Urtekram

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. július 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Nem tartalmaz parfümöt, parabéneket, szintetikus tartósítószert vagy egyéb endokrineket, ami azt jelenti, hogy kiemelten ajánlott és alkalmas az illat-allergiában szenvedőknek, illetve a finom és érzékeny bőrűeknek.

Kiszerelés: 250 ml

Fény

2013. szeptember 13.

Nem volt benne semi jó. Gubancolt, szárított. Biztos nem veszek ilyet soha többet!
Nagy reményeket fűztem hozzá, de ... Mivel több terméküket is kipróbáltam, az egész márka leszerepelt nálam!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

sephora

2013. február 27.

Update:
Levettem egy csillagot, mert pénzkidobás kategóriának tartom. Nagyon gubancol, várom, hogy elfogyjon. Közben vettem egy Balea Med ultra sensitive sampont, és azt kell mondjam, hogy az ára is korrektebb és a hatása is jobb. Az sem tökéletes, de sokkal jobban teljesített mint ez.

Valamilyen sampon és balzsam összetevőre allergiás vagyok, mert hajmosás után tele lesz az arcom csalánkiütéssel.
Elkezdtem kipróbálni a natur- ill. kevés összetevőből álló termékeket. Most az Urtekram sampon és balzsam van kipróbálás alatt, korábban a Dermax sampont próbáltam ki.

Azt kell mondjam, hogy csalódtam ebben a samponban. Ennyi pénzért jobbra számítottam. De pozitívum, hogy nem lettem csalánkiütéses.
Hátközépig érő hajam van, amit iszonyatosan összegubancolt, alig tudtam a balzsamot belefésülni.
3x kellett vele hajat mosni, mert az elsőnél nem is habzott, valahogy eltűnt a hajamban a cucc. Öblítés után megint egy nagy adag sampon, ez már hasonlított a hajmosáshoz, de nem éreztem megfelelőnek a tisztító hatását. Harmadjára már rendesen habzott, de érezhető volt, hogy semmi ápoló hatást nem nyújt a hajnak. Sprőd, gubancos és merev lett tőle a hajam.
A balzsam valamelyest javított a helyzeten, de azt majd a balzsamnál bővebben kifejtem.

Az összetevők alapján szimpatikus termék, de nagyon drága. Egy hajmosás alkalmával hosszú hajnál sok fogy, és nagyon gubancol.
Rövid hajnál szerintem jobb hatást produkál és jobban megéri használni, mint hosszú hajnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Update:

natasa

2011. július 20.

Egész jó kis sampon. Próba kiszerelésem volt belőle, szóval csak párszor használtam. Jól tisztít. Nem zsírosodott hamar. Illata nincs. Az ára most kb. 1700 Ft (250 ml). Naturkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 20.