UW Naturcosmetic

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Christine, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

UW Teafaolajos sarokápoló

A teafa leveleiből készült gyógyító esszencia alkalmazási területe szinte végtelen! A fokozott igénybevétel bőrkeményedést okozhat minden olyan tevékenységnél, amely során a tenyér, a láb vagy más bőrfelületek kemény, esetleg érdes felülettel találkoznak. Az UW Teafaolajos sarokápoló enyhíti a bőrkeményedés tüneteit, amely leginkább azokon a bőrfelületeken jelentkezik, amelyek a legnagyobb igénybevételnek vannak kitéve.

• Zárt cipő okozta kellemetlen dörzsölés esetén
  • Sporttevékenységből eredő fokozott terhelésnél

hevniki

2019. május 26.

Sziasztok, 2 éve ismerem a terméket, és imádom. Télen sajnos egy fürdőben összeszedte m körömgombát 😱 aminek a zártcipős szezon sem tett jót :( Egész télen kezelgettem különböző ecsetelőkkel semmi hatása nem volt. Most, hogy elkezdtem a felkészülést a szandálszezonra és újra intenzíven használom a krémet a körömgombám is látványosan tűnik el. Nagyon örülök neki, gondolom a teafa olaj miatt 🤷‍♀️... Mindenesetre ha lehetne +1 csillagot adnék, és én az Eurofamilyben vettem. Üdv.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

katucicu

2019. április 8.

A pedikurosom ajanlotta osszel, hogy hasznaljam ezt a nagyon szaraz labamra. Nekem nagyon bevalt, 500-600 ft a nagy tegelyesre egyaltalan nem sok. Sot, kiszaradt, megviselt ferfi kezre is tokeletes! Engem nem zavar, hogy ragad vagy nem szivodik be gyorsan, mert csak ejszakara hasznalom zoknival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Kingika

2019. március 26.

Nagyon nem szokásom lehúzni semmilyen terméket, na de azért a tapasztalataimat leírnám.
Kb. 1,5 éve vettem meg a krémet, natúrkozmetikum végett, pozitívan álltam hozzá. Nem használtam minden nap, de az első héten bekentem 2 naponta vele a lábamat, s a hét végére piros foltok jelentek meg a talpamon, később egyre csak szaporodtak és pikkelyesedni kezdtek.
Már a kezemen, a bokámon, a csípőmön és a karomon is jelen van ez a kiütés szerű, fájdalmas és viszkető valami. Majd nagyjából rá 2-2 hétre elmentem bőrgyógyászhoz, aki közölte velem hogy ez bizony pikkelysömör, vagy ekcéma. Később kiderült, hogy ekcéma.
Azt mondta az orvos lehetséges, hogy az új krém idézte elő, mert van benne egy tartósítószer ami hasonló reakciót válthat ki az érzékeny bőrű embereknél.
Na de ami a legrosszabb az egészben, hogy lassan másfél éve próbálkozunk eltüntetni ezt a bőrbajt, mindmáig sikertelenül....
Szóval, ha választhatnék, hogy kipróbáljam-e, vagy sem, akkor egyértelműen NEM, és remélem valamikor sikerül majd megszabadulnom ettől a bőrbetegségtől.
De ez egyéni vélemény, ahogy nézegettem a többieknek nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

De ez egyéni vélemény, ahogy nézegettem a többieknek nagyon bevált.

Chrissy

2019. február 11.

Ha ezt a krémet egy jelöletlen, egyszerű fehér tégelyben kapnám meg azzal, hogy tesztelni kéne és egy luxusmárka terméke, akkor elhinném és majdnem maximális pontot kapna. Egyedül az illata árulkodna róla, hogy nem high end cucc, mert a drága márkák figyelnek az ilyen részletekre. Ezért kapna tőlem pontlevonást. De így, hogy egy tök olcsó, egyszerű krém, megkapja az 5 csillagot és az "újraveszem" bélyeget is rányomom ezerrel.
Nagyon sokféle lábápoló és sarokápolót kipróbáltam már a katalógusos rendelőstől a német erre szakosodott Gehwol termékeken át a natúr cuccokon keresztül tényleg mindent, és használtam már luxusmárkát is lábra, de ez az egyszerű, Auchanban és kínai diszkontokban is fellelhető krém tényleg lenyűgözött.
Enyhe teafás illata van, nem oszt, nem szoroz, de lehetne kellemesebb. Az állaga kellemes, krémes, mégis könnyed, nem olajos. Könnyen felszívódik, pillanatok alatt, nem ragad és nem csúszós, szinte rögtön lehet rá zoknit húzni. Azonnal kellemes érzetet ad a lábnak és pihe-puha talpakat eredményez, heti 2-3 használattal is - eddig ezt a szintet nekem egyik korábban használt termék sem hozta.
Nagyon megszerettem, úgyhogy ha kifogy, akkor megyek megvenni a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Nagyon megszerettem, úgyhogy ha kifogy, akkor megyek megvenni a következőt.

lalabel

2018. november 19.

Szuper. Lefekvés előtt érdemes felkenni, zoknit húzni rá, és reggelre szépen látszik az eredmény. Sajnos nekem nagyon nagy szükségem van rá, ha egy-két napig nem használom, újra teljesen száraz a sarkamon a bőr, de ha nem felejtem el bekenni, akkor szép puhák lesznek a talpaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Lills

2018. november 10.

Fogalmam sincs már, hogy mikor és hogyan került hozzám ez a termék, de nemrég előkerült, mert a talpam szörnyen száraz, és gondoltam teszek egy próbát. Nem tennék olyan kijelentést, hogy csodaszer, de mindenképp segít, ha az ember lába annyira száraz és hámlik, mint az enyém. Egyébként nem szívódik be gyorsan, hagy egy kis csúszós érzetet, az illata elég erős teafaolajos (amit vagy szeret az ember, vagy nem). Viszont nálam a bőrkeményedéseken nem segített, amit nem is vártam volna el, ha nincs ráírva. Mindenesetre tuti elhasználom, újravétel nem valószínű, de nincs is kizárva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

martuska83

2018. szeptember 6.

Két éve vettem a nagy kiszerelést, nem használom sűrűn már, csak ha elfogy a kedvenc, így még a fele megvan. Nincs vele baj, teszi a dolgát, de nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 21.

Én az 500 ml- et vettem meg nagyon jól ápol puhává teszi a lábat. Utána könnyen lelehet reszelni a felesleges bőrt.
Az első használat után észrevettem a változást.
Nálam újravevős. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 21.

Az első használat után észrevettem a változást.
Nálam újravevős. :D

szaboszilvia28

2018. május 11.

Hoppácska! Nem gondoltam volna hogy ilyen jó!

Jókat olvastam róla, úgyhogy a Goods Marketben vettem, bár csak 500 ml-es volt... Hát mondom majcsak elfogy egyszer... 580 Ft volt!!!

Első bekenés után rögtön észrevettem a változást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Hoppácska! Nem gondoltam volna hogy ilyen jó!

Első bekenés után rögtön észrevettem a változást!

sztich

2018. május 8.

Jólesik a talpamnak ez a krém. Hamar be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Jólesik a talpamnak ez a krém. Hamar be is szívódik.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.