Urtekram

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. július 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Az Urtekram deók gyorsan felszívódnak, nem hagynak nemkívánatos festékanyagokat vagy fehér nyomokat a bőrön vagy a ruhánkon. Az ásványi sók természetes módon gátolják a baktériumok szaporodását és a kellemetlen szagok kialakulását, miközben a bőr izzadási folyamatai akadálytalanul folytatódhatnak. A növényi glicerin pedig ápolja bőrünket. Illatmentes változat ajánlatos különösen érzékeny bőrüeknek is. Ecoert által ellenőrzött minőségi dán termék. Tiszta ápolás a bőrnek.

Kiszerelés: 50 ml

natasa

2011. július 20.

Nem ért semmit. A glicerintől ragadt. Ráadásul timsót tartalmaz, ami kalium-aluminium szulfát. Elvileg ez nem összekeverendő az aluminiummal, de nem tudom...Alumentes deot akartam, nem voltam nyugodt. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 20.