UW Naturcosmetic

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Christine, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

UW Teafaolajos sarokápoló

A teafa leveleiből készült gyógyító esszencia alkalmazási területe szinte végtelen! A fokozott igénybevétel bőrkeményedést okozhat minden olyan tevékenységnél, amely során a tenyér, a láb vagy más bőrfelületek kemény, esetleg érdes felülettel találkoznak. Az UW Teafaolajos sarokápoló enyhíti a bőrkeményedés tüneteit, amely leginkább azokon a bőrfelületeken jelentkezik, amelyek a legnagyobb igénybevételnek vannak kitéve.

• Zárt cipő okozta kellemetlen dörzsölés esetén
  • Sporttevékenységből eredő fokozott terhelésnél

latiffah

2020. július 2.

Én nagyon szeretem. Anyukám vett először euró-s boltban. Igazából próba szerencse alapon, nem volt drága. Aztán adott nekem is. A sarkam nem olyan vészes, nincs csúnyán repedezve, de azért nyáron a száraz sarok sem csinos, legalábbis engem zavar. Na mindegy. Használtam én mindent. Ilyen olyan drogériában kapható, vagy népszerű katalógusos krémeket. De közelében nincsenek ennek. Az illata számomra semleges. Nem a kedvencem de nem is utálom. Használni az első kénes után használt. Engem ez meggyőzött. Komolyan a járás is kellemesebb már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Toscana

2020. május 14.

A sarkaim az állandó terhelés miatt minden próbálkozás ellenére repedezettek, de abban a már nagyon fájós formában. Van, hogy alább hagy és olyan szépek és puhák aztán meg kezdődik elölről.. kíváncsiságból vásároltam meg ezt a krémet egy bő éve, valami potom pénzért az egészen nagy tégelyes kiszerelését. Lefekvés előtt bőven bekenem, zoknit húzok rá és reggelre a sarkaim mintha babapospiba mentek volna át. Azonban ha két napig nem kenem őket az eredeti állapot egyből jelentkezik. A szagja, merthogy ennek tényleg az van kicsit büdös, de a bőrön eltűnik/elillan. Ez talán a negatívuma az egyetlen. Kíváncsi vagyok, hogy a bőröm meddig fogja bírni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

bibike2000

2020. április 15.

Száraz, repedezett sarokra vettem 350 forintért egy éve. Sok van a tégelyben, még mindig van az alján, pedig napi szinten használom. Ár-érték arányban teljesen okés. Nekem teljesen megfelel,szereti lábam is, viszont az illata nem annyira tetszik,emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

6vilag

2020. március 1.

Még nyáron vettem, el is felejtettem, hogy eltettem a zokniban alvós időkre, most ástam elő. Az illatát szeretem, 2-3 borsónyi mennyiséget szoktam este lábanként bemasszírozni. Kellemesen hűsít, viszonylag gyorsan beszívódik. Nincs különösebben bőrkeményedésem, inkább csak hidratálásra használom meg mert szeretem a teafa olaj illatát. Semmi extrát nem tudok elmondani róla, szerintem egy átlagos lábkrém, nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 1.

anitaaa04

2020. március 1.

Én körülbelül 4 éve használom azt a terméket. A gyógyszertárban ajánlották. Sajnos nagyon hajlamos kiszáradni a sarkamnál és a talpamon is a bőr ezért szükségem volt egy krémre ami intenzíven ápolja. Az ára nagyon kedvező, én a 250 ml-es kiszerelést szoktam belőle megvenni. Az illata nem mondható kellemesnek, olyan tipikus teafaolaj szaga van. Nekem abszolút bevált és szép puhává varázsolja a tappancsaimat. Már több tégellyel is elhasználtam és még fogok is. Ha nem is minden este, de hetente 3 alkalommal lefekvés előtt szoktam alkalmazni. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

hevniki

2019. május 26.

Sziasztok, 2 éve ismerem a terméket, és imádom. Télen sajnos egy fürdőben összeszedte m körömgombát 😱 aminek a zártcipős szezon sem tett jót :( Egész télen kezelgettem különböző ecsetelőkkel semmi hatása nem volt. Most, hogy elkezdtem a felkészülést a szandálszezonra és újra intenzíven használom a krémet a körömgombám is látványosan tűnik el. Nagyon örülök neki, gondolom a teafa olaj miatt 🤷‍♀️... Mindenesetre ha lehetne +1 csillagot adnék, és én az Eurofamilyben vettem. Üdv.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

katucicu

2019. április 8.

A pedikurosom ajanlotta osszel, hogy hasznaljam ezt a nagyon szaraz labamra. Nekem nagyon bevalt, 500-600 ft a nagy tegelyesre egyaltalan nem sok. Sot, kiszaradt, megviselt ferfi kezre is tokeletes! Engem nem zavar, hogy ragad vagy nem szivodik be gyorsan, mert csak ejszakara hasznalom zoknival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Kingika

2019. március 26.

Nagyon nem szokásom lehúzni semmilyen terméket, na de azért a tapasztalataimat leírnám.
Kb. 1,5 éve vettem meg a krémet, natúrkozmetikum végett, pozitívan álltam hozzá. Nem használtam minden nap, de az első héten bekentem 2 naponta vele a lábamat, s a hét végére piros foltok jelentek meg a talpamon, később egyre csak szaporodtak és pikkelyesedni kezdtek.
Már a kezemen, a bokámon, a csípőmön és a karomon is jelen van ez a kiütés szerű, fájdalmas és viszkető valami. Majd nagyjából rá 2-2 hétre elmentem bőrgyógyászhoz, aki közölte velem hogy ez bizony pikkelysömör, vagy ekcéma. Később kiderült, hogy ekcéma.
Azt mondta az orvos lehetséges, hogy az új krém idézte elő, mert van benne egy tartósítószer ami hasonló reakciót válthat ki az érzékeny bőrű embereknél.
Na de ami a legrosszabb az egészben, hogy lassan másfél éve próbálkozunk eltüntetni ezt a bőrbajt, mindmáig sikertelenül....
Szóval, ha választhatnék, hogy kipróbáljam-e, vagy sem, akkor egyértelműen NEM, és remélem valamikor sikerül majd megszabadulnom ettől a bőrbetegségtől.
De ez egyéni vélemény, ahogy nézegettem a többieknek nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

De ez egyéni vélemény, ahogy nézegettem a többieknek nagyon bevált.

Chrissy

2019. február 11.

Ha ezt a krémet egy jelöletlen, egyszerű fehér tégelyben kapnám meg azzal, hogy tesztelni kéne és egy luxusmárka terméke, akkor elhinném és majdnem maximális pontot kapna. Egyedül az illata árulkodna róla, hogy nem high end cucc, mert a drága márkák figyelnek az ilyen részletekre. Ezért kapna tőlem pontlevonást. De így, hogy egy tök olcsó, egyszerű krém, megkapja az 5 csillagot és az "újraveszem" bélyeget is rányomom ezerrel.
Nagyon sokféle lábápoló és sarokápolót kipróbáltam már a katalógusos rendelőstől a német erre szakosodott Gehwol termékeken át a natúr cuccokon keresztül tényleg mindent, és használtam már luxusmárkát is lábra, de ez az egyszerű, Auchanban és kínai diszkontokban is fellelhető krém tényleg lenyűgözött.
Enyhe teafás illata van, nem oszt, nem szoroz, de lehetne kellemesebb. Az állaga kellemes, krémes, mégis könnyed, nem olajos. Könnyen felszívódik, pillanatok alatt, nem ragad és nem csúszós, szinte rögtön lehet rá zoknit húzni. Azonnal kellemes érzetet ad a lábnak és pihe-puha talpakat eredményez, heti 2-3 használattal is - eddig ezt a szintet nekem egyik korábban használt termék sem hozta.
Nagyon megszerettem, úgyhogy ha kifogy, akkor megyek megvenni a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Nagyon megszerettem, úgyhogy ha kifogy, akkor megyek megvenni a következőt.

lalabel

2018. november 19.

Szuper. Lefekvés előtt érdemes felkenni, zoknit húzni rá, és reggelre szépen látszik az eredmény. Sajnos nekem nagyon nagy szükségem van rá, ha egy-két napig nem használom, újra teljesen száraz a sarkamon a bőr, de ha nem felejtem el bekenni, akkor szép puhák lesznek a talpaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.