Urtekram

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dundicat, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztít. A tengeri varjútövis, kék és vörös áfonya, csipkebogyó antioxidánsai hialuronsavval kombinálva megfelelő táplálást, regenerációt és nedvességet biztosítanak a száraz és sérült hajnak. Fűzfakéreg-kivonat helyreállítja a fejbőr egyensúlyát és fokozza a többi növényi összetevő hatását.

imcsi

2019. november 16.

Nagyon kellemes az illata és szépek az összetevői (az illatanyag elvileg természetes kivonatok és illóolajok keveréke), de nekem a levendulás verziótól szebb és puhább a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

dundicat

2018. június 13.

Barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a sampont, azelőtt nem is ismertem ezt a márkát. Nagyon szerettem használni, kellemes illata van, nem habzik túlzottan. Viszonylag kevés is elég volt belőle, bár nekem alapból nem túl dús a hajam. Kombináltan használtam a pumpás hajhidratáló szérumával, azzal együtt csodaszép volt a hajam, de nem vettem újra, mert elég drága, és csak webshopokból lehet itthon rendelni. Kb 1-1,5 hónapig tartott ki. Kifejezetten szerettem a természetes összetevőket, és hogy ennek ellenére minőségi hajtisztítást végzett, ami sok hasonló termékről még nem mondható el (sajnos). Azért ha lesz valami jó akció, biztosan kipróbálom az Urtekram többi termékét is, mert ezt nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate