UW Naturcosmetic

Ár:   250-500 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: salientina_, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Ár:   250-500 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Irritációra, túlérzékenységre hajlamos bőr ápolására szolgáló készítmény. A krémben található körömvirág kivonat viszketéscsillapító, fertőtlenítő és gyulladásgátló hatással, valamint sebgyógyulást elősegítőtulajdonsággal rendelkezhet.

Rekaa24

2018. december 29.

Munkahelyen állandó egész napos mosogatás kiszárítja a bőröm és kirepedezik a kézfejem. Kerestem körömvirágot. Láttam ez körömvirág kivonatos és olcsó. Gondoltam egy próbát megér. Megvettem a legnagyobb kiszerelést. Alig vártam, hogy kipróbálhassam. Nemhogy javított volna.. rontott. Ami amúgy is fájt és égett még rosszabb lett. Nem ajánlom semkinek. Teljes pénzkidobás. 1*-ot sem érdemel. Már csak azt nem tudom kukában landoljon vagy egyáltalán mire tudnám felhasználni? Ráadásul párom érzékeny bőrű és nem bírja a bőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

viviennoo

2018. január 23.

Száraz, repedt télen a kézfejem, egy barátnőm adta ezt, hogy próbáljam ki rá, mert látta, hogy piros, ég stb. Csak rontott rajta, aztán most látom csak az összetevőket....... Így már érthető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

tenagi

2017. december 11.

Őszintén, én szkeptikus voltam (ezelőtt vagy 2-3 évvel), amikor megvettem az első UW krémemet. Olcsó volt, gondoltam egy próbát megér. Ez volt az első UW körömvirágos krémem. Azóta van már otthon teafaolajas, körömvirágos, lóbalzsam, vörösszőlő leveles stb. Alapdarab lett nálunk, apukám is használja és én is, mivel általában nincs olyan hónap, hogy ne legyen rajtam valami seb. :D Ezekre szoktam kenni, hogy hamarabb meggyógyuljon. @devababa írta, hogy fura, hogy ez nem sárga, hát őszintén én is meglepődtem. De szerintem ez a tény nem vesz el az értékéből, nekem legalábbis használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

gittagal

2017. január 13.

500 ml és mindössze párszáz Ft. Nekem bevált szinte minden területen, legyen szó testápolás, napégés vagy akár arckrémezésről. Már 2x vettem belőle és ezután is fogom. Könnyen és gyorsan szívódik be, nem hagy zsíros nyomot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

kigyogirl

2016. december 28.

Katasztrófa. Nehezen szívódik fel, büdös és a felbontás után 1 hónappal besárgult és bepenészedett a teteje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

petoandika

2016. január 8.

Nem rossz, de nem is jó. Viszonylag gyorsan beszívódik, viszont nem eléggé érzem táplálónak,hidratálónak.
Ha választanom kéne, inkább nem, mint igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Ha választanom kéne, inkább nem, mint igen.

Ella

2016. január 1.

Keresztanyámtól kaptam néhány éve, de még mindig van belőle. Száraz kezemre ajánlotta használni. Nagyon nehezen szívódik fel, viszont megfelelően és viszonylag hosszú távon hidratál. Szerintem egy próbát megér, csak ritkán használom a felszívódási idő hossza miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

devababa

2015. december 31.

Ez volt az elso olyan koromvirag kremem, ami nem sarga es ezert nem igazan tudom, hogy milyen fajta koromviragot tartalmaz, ha egyaltalan van benne. Allaga nem konnyu, inkabb nehez es kremes, de ez nekem megfelel szaraz boromre. Illata nem termeszetes, inkabb mu illatra huz. Sajnos pozitivuma csupan az ara es a zsiros allag. Hatranya, hogy nem vilagos hany szazalekban tartalmaz koromviragot es ezert csak 2 pont jar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

trudee

2015. október 9.

Mindig tartok itthon körömvirág krémet, napégésre, vízhólyagra, szőrtelenítés után használom és ez is ugyanolyan jó mint a többi, csak sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

GI85

2014. május 16.

Én az Auchanban vettem. Pár száz Ft volt és jó bőséges adag. Az illata is nagyon jó számomra. Az állaga kellemes krémes. Annyi volt a gond, hogy egy olyat vásároltam, amiről(csak már fizetés után, itthon vettem észre), valaki feltépte a védőfóliát és belenyúlkált... Ez annyira gusztustalan szokás! Nem a krém hibája, csak annyira unom, hogy sokan ennyire undorítóan belenyúlkálnak a koszos kezükkel a termékekbe a boltokban... Aztán visszarakják és le se tojják, hogy valaki más meg azért a termékért, amit ők szét tapcsikoltak pénzt ad ki... Fújtam bele alkoholt jobb híján. De a krém öt csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Antioxidánsok: BHT

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.