemők, gyerekek és felnőttek részére. Védi a bőrt a csapvíz szárító hatásától. Lágy tisztító és extra hidratáló összetételű, kellemes uniszex illattal. Hajmosásra is ajánlott.

Szappan-, paraben- és színezékmentes.

Kiszerelés: 400 ml

stylo

2019. március 2.

Literes kiszerelest vettem. Kicsit banom, mert utalom az illatat. Amugy jo volna. Meg a hajamra is kiprobaltam. Jo. Hogy elfedjem az illatat, egy olajtusfurdot kevertem hozza, amit meg onmagaban tul ragacsosnak tartok. Igy lett kb 2 liter kremtusfurdom. :-)))) ez a ketto egyutt amugy szerintem zsenialis. Ha valaha ujra fogom venni, tuti ujbol bekeverem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

ludri97

2017. december 30.

Megvettem, akkor fogom elkezdeni használni, ha elfogyott a Bioderma olajtusfürdőm. Erre szeretném most azt lecserélni, remélem beválik :) majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

ancsa29

2017. július 3.

Samponkent hasznalom es nagyon szepen hidratalja a hajam,csillog es plusz egy napot is nyertem hajmosasok kozott😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

karaibrahimgil

2017. január 7.

Műtét után használtam, semmi irritációt nem okozott, ezért a gyerkőcöt is fürdettem vele. Az illata nem a legfinomabb, de a sebgyógyulási időszakban nem is az volt a legfontosabb. Valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

SchSzilvia

2017. január 6.

Mindig van egy flakonnal otthon, többet elhasználtam már, és alapdarab lett. Intim mosakodásra és hajmosásra is be szoktam vetni, mert mindenre jó, és ha utazom akkor elég csak egy dolgot vinnem három helyett. Kíméletes a bőrhöz, kellemes az illata és abszolút nem szárít, nagyon tiszta érzetem van mindig a használata után. Nyáron többet használom ezt, télen pedig az Uriage olajtusfürdőjét (az illatosat, nem a Xemosét). Ami ehhez hasonló, az a La Roche Posay kék Lipikar gélje, de ezt én egy picit jobban favorizálom, de azt is szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

VidamRt

2016. május 27.

Teljesen ugyanaz a történetem, mint OCsilla-nak! :)
Arcra használtam, most pedig a nagy kiszerelést testre. Nem húzódik a bőröm, visszafogott az illata.
A párom néha ezzel mos hajat, ő eléggé korpásodik, viszont ettől teljesen rendbejött neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Teljesen ugyanaz a történetem, mint OCsilla-nak! :)

OCsilla

2015. november 23.

Arctisztításra használtam el egy kis kiszerelést. Nyáron nagyon szerette a bőröm, de így késő ősszel már húzódik utána. Tetszik a szolid kis illata, jól habzik, nem irritálta a bőrömet. Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Babooca

2015. október 24.

Pixis szerzemény. Júniusban érkezett, azóta kb 3x tudtam használni. Őszintén megvallva NEM szeretem a tusfürdőket. A citromos és natúr illatúakat főleg nem. Így nem tudom mikor fog elfogyni, de rajta vagyok. Nem lett kedvenc. Más Uriage termékek jobban a szívemhez nőttek. Lepontozni nem fogom, mert szárítani nem szárít és a gyenge habzásán és az illatán kívül más bajom nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

franciska.papp18

2015. szeptember 13.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőt. Imádtam az illatát, az állagát, azt hogy hypoallergén és hogy nem szárította a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Powderpuff Girl

2015. szeptember 11.

Nem érzékeny és nem nagyon száraz a bőröm, így számomra a termék csak egy hypoallergén tusfürdő, komolyabb bőr problémával küzdőknek nem tudok nyilatkozni. Kevésbé habzik, friss kellemes illata van. Rendesen tisztítja az arcomat és tényleg nem hagyja kiszáradni, kellemes puha tapintású marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.