Urtekram

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chili-p2, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2021. január 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Az Urtekram kristálydezodorok gyorsan felszívódnak, nem hagynak nemkívánatos festékanyagokat vagy fehér nyomokat a bőrön vagy a ruhánkon. Fontos, hogy a salakanyagoktól meg tudjunk szabadulni, anélkül, hogy újabbakkal terhelnénk a szervezetünket. A növényi glicerin pedig ápolja bőrünket. A rózsa egy tökéletes ápolást és illatot biztosít egész napra.

ECOCERT által ellenőrzött minőségi dán termék. Tiszta ápolás a bőrnek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

chili-p2

2013. augusztus 2.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Azt hittem tudok váltani egy egészségesebb termékre, kiválthatom az alumíniumos deokat, de valamiért nekem kifejezetten kellemetlen volt a használata. Biztosan velem van a baj...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.