Urtekram

Ár:   7,69 font   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edzsu, Módosítva: 2017. július 3.

Ár:   7,69 font
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

A baba érzékeny bőre védelmet és nedvességet igényel. Ezért ezt a könnyű krémet tápláló növényi olajokkal és shea vajjal töltöttük meg. Gyengéden felszívódik és puha, hidratált bőrfelületet hagy maga után. Nagyszerű mind az arc, mind a test ápolására, és talán még a saját bőrét is ezzel fogja hidratálni minden anyuka, aki egyszer kipróbálta.

Sem a terméket, sem az összetevőit nem tesztelték állatokon. Vegán termék, nem tartalmaz állati eredetű összetevőket, csak növényi alapanyagokból készült.

Dyana91

2021. február 25.

Kedvenc testápolója a családnak. A gyerekek és én is használom és eddig egyikőnket sem irritálta. Tényleg illatmentes és jól beszívódik a bőrbe. Egyszóval 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

agnese82

2019. november 23.

Sajnos le kell, hogy pontozzam pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Kislányom ekcémás bőre miatt választottam ezt a testápolót mivel sok szépet és jót ígér, az összetevők is csodálatosak...csak éppen ha már egy picit is kijönnek a piros ekcémás foltok, ott csípi neki, ha bekenem vele 😞 Valószínűleg én fogom majd elhasználni, biztosan jó, de csak ép, sérülésmentes bőrre ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

BreastfeedingandMakeup

2018. május 30.

A kedvencünk, harmadjára fogom újra vásárolni, a kisfiam érzékeny bőre nagyon szereti, téli időszakban az én kéz fejemnek is jobb volt minden kézkrémnél!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil