Vaseline

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theo, Módosítva: 2015. július 8.

Kategória:   Ajakápolók

• Védi az ajkakat
  • Hosszú ideíg tartó hidratált érzés nyújt

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

theo

2017. november 18.

Pár éve amerikában ez volt az első ajakápoló, amit a nagy sietségben beszereztem a menthetetlenül száraz ajkaimra és nagyon meglepődtem, hogy mennyire jó! Mindig éjszakára használom, reggelre mindig puha és ápolt ajkaim vannak. Télen napközben is használom, ha sokat kell kint mászkálnom, a Vaselin márka termékei az egyedüliek, amik télen megmentenek a repedezett ajkaktól. Egy picit fura íze van de kibírható. Tényleg csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.