Veet

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 25.

Kategória:   Egyéb

Szőrtelenítő cukorpaszta 100%-ban természetes eredetű összetevőkből készült.  A természetes argánolajjal dúsított formulájának köszönhetően, amely lágyító és simító tulajdonságai miatt ismeretes, a bőrt hidratálja és tapintatosan puhává teszi. A formula vízzel könnyen lemosható.

pinterecske

2021. február 19.

Ha lehetne, 4,5-öt adnék, de olyat nem lehet és inkább húz az öt felé. Eddig kétszer próbáltam ki, először hidegen, az annyira nem kellemes mert nagyon húzza a bőrt, de lábon kibírható és a nagy részét kiszedi. Másodszorra negyven másodpercig melegítettem mikróban, nem is kell tovább, nagyon jól lehet vele dolgozni bikinivonalon és hónaljon is. Pepecselős ez így van, de nekem ez az első gyanta ami a hónaljamon mindent kiszedett, úgyhogy megismeri az elismerést (nem próbáltam még ki a melegítős gyantát,csak a hideggyantát, a felét szedte csak ki és még pluszba fájt is). Határozottan kevésbé fáj, mint a hideggyanta, és többet is szed ki. Eddig az összes szőrtelenítő eszközt kenterbe veri, talán az epilátorral van egy síkon, de azt nem bírom ki hónaljon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

Peculilyar

2020. augusztus 9.

Én most leborulok előtte. Tinikoromban próbálkoztam a cukorgyanta készítésével házilag, az lett belőle, hogy elpocsékoltam két csomagnyi cukrot:(. De miután elfogyott a gyanta patronom rábukkantam erre. Még nem tapasztaltam olyat, hogy a szőrtelenítés fájdalommentes lenne, ez meg hozza a formáját. Csak a szőrre ragad. Csillagos 5ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Babauszka

2020. július 9.

IMÁDOM! Több évnyi borotva használat után vetemedtem rá, hogy váltsak. Évekkel ezelőtt próbáltam az epilátort de iszonyúan fájt és akármit tettem ellene az érzékeny bőröm kb egy hétig piros volt tőle. Szóval ezek után megváltás volt a Veet cukorgyanta. Kezdőként kicsit hosszú volt a folyamat, de egyszerű! Követtem a használati utasítást és minden simán ment. A hőérzékelős fa spatula kifejezetten praktikus, így nem égetheted meg magad. Egy röpke pillanat erejéig megjelentek a piros pöttyök a lábamon, de azzal a lendülettel el is múltak. Bár én alaposan bekentem aloevera géllel, biztos ami biztos. A kiszerelés fele elég volt két teljes lábra, egy bikini fazonra, két teljes karra és hónaljra. (De mondom, kezdő bénázó vagyok, egy gyakorlott gyantázó biztosan spórolósabbban használja.)
Ajánlom, hogy szerezzünk be plusz textil csíkokat, mert amit adnak mellé az szerintem kevés és túl puha.
Most már csak ezt fogom használni, viszlát borotva! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Most már csak ezt fogom használni, viszlát borotva! :-)

HiddenBeauty

2020. június 27.

Nagyon szuper, fazont szoktam vele leszedni, nem okoz lila foltokat a használata mint a sima gyantáé.
Ujjakkal simán felvihető bármilyen vékonyan, a legnehezebben hozzáférhető helyekre is.
A legjobb, hogy meleg vízzel lemosható bárhonnan, könnyen oldódik.

Használati tippek:

Azért egy spatula vételét ajánlom hozzá, mert ha szobahőmérsékletű ( kb 20-22 fok) akkor ha kézzel nyúlsz a tégelybe, beletörik a körmöd. Ha nyáron akarod a 30-40 fokban használni, néhány órával előtte tedd be a hűtőbe!! Különben túl híg lesz, és nem szedi le a szőrt, csak rád ragad. Használat alatt a testhőmérsékletedtől szintén felmelegszik, ezért érdemes vele gyorsan dolgozni. Főleg fazonhoz: Ha már nagyon ragad és folyós, de még nem vagy kész, egy meleg vizes törülközővel töröld le, utána egy hideg vizes törülközővel hűtsd le a területet, és folytasd egy új adaggal! Elivekbek 2 dióméretű adagnak elég kell lennie egy teljes fazonhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

A legjobb, hogy meleg vízzel lemosható bárhonnan, könnyen oldódik.

Használati tippek:

ylexe

2020. június 23.

Nem ragad, jól kezelhető, nem bántja a bőrt, és nem kell kidobni a papír lehúzó csíkokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

BurjanAgota

2020. június 19.

Életemben elöször használtam gyantát otthon, és imádtam! Sokan írták, hogy macerás, de meglepődtem, mert nekem nem volt az.
Mióta a kozmetikusom elment szülési szabadságra visszatértem a borotvához, dehát nagyon szenvedtem tőle... 3 év után rászántam magam, hogy kipróbáljam a gyantázást itthon. Itt nagyon sok jó vélemény olvastam a termékről, ezért váalsztottam ezt, és nem csalódtam (:
Féltem, hogy nem lesz eredményes a sorozatos borotválkozás miatt, de teljesen elámultam. Intem területen és hónaljon működött, lábhoz még várnom kellett, de ezek után biztos vagyok, hogy azzal sem lesz probléma! Ajánlom (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Annie25

2020. június 4.

A vélemények alapján csak nekem nem jött be. Nagyon macerás a használata, híg, folyik mindenfelé, nehéz felvinni vékony rétegben és még a szőrt sem szedi le rendesen. Lábszáron próbálkoztam vele, de soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

kovacsrekaa

2020. május 18.

Az itt olvasott velemenyek hatasara dontottem ugy, hogy nekem ki kell probalni a cukorpasztat. Kerestem egy receptet, de egy kukaban vegzett laboson kivul nem mentem tobbre. A joy napok alatt volt erre a termekre egy 40%-os kupon igy kb 1800 forintert jutottam hozza, ami nagyon jo ar. Eloszor az arcomon probaltam ki, tokeletes. Nagyon nagyon gyorsan es fajdalom mentesen tavolit el minden kis szorszalat. Mikroban 40 mp alatt meleg lesz, es meleg is marad nem kell ujra mikrozni. Mar most banom hogy 1 dobozzal vettem, igyekszem figyelni ra az akciokat, mert ez tenyleg baromi hatasos! Mondom ezt ugy, hogy nekem eddig egy Veet termek sem valt be..💁‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Biancah

2020. április 30.

Update: bajuszomon remekelt tegnap, fel is kell csillagoznom rögtön :) bajuszgyanta után mindig apró pattik jönnek ki az ajkam felett, egy hétig biztos csúnya. Ezután? Semmi! Kicsit piros volt, de az sem vészesen.

Bikinivonalon szépen teljesített (és tök durva, mert mindiiig minden körülmények között kipattogok gyanta után, ennél semmi) lábszáron kevésbé hozta le a szőrt. Nem tudom, lehet, hogy én csináltam rosszul valamit, még kísérletezem vele (jól van na, világéletemben görgős gyantás voltam :)). Adok neki 4 csillagot, mert nagyon akarom szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

doori60

2020. január 15.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam! Legjobb gyanta eddig, amit használtam. Egyszerű a használata, egyszerűbb, mint amilyennek a leírás alapján tűnik. A hozzátartozó applikátor jelzi a gyanta hőfokát, ha túl forró kijelzi. Továbbá több gyanta szalag van hozzá csomagolva, ami újrahasznosítható, ugyanis vízzel lejön a cukorpaszta a szalagról. Ezután csak kiterítem száradni... Ugyanígy a bőrről is könnyen, gyorsan lejön, végre egy gyanta ami után nem kell olajozgatni! Szépen szőrtelenít, kevésbé fájdalmas mint a gyanta. Kellemes égetett cukros illata van. Könnyű a bikini vonalon is használni. Nálam abszolút nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.