Urtekram

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eperjeske, az összetevőket feltöltötte: orsi2911, Módosítva: 2015. január 15.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

100%-ban természetes összetevőkből.

lha

2019. augusztus 3.

Hát nem szeretem. Olyan mintha felvizezett fogpor lenne. Mancsos az állaga, egyáltalán nem habzik, porízű és nagyon hamar elillan a tisztaság érzet és illat a számból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Sofia1

2016. március 23.

Nagyon megbántam, hogy megvettem. Pokoli drága volt, 1200 HUF és már első alkalommal óriási csalódás. Megszoktam a fluormentes termékektől hogy nem habzanak, de ennek ilyen ragacsos, büdös íze és érzete van, mintha műfogsorragasztóval mosnék fogat. Mosás után van egy friss érzet a szájban, az jó, de nem érzem hogy tisztítana. Sőt utána azt vettem észre, hogy fehér lepedéket képzett a fogamon.
Soha többet nem veszem meg ezt a fogkrémet, maradok a Lavera márkánál. Sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 23.

eperjeske

Korcsoport: >54
2014. január 23.

Gyönyörűek az összetevői, de ennyire azért ne legyen nekem egy fogkrém natúr, hogy semennyire sem habzik! Így olyan érzésem van a szokásos mennyiség elhasználása után, mintha nem is mostam volna fogat! Ezért felteszek a fogkefére még egy adaggal, miáltal dupla annyiba kerül a használat, mint kellene! Használtam már más, bio fogkrémeket is, azoknál valahogy meg tudták a gyártók oldani, hogy mérsékelten, de kicsit habozzon a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 23.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.