Vanita

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: aukszflora, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

kókusztej, kókuszolaj minden földi jót tartalmaz, amit csak a természet nyújthat számunkra és ezzel valóban széppé, bársonyossá varázsolja a bőrt. A szappan krémes, kellemes habzását a kókuszolaj biztosítja, ami könnyen felszívódik, hidratálja a bőrt és nagy mértékben lassítja kiszáradását, antibakteriális hatású. Használata során érezni fogod, hogy a bőrödnek rendkívül kellemes tapintást ad, puha és selymes lesz tőle, minden bőrtípusra alkalmazható. A kókuszreszelék bőrradírként fejti ki jótékony hatását, a kókusztej édeskés illata pedig nyugtató hatású. Ha egy fáradt munkával teli nap után, nyugalomra vágysz, vesd be a kókusz illatát és tápláló erejét. Hamarosan érezni fogod a hatását, feltöltődsz energiával, bőröd pedig selymes és sima lesz.

Esztuci

2018. április 21.

Nagyon szeretem a bőrradírozó hatását, de sajnos nagyon szárítja a bőröm, ezért nem használom minden nap. Az illata semleges, pillanatok alatt elillan a bőrről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

dorcus89

2017. július 2.

Emlékszem egy újsághoz volt ajándékba, így került hozzám. Akkor már régóta szemeztem a márkával, így kapóra jött az ajándék. Sajnos nekem nagy csalódás, konkrétan semmilyen illata nem volt, viszonylag hamar fogyott. Jól habzott de talán ez volt az egyetlen jó tulajdonsága. Elhasználtam mert sajnáltam volna kidobni, de nem vásárolnám meg, talán egy másik illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

zsofi017

2016. június 17.

Karácsonyra kaptam egy kedves barátomtől és kb egy hónapja kezdtem el használni. Nagyon megszeretem, biztos, hogy venni fogom :) Az illata isteni. Kerestem az összetevők között a levendulát, mert nem hittem, el hogy nincs benne. (pedig nincs, de engem arra is emlékeztetett) Rendesen tisztít, mégsem szárít. A kis kókuszrücskök pedig kifejezetten kellemesen érdesek :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

ssteff15

2016. május 9.

Egy baráttól kaptam, mondván, ő nem szeret ilyeneket használni, zavarja, hogy nincs különösebb illat utána a bőrén. Hát, 4 napja használom, és eddig 5/5. :) Extra érzékeny és száraz bőrömet elkezdte rendbe rakni, már sokkal kevésbé száraz és puha a tapintása. Sajnos a vállamon néha kipattogok, és a combom belső része is a szőrtelenítés miatt, amik után sötét foltok szoktak maradni egy két hétig :s de ez a szappan elkezdte halványítani ezeket a foltokat! :o Meglepődtem de nagyon örülök neki. :) A vállam is pont most kezdett volna problémásodni, de a szappan jól leradírozza, hála a benne levő kókuszreszeléknek. :) Imádom, és újra is fogom venni, pár társával együtt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

csillanoni

2015. november 20.

Ajándékként volt csomagolva egy újsághoz, így került hozzám. Nagyon szeretem benne a kókuszreszeléket, mert nagyon jól és finoman radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

tdorina3

2015. október 18.

Ajándékként volt csomagolva egy újsághoz, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon-nagyon jól habzik, krémes, borotválkozáshoz is tökéletes, és puha lesz tőle a bőröm. Plusz pont a kókuszreszelékért, amit tartalmaz, mert nagyon jól és finoman radíroz. Élmény vele fürdeni! És külön örülök, hogy nincs benne shea vaj, amit nem nagyon tolerál az arcom, így nem kell aggódnom, ha fürdés közben szappanos vízzel öblítem le az arcomat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

Nory08

2015. június 10.

Nagyon szeretem! Extra száraz a bőröm,és a nagyon száraz bőr + szappan kombináció hát.....nem összeillő páros. Szeretem kókuszt -főleg, hogy nem okoz allergiát, miközben sok minden más igen, a bőröm szép, és puha lesz tőle, ill. szeretem a kókusz illatát is- és nehéz olyan szappant, vagy bármilyen más terméket találni, amiben kókuszolaj van, illetve az összetevői is szépek, de főleg arcra alkalmas tisztítószereket. Én csak jót tudok mondani róla. Mivel atópiám van meg kell válogatnom mivel mosok arcot, és tudjuk, hogy mi nem kenhetünk akármit a bőrünkre legyen szó krémről, vagy egy arclemosóról főleg ha parfüm is van benne. Illata nincs: természetes, vagy hogyan nevezzem. Nagyon jól tisztít nincs olyan fura érzés, mint az arclemosók után, hanem csak a tisztaság érzete. A habja krémes. A vízálló sminkkel nem bánik el 100%-osan, de szerintem plusz dolgokkal meg lehet oldani ezt a problémát. Abszolút nem szárít már a 2. ilyen szappanomat veszem meg, és szappanból nem vettem kétszer ugyanazt, mert szárított a végére. Természetesen használok utána krémet, de ez nem befolyásolja annyira szárító, ill. nem szárító hatását. Tiszta arc érzet + krém, így az igazi. Lehet egész testre is használni, de én csak arcra szoktam, és mivel arcra túl durva lenne a kókuszreszelék miatt, így én előbb a kezemben habosítom fel, és utána viszem fel az arcra. :) Nekem ez a favorit! :) 5+1 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

manobeka

2015. május 25.

Én imádom a hatását, viszont le vonok egy csillagot, mert ez a kókuszreszelék, ami benne van, inkább vágja az ember bőrét, mintsem radíroz és ez elrontja a dolgot, jobb lenne, ha nem lenne benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.

Catnip

2015. április 20.

Egy ideje már nem tusfürdőt használok hanem kézműves szappanokat. A mannából épp kifogytam és gondoltam kipróbálom a Vanitát is és nem bántam meg. A habja krémes és egyáltalán nem szárítja a bőröm. Az arcbőrömnek is kifejezetten jót tesz :) Még csak egy rövid ideje használom, de már most merem azt mondani, hogy felülmúlja a manna szappant és az ára is kedvezőbb (emag-on jutottam hozzá 600ft/db áron).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

franyoh

2015. április 8.

Teljesen átlagos szappan, semmi extrát nem vettem észre vele kapcsolatban. Közepesen habzik, illata nincs. A bőr radírozását sem észleltem, max. nagyon apró kis darabokat tartalmaz. A bőrt nem szárítja, úgy vettem észre, hogy elég jól hidratál. Szerintem vannak ettől sokkal jobb, természetes szappanok a piacon.

Update: Már hetek óta használom és meg kell adnom a max. csillagot neki. Nagyon kellemesen tisztít, finom natúr illata van. Igazi kókuszreszelék van benne, mely enyhén és finoman radírozza és maszírozza a bőrt. Lassan fogy és nem érzem, hogy szárítaná a bőrömet hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.