Urtekram

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dendera, Módosítva: 2017. május 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az Urtekram bio aloe vera fogkrém egy mészkő és aloe vera alapú fogkrém, ami mirhával küzd a gyulladások ellen és mandarin olajjal a friss leheletért.

SLS-mentes és fluorid-mentes fogkrém.

Évia

2019. március 17.

Három fajtáját is kipróbáltam ennek a fogkrém családnak. Az aloe verás teljesített a leggyengébben. Semmi frissességet nem adott fogmosás után. Az elején érezni egy nagyon minimális mandarinnak nevezett ízt, de hamar el is tűnt. Nagyon érzékennyé tette a fogamat, ugyanakkor nem éreztem tisztának a fogaimat tőle. A csodás összetevői ellenére egyáltalán nem találtam jónak, nem venném újra. Az aloe verás változat nem tartalmaz zöld teát, tévesen írták bele a nevéhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

szakszil

2017. július 5.

kedvenc fogkrémem, a többi fajtát is szeretem,olyat kerestem ami mentes a fluoridtólésaz sls tőll és megtaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice