UW Naturcosmetic

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shennny, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Ultra Weich Lóbalzsam aktív gél készítménye könnyen kenhető mentolos gél formájának köszönhető- en hatékonyan felszívódik. Hűsítő hatással bír, nyugtatja a fájó, igénybe- vett testrészeket. Használata javasolt különböző mozgásszervi panaszok enyhítésére a fáradt, sajgó testrészek (kéz, kar, láb, nyak, hát, derék) ápol- ására, nehéz fizikai munka és sportolás esetén igénybevétel után és izom- azítás céljára.

• Hűsítő, nyugtató hatású

• Sportolás előtt bemelegítés fokozására

remeczky

2015. december 3.

Én egy kicsit többet vártam ettől a lóbalzsamos mizériától. Annyira hűsí, hogy majd megfagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Shennny

2014. július 25.

Hűsít, de ragacsos réteget hagy, ami utána szörnyen bosszantó, mert nemjön le. Viszont hatalmas adagot adnak olcsón. Nem tudom, mikor fog elfogyni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.