UW Naturcosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Véleményem szerint, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőr ápolására szolgáló készítmény aloe vera kivonattal. Az aloe vera ismert bőrápoló és gyulladáscsökkentő hatásával, ápolja, hidratálja selymessé teszi a bőrt.
A termék minden bőrtipusra alkalmazható.

(igazából nem írja hogy kézkrém, de a TESCO-ban kézkrémként árulják.)

Lelőhely: TESCO

Csokiice

2018. január 2.

Már lassan négy éve ezt használom és még mindig tökéletes. Sokáig elég :)
Viszont a fellelhetősége... Hol lehet kapni? Mert ahol eddig vettem már nincs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Már lassan négy éve ezt használom és még mindig tökéletes. Sokáig elég :)

viragka

2017. február 11.

már körülbelül egy éve ezt használom és nagyon szeretem. Szuper puha és hidratált bőrt eredményez. Nyáron csak ezt használom télen rossmannos aloe vera gélt szoktam utána használni plusz hidratáltságért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Kesudio

2016. december 8.

Krémmániás vélemények alapján vettem meg. Arckrémként használom. Gyorsan beszívódik és az illata is kellemes. Problémás bőröm van, és ahol vannak bőrhibák, kenés után csíp pár másodpercig. Első használatkor miután magamra kentem, nem értettem, miért dicsérték annyira. Jó, de semmi különös nem történt, aztán bekenés után 10-20 perccel mintha kisimult volna az arcom és a gyulladt területek is mintha halványodtak volna. Önmagában egész jó kis krém, de sminkalapnak kevés. Nem szárít, de beszívódás után teljesen mattá teszi az arcomat, ellehetetlenítve, hogy utána bármit is el tudjak dolgozni rajta.
Kiszerelés és ár/érték aránya nagyon jó. Sokáig elég lesz, de még nem tudom újraveszem-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Zsofii88

2016. január 3.

Egyszerűen imádja a bőröm az aloe verás termékeket,így ezt is.Tökéletes a zsíros,problémás bőrömre arcmosás után.Mintha inná a bőröm olyan hamar beszívódik és extra puha lesz az arcom utána.Gyulladáscsökkentő hatásáról még nemtudok nyilatkozni.De ajánlom hasonló bőrtipusú társaimnak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

trudee

2015. november 22.

Én az arcomra kezdtem el használni és most ezt használom éjszakára, reggel és ha úgy adódik napközben is. Kicsit erős az illata, de nem zavar. Az tetszik benne, hogy nagyon gazdaságos, ezért egyáltalán nem kell sajnálni, általában többet szoktam felkenni mint amennyit azonnal beiszik a bőröm és pár perc után elkenem a maradékot, így egész napra hidratáló érzést kapok. Ráadásul nekem is érzékeny-pattanásra hajlamos bőröm van és ettől a krémtől nemhogy rosszabb nem lett, de ha alaposan letisztított bőrre viszem fel, akkor kimondottan szép lesz tőle. Ha csak ezt viszem magammal utazásnál, akkor pedig mindenhova jó. Nem tudom, hogy mennyiben köszönhető a hatása az aloe vera tartalomnak, de szerintem ennyi pénzért ez teljesen jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

JudithBeauty

2015. június 18.

Barátnőm ajánlotta ezt a krémet, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kézre is jó, de én igazából arckrémként használom. Anyukámnak is annyira bevált, hogy neki is vettem egy tégellyel. Kellemes aloe vera illata van, lágy krém, nem zsíros, pont jó a száraz típusú arcbőrömre. Az ára is kedvező, nem gondoltam volna, hogy ennyire olcsó krém ennyire jó. Mindig van nálam a táskámban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

Rita0126

2015. április 14.

Az én arcomra tökéletesen bevált. Pár helyen zsíros,egyébként száraz arcomat tökéletesen rendbetette. Az illata nagyon kellemes. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 14.

hena

2014. december 24.

Nagyon szuper kis krém. Finom visszafogott illata van, elég sokáig érződik is a bőrön. Először én is kézkrémnek próbáltam, jól hidratál, mindennapi kenegetősnek tökéletes, viszont mikor a sok kézmosástól, mosogatástól extrán kiszáradt bőrömre ez nem volt elég.
Arcra is kipróbáltam, vékonyan kell felkenni, úgy nem okozott pattanást sem és sokáig puha maradt a bőröm. Összességében bevált, olcsó is és hatalmas a tégely, jó ideig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

Lilucy

2014. november 18.

Véletlenül akadtam rá erre a krémre, de örök szerelem lesz ez.
Azóta már a fél ismeretségi köröm ezt használja.
Zsíros és száraz is egyszerre a bőröm... de ez tökéletesen rendbe szedi. Gyorsan beszívódik és még a pattanásokra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Véletlenül akadtam rá erre a krémre, de örök szerelem lesz ez.
Azóta már a fél ismeretségi köröm ezt használja.

dfruzsi

2014. február 25.

meglepődtem, hogy a kézkrém kategóriában van, mert én az arcomra használom! imádom! vegyes bőröm van, amelyik krém jó lenne az arcom száraz részére, az túl zsíros az arcom olajos/zsíros részére... de ez a termék tökéletes az egész arcomra! kevesebb, mint egy perc alatt beszívódik a bőrömbe, nem ragad, nem hagy nyomot, hidratál, egy kevéske is elég és jó az illata! olcsó is, szóval tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.