Vaseline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: greta333, Módosítva: 2017. május 30.

Kategória:   Testápolók

Másodpercek alatt beszívódik, hidratál és segít helyreállítani a száraz bőrt. Egyenletesen adagolható a szórófej segítségével. Azonnal puhává varázsolja a bőrt, nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet. Vaseline Jelly-t tartalmaz mikrocseppek formájában.

Bonzee

2018. március 2.

Pillanatok alatt beszívódik, igazi spricc-and-go. :) De sajnos vagy nem tudom mértéktartóan használni, vagy tényleg kevés van benne, mert semmi perc alatt kifújkálom a flakon tartalmát. Amúgy ezüst érmes a testápoló ranglistámon - habár ha igaz, amit az állatkísérletekkel kapcsolatban írnak a cégről, akkor ezt inkább nem hangoztatom. :(((
Balázskrisztii-nek: a sima verziója sokkal sűrűbb, ezért még nehezebben szívódik be. És azt tapasztaltam, hogy ez a spray verzió jobban is hidratál. Mondjuk a flakonosból 200 ml-es a kisebbik kiszerelés, és nyilván tele van a flakon, mert nem a hajtógáz foglalja el benne a helyet. Ezért aztán mindenképpen gazdaságosabb formátum, jó darabig elvan vele az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

balazskrisztii

2018. január 9.

A barátnőmtől kaptam ajándékba, a kiszerelését nem igazán szeretem, de a belseje nagyon jó. Nem szívódik be pillanatok alatt, viszont kitűnően hidratál. Lehet, hogy felkutatom a sima tubusos verzióját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.