Vaseline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: greta333, Módosítva: 2017. május 30.

Kategória:   Testápolók

Másodpercek alatt beszívódik, hidratál és segít helyreállítani a száraz bőrt. Egyenletesen adagolható a szórófej segítségével. Azonnal puhává varázsolja a bőrt, nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet. Vaseline Jelly-t tartalmaz mikrocseppek formájában.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Evi0924

2020. június 21.

A kedvenc testápolóm. Nagyon könnyen kenhető, hamar beszívódik (ami nagyon nagy pozitívum, mivel utálom, amikor még fél óra múlva is ragad a bőröm egyes krémektől) és a szórófejért pedig plusz pont jár. Sokkal kényelmesebb a használata, mint a tégelyes testápolóknak. Összeségében hozza amit ígér, viszont extrém száraz bőrnek semmiképpen sem elég (sajnos télen vannak időszakok, amikor nagyon kiszárad a bőrőm és olyankor kevés. De úgy általánosságban teszi a dolgát és ezért imádom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.