Vanita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mtunderke, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

Teafás, kézi készítésű krémszappan.

Kizárólag természetes növényi alapanyagokból készül.

Az igazi teafa illóolaja fűszeres, kissé kámforos, eukaliptuszra emlékeztető egzotikus illatot kölcsönöz. Antibakteriális, gyulladáscsökkentő, bőrfertőzést megelőző hatása közismert. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketést.

A teafaolaj fokozza a szervezet védekező képességét az egészséget fenyegető kórokozókkal szemben, azaz pozitívan hat az immunrendszerre. A bőrsérülés fertőtlenítésére alkalmas mivel a seb nem ég tőle. Antiszeptikus hatása sebbel érintkezve fokozódik. Tévhit, hogy testünk kellemetlen szagáért az izzadás felelős. Valójában ezt egy baktérium okozza, mely ellen hatásos fegyver a teafa olaj. Kitűnően használható izomfájdalom csökkentésére, bőrpír, torokgyulladás és számos gombás fertőzés kezelésére. Fokozza a vérkeringést és jótékonyan kisimítja a feszült idegeket.  A fentieket tekintve az ausztráliai teafaolaj hamisítatlan minipatika, legyen tehát kéznél, nyaralásnál, kiránduláskor, sátorozásnál, strandon, de a pelenkázás előtti-utáni kézmosásnál is nagy hasznát veheted.

TheNancy07

2019. július 10.

Az argánolajos után ezt használom jelenleg. Ami tuti, hogy az argánolajos zsírosította a homlokom, ez a teafás pedig orvosolta ezt, és tökéletesen tiszta és matt lett az arcbőröm tőle. Nagyon Jó! Bár használat után ez egy kicsit szárít, de hát... az egyikben biztos megtalálom az arany középutat :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

umpalumpa

2015. január 30.

Hát, ööö, én nem tudom komolyan hogy állok vele. Próbáltam arcon és testen. A száraz részeket kissé szárította, a zsírosabbakat meg még egy kis faggyútermelésre serkentette. Lehet, hogy csak télire nem az igazi. Elteszem nyárra, tavaszra, hátha jobb lesz. Most épp gyulladásokkal sem kell küzdenie, mert belsőleg gyógynövénnyel kezelem a dolgot és hál'istennek alig van patim, csak a nyomuk maradt.
Bocs, rontom az összképet a 3 csillaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Bocs, rontom az összképet a 3 csillaggal.

fridaylover

2014. december 18.

Újsághoz csomagolva jutott el hozzám a teafás vanita és sokáig csak figyelgettem a fürdőszobapolcon, nem éreztem késztetést, hogy kipróbáljam, mert az agyonhájpolt mannaszappanjaim semmit nem értek, így ettől sem vártam semmit. Aztán valamitől erősen gyulladt pattik jöttek ki rajtam, így végső kétségbeesésemben ehhez nyúltam - és milyen jól tettem! Teljesen lehúzta a gyulladást! Nem fogom minden napra használni, mert úgy azért szárít, de amikor pattanásos, problémás a bőröm, biztosan ez lesz az első, amit bevetek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

aidanne

2014. december 14.

Szintén újságon keresztül jutottam ehhez a szappanhoz. Nem a kedvencem a teafa illata de a hatása amit a szappan ad, nem levonandó az értékéből.Kíválóan tisztít. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

encimokus

2014. december 9.

Már régen kinéztem a Vanita szappanokat, de valahogy odáig nem jutottam el, hogy vegyek. Szerencsére újsághoz volt csomagolva, vettem is 2 darabot. Ez volt az egyik. Arcmosásra használom a teafa miatt, nagyon jól habzik, kevés is elég belőle. Szeretem a teafa illatát, ezért lehetne még több benne, de emiatt nem vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 9.

kalmaniki

2014. november 17.

Újsághoz csomagolva jutottam hozzá, aminek örülök, mert ez lett az új arctisztító szappanom. Az illata elég erőteljes, tipikus teafás illat, de nem zavaró túlságosan, megszoktam néhány napon belül. Jól tisztít, a sminket is eltávolítja, nem okozott irritációt, natúr összetevőket tartalmaz. Elégedetten használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

mtunderke

2014. július 7.

Ajándékba kaptam ezt a krémszappant. Először nem tudtam eldönteni, hogy az illata zavar e vagy sem, de most határozottan azt mondom, hogy nem irritál, viszont egy napot a kicsi fürdőszoba szekrényben volt, és mikor kinyitottam, akkor megcsapott ez a tömény illat, és most az egész szekrénynek belül kámforos illata van. : )) Jól tisztít, nem irritálja az én érzékeny bőrömet sem. Először csak az arcomat mostan át vele, majd a lábamat is borotválás után, hogy csökkentse az irritációt. Ugyan még csak egy pár napja használom, így nem tudom 100%-ra mondani, hogy tuti a szappan, de addig megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.