UW Naturcosmetic

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Christine, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

UW Teafaolajos sarokápoló

A teafa leveleiből készült gyógyító esszencia alkalmazási területe szinte végtelen! A fokozott igénybevétel bőrkeményedést okozhat minden olyan tevékenységnél, amely során a tenyér, a láb vagy más bőrfelületek kemény, esetleg érdes felülettel találkoznak. Az UW Teafaolajos sarokápoló enyhíti a bőrkeményedés tüneteit, amely leginkább azokon a bőrfelületeken jelentkezik, amelyek a legnagyobb igénybevételnek vannak kitéve.

• Zárt cipő okozta kellemetlen dörzsölés esetén
  • Sporttevékenységből eredő fokozott terhelésnél

fcsbkf

2021. március 24.

Sokat állok mostanában , és bekeményedett a sarkam, de ezen enyhíteni tudott a krém ! Az ára pedig kedvező :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

luci_i

2021. január 4.

Pár száz forintért vettem kipróbálás céljából és egyből megszerettem, azóta már van egy nagy kiszerelés is. Szerintem az extra száraz sarokkal nem bánik el, viszont a kiszáradt kis doppingra vágyó bőrre tökéletes! Zsíros, tápláló de mégsem hagy maga után zsíros érzetet, könnyen beszívódik és kellemes teafaolaj illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

hzs

2020. szeptember 28.

A sarkam, illetve a lábujjaim nagyon ki tudnak száradni, főleg nyáron. Eddig a testápolómat (Himalaya cocoa butter) használtam a lábfejemre is, de nem volt olyan hatásos, legalábbis nem hosszan tartóan (pedig amúgy a lábam többi részét nagyon jól hidratálja). Szóval krémmániás értékelések alapján vettem meg ezt az UW Classic teafaolajos sarokápoló krémet. Pár napja használom este fürdés után, és már most látványos a hatása. Tényleg zsírosítja és puhítja a sarkam-talpam-lábujjaim, de mégsem lesz ragacsos. Olvastam, hogy az illata miatt panaszkodtak páran, de aki már használt egy teafaolajos terméket is, annak nem lesz meglepő az illata. Minden teafaolajos terméknek ugyanaz az illata, ami elsőre valóban szokatlan, de nagyon könnyen megszokja az ember. A sarkam már most szuper, bár nyáron szokott durvább lenni, amikor szandálos idő van. Majd fél év múlva kiderül akkor milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

latiffah

2020. július 2.

Én nagyon szeretem. Anyukám vett először euró-s boltban. Igazából próba szerencse alapon, nem volt drága. Aztán adott nekem is. A sarkam nem olyan vészes, nincs csúnyán repedezve, de azért nyáron a száraz sarok sem csinos, legalábbis engem zavar. Na mindegy. Használtam én mindent. Ilyen olyan drogériában kapható, vagy népszerű katalógusos krémeket. De közelében nincsenek ennek. Az illata számomra semleges. Nem a kedvencem de nem is utálom. Használni az első kénes után használt. Engem ez meggyőzött. Komolyan a járás is kellemesebb már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Toscana

2020. május 14.

A sarkaim az állandó terhelés miatt minden próbálkozás ellenére repedezettek, de abban a már nagyon fájós formában. Van, hogy alább hagy és olyan szépek és puhák aztán meg kezdődik elölről.. kíváncsiságból vásároltam meg ezt a krémet egy bő éve, valami potom pénzért az egészen nagy tégelyes kiszerelését. Lefekvés előtt bőven bekenem, zoknit húzok rá és reggelre a sarkaim mintha babapospiba mentek volna át. Azonban ha két napig nem kenem őket az eredeti állapot egyből jelentkezik. A szagja, merthogy ennek tényleg az van kicsit büdös, de a bőrön eltűnik/elillan. Ez talán a negatívuma az egyetlen. Kíváncsi vagyok, hogy a bőröm meddig fogja bírni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

bibike2000

2020. április 15.

Száraz, repedezett sarokra vettem 350 forintért egy éve. Sok van a tégelyben, még mindig van az alján, pedig napi szinten használom. Ár-érték arányban teljesen okés. Nekem teljesen megfelel,szereti lábam is, viszont az illata nem annyira tetszik,emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

6vilag

2020. március 1.

Még nyáron vettem, el is felejtettem, hogy eltettem a zokniban alvós időkre, most ástam elő. Az illatát szeretem, 2-3 borsónyi mennyiséget szoktam este lábanként bemasszírozni. Kellemesen hűsít, viszonylag gyorsan beszívódik. Nincs különösebben bőrkeményedésem, inkább csak hidratálásra használom meg mert szeretem a teafa olaj illatát. Semmi extrát nem tudok elmondani róla, szerintem egy átlagos lábkrém, nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 1.

anitaaa04

2020. március 1.

Én körülbelül 4 éve használom azt a terméket. A gyógyszertárban ajánlották. Sajnos nagyon hajlamos kiszáradni a sarkamnál és a talpamon is a bőr ezért szükségem volt egy krémre ami intenzíven ápolja. Az ára nagyon kedvező, én a 250 ml-es kiszerelést szoktam belőle megvenni. Az illata nem mondható kellemesnek, olyan tipikus teafaolaj szaga van. Nekem abszolút bevált és szép puhává varázsolja a tappancsaimat. Már több tégellyel is elhasználtam és még fogok is. Ha nem is minden este, de hetente 3 alkalommal lefekvés előtt szoktam alkalmazni. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

hevniki

2019. május 26.

Sziasztok, 2 éve ismerem a terméket, és imádom. Télen sajnos egy fürdőben összeszedte m körömgombát 😱 aminek a zártcipős szezon sem tett jót :( Egész télen kezelgettem különböző ecsetelőkkel semmi hatása nem volt. Most, hogy elkezdtem a felkészülést a szandálszezonra és újra intenzíven használom a krémet a körömgombám is látványosan tűnik el. Nagyon örülök neki, gondolom a teafa olaj miatt 🤷‍♀️... Mindenesetre ha lehetne +1 csillagot adnék, és én az Eurofamilyben vettem. Üdv.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

katucicu

2019. április 8.

A pedikurosom ajanlotta osszel, hogy hasznaljam ezt a nagyon szaraz labamra. Nekem nagyon bevalt, 500-600 ft a nagy tegelyesre egyaltalan nem sok. Sot, kiszaradt, megviselt ferfi kezre is tokeletes! Engem nem zavar, hogy ragad vagy nem szivodik be gyorsan, mert csak ejszakara hasznalom zoknival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.