Vademecum

Ár:   667 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 23.

Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

2 az 1-ben antibakteriális fogkrém és szájvíz. Klinikailag tesztelt tisztítómechanizmusa segít az elszíneződések eltávolításában. Aktív oxigént és nátrium-fluoridot tartalmaz. 7 évnél fiatalabb gyermeknek nem ajánlott a használata.

MissNickole

2016. december 16.

UPDATE:
Fogszabályozó levétele után is használtam, de már nem tűnik annyira jónak:(
Megváltozott a csomagolása és szerintem valahogy az összetevői is:(
Meglepő módon a tesco gazdaságos ultra olcsó fogrém ugyanezt tudja, így áttértem arra:)))

Akkor használtam mikor fogszabályozót hordtam a szemcsék miatt. Hirtelen megdrágult ezért nem veszem újra, de egyébként mind az ízével, mind az állagával, mind a tisztítással meg voltam elégedve és elég sokáig frissnek is éreztem magam fogmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

UPDATE:
Fogszabályozó levétele után is használtam, de már nem tűnik annyira jónak:(
Megváltozott a csomagolása és szerintem valahogy az összetevői is:(

Erina

2016. augusztus 28.

Nagyon szerettem mert éreztem,hogy jól tisztít. Imádtam a csomagolását,nagyon egyedi.
Már más márkát használok. De bármikor újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Már más márkát használok. De bármikor újra venném.

PetraRéka

2016. április 24.

Használtam hosszabb ideig de már nem venném újra.A kiszerelése nagyon egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

Használtam hosszabb ideig de már nem venném újra.A kiszerelése nagyon egyedi.

Zsokaa

2015. december 5.

Mikor megláttam, hogy van ilyen kiszerelés, tökre tetszett, úgy voltam vele, hogy milyen praktikus. De mégse, mert igaz a fog"krém" nagyon híg, mégis olyan nehéz kinyomni a tubusból. :S A hatása átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

CeCeDrake

2015. november 22.

Fogpor mellett használtam, amikor szoktam át arra, mert olcsó és utazó méret, célnak megfelelt. A fehérítés nem ennek az eredménye, ezért 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

senskin

2015. augusztus 4.

Nem rossz,de nem a legjobb. A whitening tubusos ennél sokkal , de sokkal jobb. Valahogy nem elég friss az érzet fogmosás után. Kicsit gyengécske...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Liora

2015. március 30.

Valóban szépen fehérít de fogkrémként nem szeretem. Túl folyékony, nem elég mentolos és nem habzik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

szgg

2015. március 23.

Elégedett vagyok vele, fehérített a fogaimon. Csodát nem kell várni egy fehérítős fogkrémtől sem, de sokat kipróbáltam már, és ez fehérített a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 23.

VDiana

2015. január 21.

Valóban fehéríti a fogakat, nem látványosan, de azért én meg vagyok elégedve vele. Rengeteg ideig elég, finom az íze, és ár-érték arányban az egyik legjobb fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

Oraculum

2014. december 2.

Híg, ezért sokáig elég, tetszenek a szemcsék az ára kicsit drágább a többi tubusos Vademecum-nál, fogmosás után még úgy 1 óráig érzem az ízét, pedig annyira nem mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1