Vanita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

rózsakvarc a szerelem és a szív köve. A görögök szerint Ámor és Eros a szerelem istenei küldték a rózsakvarcot a földre, hogy a szerelem és a kibékülés őserejét az embereknek ajándékozzák. A rózsakvarc kristály nem csak a hűségre és a szeretetre, szerelemre való belső igényünket támogatja, hanem erősíti a szépérzékünket. A rózsakvarc segít azoknak, akik a partneri kapcsolatukban elidegenedtek, hogy egy új síkon újra együtt tudjanak lenni. A szív valós és vélt sebeit hatásosan lehet vele kezelni. Harmonizálja és megvédi a gyermeki lelket a sérülésektől. Érzékeny rezgésén keresztül igen élénkítő ereje van teremtő gondolatainkra és a fantáziánkra. A rózsakvarc kristály kielégítőbb és boldogítóbb szexualitást ajándékoz, az érzelmeket és a testiséget egyensúlyban tartja. Növeli az érzékenységet, az empátiát, a romantikát. Csillapítja a kedélyeket, támogatja a közvetlenséget, segítőkészséget és a harmonikus együttélést.

rózsafaolaj pedig, mely több száz összetevőből áll, képes egyes baktériumokat elpusztítani. Alkoholos segítség nélkül is kiváló bőrfertőtlenítő és -összehúzó hatása van, képes csillapítani a bőrpírt. Minden bőrtípus számára megnyugvást nyújt, de a pirosodásra hajlamos, valamint az idősödő bőr számára áldásos a hatása. Minden olyan helyzetben használhatod, ahol a nőiségre szeretnéd helyezni a hangsúlyt.

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készül.

senskin

2017. november 13.

Nagyon-nagyon jó szappan és rendkívül finomságos használni. Arcmosáshoz használom, nekem jobban bevált bármi mint bármilyen arclemosó. Kombinált bőrre szerintem a legjobb, ha gyulladásra hajlamos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

carriebradshaw

2015. június 3.

Bénaaa.Már elnézést.Nincsenek nagy elvárásaim egy szappantól, de használatkor már kb nincs is illata, utána meg pláne. Viszont pár napja meg észrevettem, hogy megbüdösödött o.O Ez lehetséges? A dove szappan mellett tartom, annak semmi baja. Szerencsére csak újsághoz volt ajándékba,megy a kukába.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Októberi Lány

2015. február 28.

Erős (kellemes, de nem hozzám illő) illatú, de használva már nem annyira érződik, a bőrön meg kb. semennyire, nincs is ezzel semmi gond. Szépek az összetevők, meg is lepődtem, hogy akitől kaptam, a boltban ilyen natúr szappanra bukkant. A "követ a szappanba" dolgot nem igazán értem, kicsikét a jobb értelemben vett "parasztvakításnak" érzem. Bár tény, hogy jól néz ki, és izgis volt a végén, mikor esik ki a "szappanfoglalatból", hát csak a legeslegvégén amúgy. :) (Egy ideig már csak egy kis korong volt, a közepén egy rózsaszín "dudorral", olyan volt, mint egy szép fehér cici...:D).
Viszonylag sokáig tartott, amit a méretéből nem néztem volna ki, pedig a kő miatt nem is vágtam félbe, ahogy szoktam a szappanokat, hogy ne az egészet vizezzem minden alkalommal be. Hatása egész finom, semmi extra, se nem szárít, se nem művel csodákat. Kellemes használni, kiadós és szép, ajándékba mindenképp jó ötlet. Lehet, hogy legközelebb a termékcsalád valamely másik szappanját próbálnám ki, de sajnos kevés helyen láttam eddig a polcokon, és csak 1-2 félét tartanak általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

nikol1118

2014. november 26.

Nem lettem türelmesebb tőle..... viszont tényleg jó illatú és jól tisztít, az ára is elfogadható szerintem. Én is rossmann- ban vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

bettyboop

2014. november 17.

Nagyon szeretem, finom az illata, jól tisztít, sokáig elég. Hiszek az ásványok erejében, ha ezt használom sokkal türelmesebb, kedvesebb és szeretőbb vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Pillácska;)

2014. október 24.

Nagyon tetszik az illata és a rózsakvarc is nagyon aranyos benne. Esténként ezzel mosom meg az arcom, szépen megtisztítja! :) Kicsit sokalltam az árát először, de sokáig elég, s így már annyira nem is vészes. :) Az összetevői pedig nagyon szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.