Varga

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timi92, Módosítva: 2014. október 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

21 gyógynövény koncentrált, tiszta kivonata, amely kifejezetten a hajszálak számára tartalmaz létfontosságú gyógynövényi hatóanyagokat.

Néhány hét alatt megerősíti a hajrostokat, a haj belső szerkezetét, tartást, volument ad a hajnak. Megállítja a hajvégek töredezését, elvékonyodását.

hvcs

2014. december 27.

"tartást ad", a.m. ugyanazt tudja, mint zöld testvére, csak épp van benne valami csiriz, amitől összeragad az ember haja :-/

a sima zöld varga-cseppeket nagyon szeretem, ez ugyanazt tudja - ugyanazoktól az összetevőktől minek is mást várni, hiszen megerősödni a hajad csak akkor fog, ha valahogy megváltoztatod a génjeidet... azt meg inkább ne. azért vettem, mert itt többen írták, hogy legalább két havi adag van benne. ezt persze nem értettem, hiszen ugyanannyi van benne, mint a zöldben, és ugyanúgy is kell adagolni, de gondoltam, nem is tudhatom meg, amíg ki nem próbálom. még mindig nem értem, de a hajamnak eleinte tartást ad, majd másod-harmadnap lehetetlenül elaludt szörnyella-frizurát. nem is tudom, kinek tudnám ajánlani. talán nagyon-nagyon lelapuló hajúaknak?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

kakaska

2014. november 24.

Nekem a fodrászom ajánlotta egy mikroszkópos hajvizsgálat után, ahol kiderült, hogy a hajhagymáim nincsenek a legjobb állapotban. Sok, gubancolódásra hajlamos hajam van. Sokáig kitart az üveg, már lassan 2 hónapja használom, kb. 20 fújást 1 nap. A hajam puhább lett tőle. Mindig este, lefekvés előtt szoktam használni. Szétválasztom a hajam és oda fújok. Igaz, kicsit drága, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

kovacsrekaa

2014. június 6.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, száraz festett göndör hajvasalóval és egyébb hajformázokkal meg kínzott hajamra.. Legalább 2 hónapnyi adag van az üvegben, aminek nagyon örültem. 1 hónapja intenzíven használom, de ég világon semmit azaz SEMMIT sem ér. Az igéretekből egyet betart: a hajnak lesz tartása. Itt ki is merült a dolog. Két hajmosás közt használtam mindig, első nap szuper, második nap oké, harmadik napra csúnya és vállalhatattlan a hajam.. Nehéz fejbőrre fújni. Az adagoló a vége felé elromlott, így nem fújt hanem csak folyt belőle.. Számomra felesleges kiadás volt ez a 4000 ft. A Helia-D samponnal 2 hét után változást láttam a hajamon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Inez

2014. május 11.

A fodrászomtól kaptam egy kis üvegcsényit, miután bömbölve mutattam egy sárgabarackos samponnal megesett kalandom eredményét. Nem korpás, és szétvakart fejbőrre ajánlják, de azzal a meggyőződéssel csöpögtettem a fejemre, hogy a rajtam esett gyalázaton bármi csak javíthat. Kicsit csípett, ami a fejbőröm állapotát tekintve nem csoda, viszont a vakarózhatnékom néhány nap múlva jelentősen csökkent, és 2 hét után a korpa termelésem is visszaesett. Számomra mellékhatásként úgy látom, hogy a hajszálaim is hálásak érte, de hát ez a fő funkciója. Mindenképpen csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 11.

Sindy6

2014. március 25.

A hajhullás ellenivel együtt használtam, összetevőjét tekintve azonos, csak gondolom más mértékben tartalmaz ebből abból. Én nagyon szerettem, nagyon sok baba hajam lett tőle, és már kevésbé hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

ZseZsu

2014. március 10.

Sok mindent kipróbáltam már hogy a hajam helyrejöjjön. Mind tabletta formájában, mind kencék közül. Lassan 10éve éri folyamatosan vegyszeres festék, és mellé még vasalom is. Előtte nagyon sok és erős hajam volt. Mostanra sajnos elgyengült, kevesebb is és száraz. Úgy döntöttem hogy leállok a festésével és visszatérek az eredeti hajszínemhez. Az átmeneti időre meg hennával próbálkozom. De előtte gondoltam rendbe szedem szegény meggyalázott hajkoronámat:P. Ismerősöm ajánlotta ezt a csodaszert. 2 hete használom és tényleg működik :). Az első használat után reggel minta életre kelt volna a hajam. Tartása lett, kellemes a tapintása, csillogott és olyan érzésem volt mintha már most több lenne. Barátom meg is jegyezte hogy olyan a hajam mint a reklámokban (pedig ő aztán ilyesmit észre nem vesz) :D! Azóta napról napra szebb és életteltelibb . Ahogy elnézem a mennyiséget egy darabig ki is fog tartani. Én csak ajánlani tudom, valami elképesztő:)!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

sszöszi

2013. október 16.

Az én hajam is tönkrement sajnos a sok vasalástól, meg a szőke festéktől. Intenzív hajkúrába kezdtem, belülről is, kívülről is ápolom a hajamat. Le is lett vágva a töredezett rész, úgyhogy talán kiderül hogy megelőzésben mennyire jók a "cseppek". A második üveggel kezdtem el, kb 6 hét volt egy üveg, utána pedig tervezek egy harmadik üveget is, amit csak hajmosáskor fogok használni. Most minden lefekvés előtt használom illetve ha hajat mosok, akkor utána. Updatelni fogok, de egyenlőre elmondható, hogy ott ahol nem lett sok vágva a hajamból, ugyanúgy törik, látszik amikor fésülködöm, hogy esnek le a törött hajvégek :( de tudom, hogy erről nem a szer tehet, ami egyszer már eltört annak mindegy, inkább a megelőzés részére leszek kíváncsi, ugyanis arra vonatkozik ez pontosan. Biztos, hogy jót tesz a hajamnak ennyi természetes összetevő, 21 gyógynövény, annyit már most eltudok mondani, hogy nagyon gyorsan nő a hajam! Az 5. hétnél amikor festettem, majdnem 2 cm-es lenövésem volt... :) Szerintem ettől bújtak elő a babahajaim is elől, egyébként nem vettem észre, hogy dúsabb lenne a hajam. A festéket egyébként nem koptatja, én most ammóniamentes festéket használok, és arra sincsen hatással. Ja és még valami, írták a tájékoztatóban, hogy hajhullás megelőzésére is jó lehet. Hát igazából nekem már hullik a hajam, úgyhogy a megelőzésről sajnos lekéstem, de szerintem ezzel kapcsolatban nem változott semmi, nem állította meg a hajhullásomat, de ugye nem is erre való... :) Egyenlőre egy négyest adok neki, mert csodaszernek nem mondanám.

Update: elhasználtam 2 üveggel egymás után (kb 2*5-6 hét), most kb egy hónapja nem használom már ezt, de ma voltam a fodrásznál. Azt mondta, hogy rengeteg babahajam van mindenhol, dúsabb lesz a hajam. Még mindig gyorsan nő a hajam, ennyi előnye volt :) A hajam ugyanúgy törik, mint eddig, tehát marad a 4*, mert nem állítja meg a hajvégek töredezését ahogy azt írta a tájékoztatóban. Hajhullásra nem ér szinte semmit, de hajnövesztő szernek 5*** maradjunk ennyiben... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Timi92

2013. április 9.

Imádom:) A hajam történetéről röviden annyit, hogy 5 év alatt sikerült tönkretennem. Az első 3 évben nagyon sokat festettem, majd a 4.évben kapott egy dauert, ami teljesen tönkre tette, és miután már nagyon nem voltak szépek a hullámok, őrült, minden napos vasalásba kezdtem, ami betette a kaput az egyébként egyenes szálú szép barna hajamnak.. Aztán elhatároztam, hogy kész, vége amég nem kezdek őszülni egy csepp festéket nem lát a hajam, vasalni pedig pláne nem fogom. Ez idén januárban történt, elég kilátástalannak éreztem a helyzetet, de aztán megvettem Őt és pikpakk úgy helyrerázta a hajam egy hónap alatt, hogy ráse ismerek...Rengeteg babahaj, nagyon szép dús haj és nagyon gyors növekedés:) Én mindig éjjelre használtam és másnap reggel csudi szép lett a hajam:) Szóval helyreállító hajkúrának 5-ös..csupa gyógynövénnyel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Csalángyökér. A népi gyógyászatban vizelethajtó, vesekőhajtó és hólyaghurut elleni gyógynövényként használt.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.