Vaseline

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   368 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2015. november 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Tőle a baba bőre puha, sima és védett lesz.
  • Bezárja a nedvességet és segít kezelni és megelőzni a pelenka kiütést
  • Kíméli a bőrt , hipoallergén és nem tömíti el a pórusokat
  • Triplán tisztított, 100%-os tisztaságú vazelinnel készült. Tisztasága garantált.
  • A legjobb pelenka kiütésre , érzékeny bőrre és száraz bőrre.

danna113

2016. május 15.

Teljesen ugyan az, mint az original, csak a szülők megnyutatása érdekében van külön csomagolva és hangzatos feliratokkal ellátva (szerintem). Hozza azt amit bármelyik más vaselin, véd, hidratál. Szeretem, de szerintem maradok a sima verziójánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance