Vanita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: AnitaHorvath, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

A kávé aromás, fűszeres illata felfrissít, miközben a koffein intenzíven fejti ki hatásait a bőrben, támogatja a bőr méreganyag-kiválasztását, hozzájárul rugalmasságához, hidratálásához, selymesen simává varázsolja azt. Őrlemény állagának köszönhetően bőrradírként is használható. A kávé legismertebb hatóanyaga a koffein, melynek a hírével ellentétben számos jótékony hatása van: fokozza a szívműködést, az anyagcserét és a légzést, növeli a vérnyomást és a vérkeringési sebességet, tágítja az agyi ereket, szűkíti a bélben levő ereket és vizelethajtó. Megszünteti az álmosságot, javítja a hangulatot, stimulálja az agykérget, gyorsítja a gondolkodást és átmeneti teljesítménynövekedést idéz elő. Mindezek tükrében elmondhatjuk, ha okosan adagoljuk a koffeint, csak profitálhatunk belőle.

fahéj serkenti a bőr vérkeringését, fájdalomcsillapító, fertőtlenítő hatású gyulladáscsökkentő, gombaölő és antibakteriális tulajdonságokkal rendelkezik, javítja a bőr vérellátását, ezáltal fiatalon tartja a hámrétegeket. A fahéj kifejezetten jól alkalmazható zsíros bőrre, ha azonban érzékeny a bőröd, bánj vele óvatosan, mert kipirosodást okozhat, mivel keringésfokozó hatással bír. Kedvező tulajdonságait borogatás, bedörzsölés, aromaterápia során is kifejti. Az egzotikus illatú fahéj oldja a lélek feszültségeit, színesebbé teszi az álmokat, melegséget nyújt és vidámságot kölcsönöz számodra, ha például érzelmi nehézségekkel küzdesz.

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készül.

Esztuci

2018. április 21.

Nekem a bőrradírozó hatása kevés, viszont az illata egész jó, csak kár hogy egy cseppet sem tartós. Ha igazi radírozásra vágyok, akkor a kókusztejes mellett teszem le a voksom, ez inkább amolyan mindennapi "kényeztetés". Mivel rendszeres használat mellett szárítja a bőrt, testápoló erősen ajánlott a használata után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

orsicsiga

2016. április 26.

Néha elhasználok egy ilyen szappant, radírozásra kiváló, de az illata tényleg szinte semmi, ami nagy kár. Az állagával kapcsolatban azt vettem észre, hogyha fürdés után száraz helyen tárolom, nem lesz undi nyúlós :) 4*, mert a hatásával teljesen elégedett vagyok, csak az illatát hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Shennny

2015. május 27.

Nálam is az illat rontott egy csillagot, a dobozból nagyon jó illata van, de fürdés közbe alig érződik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

AnitaHorvath

2015. március 7.

Először mikor kivettem a dobozból csalódást okozott, mert azt vártam, hogy majd egy igazi illatbomba lesz ez a szappan, de sajnos alig van illata. A használata után viszont megszerettem, mert szépen habzott, nagyon jól hidratálta a bőröm, és ennek ellenére nem hagyott a bőrömön egy zsíros réteget (mint például a Dove). A gyenge illata miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.