Vaseline

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Ajakápolók

Megnyugtatja a száraz bőrt és azonnali enyhülést hoz a számára. Védi az ajkakat az időjárás viszontagságaival szemben. Praktikus, zsebben hordható méret.

evasimonyi

2021. április 2.

imadom, benntartja a nedvesseget, nagyon pici is eleg belole.
ragacsos, mivel egy vekony reteget kepez, igy en csak estere teszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 2.

imadom, benntartja a nedvesseget, nagyon pici is eleg belole.
ragacsos, mivel egy vekony reteget kepez, igy en csak estere teszem fel.

Jelizz

2020. december 25.

Nekem a kitekeros valtozata van meg, jo az illata de ennyi :( Hiaba kakaovajas , nem hidratalt semmit se 5 percekent ujra kellett kennem a szamat mert vlami reteget kepezett rajta

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

kincsokinga

2020. november 17.

én is angliában vettem, sajnálom hogy nincs itthon több vaseline termék, nagyon finom kakaós illata van, kicsit olajos, tehát még szájfénynek is elmegy

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

NeliaA

2020. november 5.

Kedvenc Vaseline-em, nagyon szeretem az édességillatát, a hatása pedig szokásos Vaseline. Angliában vettem, szerencsére lassan fogy, mert mostanában nem járok arrafelé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Redlips

2019. június 10.

Nagyon jó termék. Itthon a DM-ben lehet kapni csoki és vanília illatban, a pénztárnál a forgatható állványon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

motherofwesties

2019. június 10.

Angliában vettem, és a gyógyszeres kezelés miatt kiszáradt számat szépen rendbe hozza reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Dorinaa

2018. november 3.

Majdnem az egész tégellyel elfogyasztottam, bevallom nekem sok időbe telt, már 4 éve megvan. Egész évben szükségem van az ajakápolásra, szerintem kicsit függő is vagyok, egy időben a táskában volt, majd az ágy mellett mint mentőöv, tette a dolgát, az illata pedig csodálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Clementine

2018. június 3.

Télen használtam amikor beteg voltam. A szétszáradt, kicserepesedett számat nagyon szépen rendbe hozta, viszont amikor a sebes orromhoz ért iszonyatosan csípett és le is kellett mosni. Nyilván nem sebes bőrre való szóval ez az én hibám. Amit ígér azt szépen hozza és ha egyszer elfogy tuti újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Jucccc

2017. július 31.

Az előttem szólóhoz hasonlóan én is be tudok sokallni ajakápolóval, most is van egyszerre kb. 5 használatban, meg még annyi bontatlanul. :)
Ez a termék nálam csak itthoni használatra alkalmas, mert nem szeretem koszos kézzel felvinni a kencéket, főleg nem a számra, de hát nincs mindig pont akkor lehetőségem kezet mosni, amikor éppen eszembe jut. Viszont az itthoni használat is sokat elárul a teljesítményéről, ami egyébként igen meggyőző. Az egyik, hogy napi többszöri használat mellett is nagyon lassan fogy, télen kezdtem el használni, és a fele még simán megvan, pedig a gyerekeim is használgatják. A panelos, jó száraz fűtési szezonban kitűnően tette a dolgát, és a téglalakás nyári jó száraz levegője sem fogott ki rajta, az ajkaim kellően hidratáltak, cseppet sem cserepesek. Előfordul, hogy a kezemen lévő száraz területek is kapnak belőle, ott is jól teljesít. Plusz az ára is teljesen baráti, szuper az ár-érték arány. Bátran ajánlom bárkinek, helyre teszi a problémás ajkakat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Sundiboszi

2017. március 6.

Fanatikusan vásárolom az ajakápolókat, de eddig egyik sem nőtt a szívemhez, ezt viszont nagyon szeretem, lágy, kevés kell belőle, az illata nekem tetszik és nagyon jó hatással van a kicserepesedett ajkaimra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Emolliensek: Petrolatum, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.