Vaseline

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Masnilány, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Enyhülést hoz a száraz és repedezett ajkaknak, miközben a bőrbe zárja a nedvességet, hogy segítse a gyógyulást.

b5bea

2021. július 6.

Szettben vettem, fillérekért. Esténként használtam, teljesen jól ápol, hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

Szettben vettem, fillérekért. Esténként használtam, teljesen jól ápol, hatásos.

Eva123

2021. június 28.

Valami csoda amit a száraz számmal művelt. Jár az 5 csillag. Annyi, hogy télen ez egy szilárd Kenőcs, ami ha megfagy nehezen kenhető. Ezért az eloe veras változatát szeretem jobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Emolliensek: Petrolatum
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140