Varga

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timi92, Módosítva: 2014. október 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

21 gyógynövény koncentrált, tiszta kivonata, amely kifejezetten a hajszálak számára tartalmaz létfontosságú gyógynövényi hatóanyagokat.

Néhány hét alatt megerősíti a hajrostokat, a haj belső szerkezetét, tartást, volument ad a hajnak. Megállítja a hajvégek töredezését, elvékonyodását.

Amanda30

2019. május 21.

Nekem konkrétan nem nő hajam évek óta, már mindent kipróbáltam. 2 hónapja használom a Varga cseppet, most összefutottam egy ismerőssel aki kb pont 2 hónapja nem látott és megdöbbent, hogy mennyit nőtt a hajam. Nekem ennél több nem kell, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

asztromélia

2019. január 1.

Update: Ja hogy en mar vettem ilyet egyszer korabban. 😂
Szules utan nagyon (nagyon nagyon) kihullott a hajam a halantekomon, amolyan Mickey eger szeruen neztem ki. A halantekom az egyik oldalon majd fel tenyernyi reszen kopasz lett es a masik oldal sem volt sokkal jobb, ekkor vettem ot. Estenkent hasznalom csak a halantekra ahol hianyosabb 2 fujas, a masik oldalra 1. Honapok ota megvan es meg alig fogyott belole. A hajam visszanott majdnem teljesen. Ez nyilvan koszonheto a belso valtozasoknak, de szerintem ennek a fujkalosnak is. Nagyon budi, konkretan hanyas szagu (ezert hasznalom este), de ez van, mar nem erdekel, elillan hamar. Hasznalom tovabb az biztos.
4 es fel csillag

En hajhullasra vettem, tudom arra ott a masik tipus de gondoltam kezdjuk lightosabban, kicsit erositek. Egy uveg utan a hajhullasom valtozatlan sajnos. A folyadek szine barna, extrem szoke hajon szerintem meg is latszhat. Nagyon budos hanyasszagu amig meg nem szarad, utana nem erzodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Update: Ja hogy en mar vettem ilyet egyszer korabban. 😂
4 es fel csillag

Edina000

2018. szeptember 5.

Nekem a hajhullásomat teljesen megszüntette, viszont nem nőtt gyorsabban tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Fruzsika941210

2018. augusztus 15.

A héten kezdtem 😩vettem három üveggel két zold és egy piros remelem használni fognak mert nem akarom potyara bebudositeni ennyire a fejem 😂ha elfogy az első üveg írok meg :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Lili28

2017. december 6.

Nem javított a hajam állapotán, ellenben nagyon büdös. Vállalhatatlanul.
Szépek az összetevői ezért adok 2 csillagot neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Nem javított a hajam állapotán, ellenben nagyon büdös. Vállalhatatlanul.
Szépek az összetevői ezért adok 2 csillagot neki.

agica7

2017. október 15.

Mama vette nekem valamelyik karácsonyra, és csak porosodott a polcomon, aztán most ősszel elkezdett hullani a hajam. Miért ne alapon kipróbáltam, és feleannyi hajam se marad ott a fésűben hajmosás után.
Rohamosan nő tőle a hajam, többen is észrevették. +1 hónapja vágattam a hajamból, ami gondolom szintén segített a növekedésen.
Nekem az illata is tetszik, jägermaisteres 😂 Bár a barátomat nagyon zavarja, de hála isten hamar elmúlik a ,,szaga''-mondja.
Jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Jár az 5*

nikkike

2016. szeptember 7.

Nagyon ritka és vékony szálú hajam van, ami nem mindig volt így, sajnos nem tudom az okát. A fodrászom javasolta, hogy reggel a Varga piros cseppel kenjem be, este pedig a Varga zölddel, e mellé minden reggel egyek két szem Forcapil tablettát. Most használom ezt a koktélt három-négy hete, és fésülködéskor, hajmosáskor brutálisan csökkent a kihullott haj mennyisége. Szó szerint alig van pár szál. Most várom, hogy következő lépésként kezdjen sűrűsödni, mert már foltokban látszik a fejbőröm. Remélem, azon is tud segíteni hamarosan. Addig is 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Ancsibaba1993

2015. július 7.

Több mint egy hónapja használom így le tudom vonni következtetésképpen hogy valóban szebb,fényesebb,egészségesebb lett tőle a hajam,viszont nekem baromi gyorsan zsírosodik tőle,és mintha enyhe viszketés is jelentkezne azóta... De megéri,mert mióta használom hangsúlyosan szebb tőle a hajam,sokkal gyorsabban nől és erősebb,valóban kevésbé töredezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

hettiking

2015. február 16.

kiváló termék,nincs semmi extra baj a hajammal,maximum hogy fénytelen és erőtlen,de ezzel a cseppel 2 hetes mindennapi használat után erősebb, fényesebb, jobb tartásúbb lett a hajam,olyannyira hogy mások is kérdezik hogy mit használok mert látják a különbséget. hajvég töredezésen nem segít szerintem de így is gyönyörű lett a hajam tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

nius

2015. január 30.

Hát, a pozitívumai, hogy gyönyörű az inci-je (wááóóó, tényleg nagyon szép!), és ráadásul nekem nagyon tetszik ez az igazi gyógynövényes illat, végre valami nem mű-laborban kikevert vaníliaaroma, ami valójában olyan, mint a műanyag :D
Na de sajnos nálam a pozitívumok itt ki is merültek. Semmit nem csinált a hajammal, sem negatív, sem pozitív értelemben. Nem lett szebb/fényesebb/puhább/kevésbé töredezett stb. a hajam, de nem is rontott az állapotán, ergó pont,mintha semmit nem fújkáltam volna rá.
Így számomra a majdnem 4 ezer forint pont olyan volt, mintha az ablakon kidobáltam volna, vagy egyenesen a kukába.
Sajnálom, mert tényleg nagyon szép INCI, meg magyar termék is, de na, hát ha nem válik be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Csalángyökér. A népi gyógyászatban vizelethajtó, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni gyógynövényként használt.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.