Uriage

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló krém-tusfürdő, száraz/nagyon száraz bőr kíméletes tisztítására, különleges lipidfelépítő hatással. Védi a száraz bőrt a víz szárító hatásától.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, illat- és színezékmentes.

AnnaLAKK

2019. szeptember 2.

Páromnak vettem, mert apró száraz foltok jelentek meg a bőrén. Az illata első szippantásra kicsit fura volt, de használat közben finomodik és úgy már kellemes. Krémes és lágy a tusfürdő kevés is elég belőle, nem szárítja ki a bőrt. Mi nagyon megszerettük a párommal. Egy dolog nem tetszik, hogy nagyon folyékony a tusfürdő nagyon nehéz adagolni kifolyik a kupakba és mindenhova sajnos a csomagolásért le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

zsuffika

2019. május 24.

Bőrgyógyász ajánlotta extra száraz, enyhén ekcémás bőrömre a Xémose Cerat krémmel együtt használva, mindkettőt minden nap használom, és tökéletes csodaszerek. Az ekcémák eltűntek, nagyon szép hidratált a bőröm. Az ára egy kicsit borsos, de megéri, és nagyon sokáig elég, sokszor van rájuk akció, figyelni kell. A szaga nekem “uszodaszagú”, nem tudom máshogy megfogalmazni egészen egyszerűen az uszodai levegő “illata” jut eszembe a szagáról, de meg lehet szokni, nem vészes. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

simbenz

2018. december 8.

Szerencsére nem küzdök különösebb bőrproblémával, száraz a bőröm, és kipattogásra hajlamos, ezért vettem meg ezt a tusfürdőt? Nem is tudom minek nevezzem. Leginkább arc-mosásra vált be, arra szoktam használni, mert nem irritál. De nem hiszem, hogy újra fogom venni. Ennyit a baba-tusfürdők is tudnak, jóval olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

kissproof

2018. március 30.

Ekcémás száraz bőrre vettem meg -1000 ft akcióval.
1. Igy is kutya drága
2. büdös
3. fabatkát sem ér
Nem ajánlom senkinek sem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Ekcémás száraz bőrre vettem meg -1000 ft akcióval.
1. Igy is kutya drága
2. büdös
3. fabatkát sem ér
Nem ajánlom senkinek sem

Cicuka22

2018. január 31.

Bőrgyógyász ajánlotta nagyon száraz bőrömre, de eddig nem igazán vált be. Először is alig habzik. Kézzel szétkenve túl sok kell belőle, fürdőrózsával már jobb a helyzet, de nem tökéletes szerintem. Másodszor pedig nem hidratál jobban, mint bármelyik másik tusfürdő :( Ugyanúgy kiszárad a bőröm, viszket és muszáj krémeznem utána. Ehhez a hatáshoz képest nagyon drága. Hamarosan elfogy, és a másik fajtáját a Lavantet próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

IldikoB

2017. december 26.

Pár hete kezdtem el használni, a gyógyszertárban ajánlották az ekcémás foltomra ami valószínűleg egy nem megfelelő tusfürdőtől alakult ki. 1000 Ft-os kedvezménnyel vásároltam ami a gyógyszerész szerint nagyon nagy fogás én egy kicsit drágállottam. Amit ígért be is vált, az ekcémám kezd eltűnni és puha lesz tőle a bőröm de szerintem gyógyszer szaga van. Sokat sportolok ezáltal sokat is izzadok és mióta ezt használom zuhanyzás után sem érzem magam tisztának. Biztosan nem veszem meg még egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Elyana

2017. február 10.

Csúnya, viszkető kiütésektől szenvedek a terhesség utolsó szakaszában. Annyira elkeseredett voltam, hogy mindent kipróbáltam amit ajánlottak és persze elmentem bőrgyógyászhoz, hogy megerősítsen abban, hogy ez "csak" PUPPP szindróma és semmi más. A bőrgyógyász felírt nekem antihisztaminos krémet, de amíg az elkészül, javasolta a Xémose család két tagját. Ezt a tusfürdőt és a testápoló tejet. Ez a tusfürdő nagyon szépen habzik és olyan vele fürdeni, mintha egy finom puha felhőbe burkolóznék. Bár elég drágák, de tudván, hogy ez enyhített a szenvedésemen és már nem akarom minden nap lekaparni magamról az összes bőrt + babafürdetéshez is lehet majd használni (amin azért az egyik összetevő miatt még elgondolkozom), arclemosónak és kézmosásra is, azt kell mondjam bőven megéri.Viszonyítási alapként elmondom, hogy a két 400 ml-es Xémose terméket ~5000 forintért vettem, mert akció van a patikában, míg a többi krém amit kipróbáltam és nem hatott összesen meghaladták a 8000 forintot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

karaibrahimgil

2017. január 7.

Szinte az összes Uriage tusfürdőt kipróbáltam már. Ez is nagyon jó, krémes állagú. Számomra nem feltétel egy testápolási terméknél a habzás, bár a tubusos kiszerelés miatt mintha gyorsabban fogyott volna pl. az olajtusfürdős változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

FEV

2016. március 9.

Nem hidratál különösebben. Kellőképpen habzik, nagyon jól tisztít. Valamelyest kevésbé száraz a bőröm tusolás után, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 9.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. december 7.

Én mindjárt a 400 ml-es kiszerelést vettem meg, mert a gyógyszertárban nagyon ajánlották, meg az itteni vélemények alapján. Kár volt. Egyáltalán nem érzem krémesnek és tartalmasnak, inkább átlagos. Szinte semennyire sem habzik, ezért nagyon sok szükséges belőle egyszerre, hogy eloszlathassam. Egyáltalán nem gazdaságos. Sajnos én azt sem érzem, hogy különösebben ápolná a száraz bőröm így télen. Pedig nekem nem is extra száraz a bőröm, inkább csak a lábszáram hajlamos kiszáradni. Még a viszketést sem szünteti meg teljes mértékben. Szükséges testápoló is utána. Tetszik, hogy illatmentes, meg mindenmentes, de azt a formaldehides tisztítószert kihagyhatták volna belőle, miért kellett? Érzékeny bőrre? Biztos, hogy nem vásárolom meg még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 7.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.