Uriage

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű és frissítő állaga finoman beolvad a bőrbe és feltölti azt egy különleges, hármas hatású hidratàló komplex (Uriage termálvíz + H2O Patch + Aquaxyl) segítségével. Használatával bőre egész napra intenzíven hidratálttá, revitalizálttá, puhává válik, visszanyeri ragyogását és fiatalos frissességét. Könnyű, láthatatlan állaga miatt férfiak számára is ideális választás.

• Regenerálja a bőr hidratàló mechanizmusait.
  • Fokozatosan felszabaduló hidratàló összetevői segítségével folyamatosan maximumon tartja a bőr hidratàltsàgát.
  • Helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy ezzel is gátolja a dehidratációt.

Kitűnő sminkalap. Nem komedogén, hipoallergén.

Ár: 2500 , Eladó: csengemandula
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Zala megye, fizetés: Foxpost / postán maradó
Ár: 2900 , Eladó: Vavika02
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: banki utalás, posta, foxpost

Medve21

2021. április 12.

Nagyon szerettem. Nagyon kellemes illata van, pikk pakk felszívódik és szépen feltöltött rugalmas bőrt hagy maga után. Személy szerint az LRP termékek iránt vagyok elfogult de ha a rutinom arcápoló tagja bármikor kiesne és valami más alternatíva kéne, biztosan erre esne a választásom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Zita0606

2021. február 4.

Mindennapjaim része lett. Kiváló reggeli hidratáló, mert könnyed, kevés elég belőle és pár másodperc alatt beszívódik. Szinte azonnal tudok sminkelni rá, nem veszik össze az arcomra kent sminktermékekkel. :) Valóban igaz lehet, hogy a nap folyamán fokozatosan fejti ki hidratáló hatását, mert még egyetlen más krémnél sem éreztem azt, hogy hidratált maradt az arcbőröm a nap végére. Mivel folyamatosan hidratáltan tart, ezért kevésbé fényesedik és zsírosodik az arcbőröm a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Lewanda

2021. január 22.

Azt hittem nem lesz elég télen, de termálvízzel és hialuron szérummal remekül működik, bár nem vagyok sokat a hidegben a homeoffice miatt. Csak reggel használom, este azért szükségem van mellé egy testesebb krémre is. Az illata számomra picit zavaró, emiatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Kriszta92

2021. január 22.

Könnyű állaga van, kevés elég belőle. Sokáig kitart egy kis tubussal. Nem ragacsos, könnyen beszívódik, kellemes az illata. Az én bőröm kombinált és zsíros, nagyon nehezen találok olyan hidratálót ami jó rá, legtöbbtől fénylik az arcom, nem szívódik be a krém és pörög-kukacosodik az arcomon. Na ez a gél szerencsére beszívódik és nem kukacosodik nem is ragad és szép matt marad a bőröm. Már másodjára veszem újra.

punkyorange

2021. január 10.

Elhasználtam, de nem tudtam megbarátkozni az illatával, emiatt biztosan nem veszem újra. A kombinált bőröm olajosabb részein nem teljesített túl jól, Revox Niacinamiddal együtt használva korábban sosem tapasztalt, kellemetlenül zsíros réteg képződött ezeken a területeken, utóbbit elhagyva sem éreztem komfortosnak a használatát. A száraz/normál részeken kellően hidratált már önmagában is. Az én bőrömön sminkalapként nem működött, apró darabokban mállott; ugyanezt tapasztaltam amikor csak "tapiztam" az arcomat, le tudtam sodorgatni a krémet a bőrőmről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Lágy textúrájú, finom illatú, jól bedolgozható és könnyen felszivódó zselé.Újra meg fogom vásárolni. Sminkalapnak is kitűnő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Honeyhair

2020. augusztus 18.

Az én száraz bőrömre kevés, de a barátnőm kombinált és nem is túlzottan vízhiányos bőrére remekül bevált, könnyű nyári arcápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Lilium

2020. augusztus 18.

Anyukámtól kaptam, ő szereti. Nyárra tényleg tökéletes, hűsítő, gyorsan beszívódik és matt arcbőrt eredményez. Kicsit olyan moisture surge feeling. Kellőképpen hidratál nyáron, talán még kora ősszel is elég lesz nekem, de az illata nagyon erős. Amúgy kellemes lenne, de nem az arckrémemben szeretném érezni. Teljesen felesleges, ráadásul van, aki érzékeny is rá...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

EvandEra

2020. június 27.

Megfelelő zselé, leszámítva hogy egy fura ragacsos réteget hagy a bőrömön mint az összes Uriage termék, nagyon jól hidratál. A ragacsosság ellenére még valószínűleg egy darabig a polcomon marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

csill87

2020. február 8.

Tipikus nyári hidratáló zselé, nagyon jó minőségű, nem ragacsos, könnyed, gyorsan beszívódik. Jó hidratáló, hozza amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Glycerin, Trehalose, Urea, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Glucose, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.