Veet

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Pepita.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 25.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Pepita.hu, 2490 Ft

Szőrtelenítő cukorpaszta 100%-ban természetes eredetű összetevőkből készült.  A természetes argánolajjal dúsított formulájának köszönhetően, amely lágyító és simító tulajdonságai miatt ismeretes, a bőrt hidratálja és tapintatosan puhává teszi. A formula vízzel könnyen lemosható.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Pepita.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kicsicsajbi

2022. március 30.

A lábaimat epilálom, de intim részen próbálok alternatívát találni a borotva elkerülésére, ugyanis nekem nyáron folyamatosan kipattog tőle és baromi kellemetlen úgy kimenni a strandra, hogy a bikini vonalam tele van gyulladt, piros pöttyökkel.
Próbáltam hideggyantát nem jött be, próbáltam epilátorral az nagyon fájt, intim szőrtelenítő krémet még nem próbáltam de fogok, ha ez a cukorgyanta nem válik be teljes szőrtelenítésre ezen a részen.
Most a hónaljamon próbáltam ki, és azért kap csak 4*-ot, mert a spatula szerintem sem működik jól vagy csak tényleg a mindenkinek megfelelő hőmérsékletre van beállítva a használata.
Első benyomásra nem rossz termék, mert jól kiszedi a szőrt, oké maradt egy pár szál de ez attól is lehet, hogy nyílván én nem úgy tudom feszíteni a bőrt magamnak, mint egy kozmetikus 2 kézzel.
Nem mondom, hogy nem fájt de ha tartós használat mellett azt fogom észre venni, hogy lassabban nő a szőröm vagy nem egyből szúr a bőrön átjutva akkor marad mindaddig amíg nem lesz pénzem lézeres szőrtelenítésre.
Macera van vele, mert minden is ragad, még a hónaljam is a lemosás után, pedig nedves törlőkendővel is átmentem rajta.
Én befújtam aloe vera sprayvel, hogy az esetleges kellemetlenségeket elkerüljem.
(viszketés, fájdalom, kivörösödés, duzzanat)
Amint kipróbáltam intim részen jelentkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

(viszketés, fájdalom, kivörösödés, duzzanat)
Amint kipróbáltam intim részen jelentkezem.

Póni

2022. január 27.

Az itteni vélemények alapján vettem én is. Csak bajuszra és bikinivonalra szeretném használni. Első próbálkozás után azt kell mondjam nem annyira nehéz vele dolgozni, mint hittem. A melegítes rendben ment, gyorsan össze tudtam keverni. A felvétel kicsit macerás. Rá kell jönnie az embernek, hogy lehet minél vékonyabbak felvinni. Nekem ez még nem megy. Először a kézfejemen próbáltam, majd a bajuszt. Egyáltalán nem fájt, nem pattogott ki a bőröm. Mondjuk maradt egy két szál amit csipeszeznem kellett, de első próbálkozásra én elégedett vagyok. Bikinivonalra is ki fogom próbálni. Egy szalagot három részre vágtam, most elég volt. Könnyen ki tudtam mosni is. Legközelebb szerintem veszek ki egy kisebb mennyiséget egy pohárba a dobozból, mert nem akarom az egészet feleslegesen melegíteni. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 27.

padan

2021. november 15.

Egész jó kiszerelésű gyanta, bár nekem a kis gyurmázható állagú jobban bejön mint ez a kenős. Mikróban hamar felmelegszik, a kis erzékelő viszont nem jó a spatulán, még akkor is túl melegnek mutatta amikor már vegeztem a két lábammal.
A szőr 90 %át simán kiszedi, viszont nem úgy, ahogy a leirásban írják, hanem szőrnövekedéssel ellentétes irányba kell felkenni, és egyezőben lehúzni. Ha nem így csinálja az ember akkor tenyleg alig szed ki valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

boni04

2021. október 27.

Nekem ez borzasztóan nagy csalódás volt. Már a felmelegítés is nagyon körülményes volt, és nagyon sok szőrszálat nem szedett le. Eléggé fájdalmas volt a folyamat, és bizony napokig piros pöttyök díszelegtek a lábaimon. Máshova eszembe sem jutott használni ezek után. Aki hasonlóan nagyon csalódott a cukorgyantában (is), annak jó szívvel ajánlom az elasztikus gyantákat, na aaaaz tényleg szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

vivienserban97

2021. szeptember 13.

Sok jot olvastam rola, egyertelmuen az ember ki akarja probalni. A borotvatol kegyetlenul viszketek, epilatorral baromira faj. Bolti hideggyanta csikot probaltam, 2 hetig piros pottyos volt a labam. Batran vettem meg az itt olvasottak utan ezt a termeket. Nagyon csalodtam benne. Lehet en benaztam, vagy nem tudom, de ha tul meleg lett akkor folyt, es nem tapadt rendesen. Ha pedig nem melegedett fel elegge, akkor nyuzott, es ott maradt a boromon a gyanta. Mellesleg, nekem ki sem szedte az osszes szort. Probaltam hosszabbal es rovidebb szorrel is, szuros maradt a labam utana, raadasul mindenhogy nagyon-nagyon fajt. 2-3 napig viszketett es voros volt, tele pottyokkel. Egyedul csak azert adok ra 2 csillagot, mert az arcomra bevalt. Szemoldokot es bajusst szinte fajdalom mentesen szedi ki az osszes szalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Mesilla

2021. augusztus 13.

Az itteni vélemények miatt vásároltam, a folytonos borotválkozás kiváltására terveztem megvenni. Hozzáteszem még éltemben soha nem gyantáztattam se kozmetikussal, se házilag. Ehhez képest elég pozitív élmény volt használni. Szóval még kezdő bénáknak is ajánlott. Persze ragacsos, meg vigyázni kell vele, hogy ne csöpögjön, de kicsi fürdőszoba miatt konyhában tudtam csak kivitelezni a műveletet, és ott is minden gond nélkül vettem az akadályt. Tök jó, hogy mikrózható, de érdemes mindenkinek a saját mikrójával kitapasztalni a melegítést, mert én az előírt 45 másodpercre tettem be, kisebb kw-ra, mint amit a leírásban van, de így is majd' fél órán keresztül a spatula kis jelzőkéje azt mondta, hogy még túl forró a használathoz. Valószínűleg azt vették figyelembe a spatula jelzőkéjénél, hogy lehetnek érzékenyebb bőrűek, akik nem bírják a meleget, mert még javában ott volt a jel, amikor már nem bírtam magammal, és kipróbáltam, és meleg volt ugyan a paszta, de egyáltalán nem sütött. Alsó lábszáron próbáltam ki, és majdnem a fele tégely elment, de első próbálkozás volt, lehet vastagon kentem, legközelebb lehet kevesebb is elég lesz. A csomagban lévő lehúzó csíkok elegendőek voltak, nem használtam fel az összeset, és külön jó pont, hogy textilből készültek, és kimoshatók, újrahasználhatók.. A kimosásuk egyszerű volt, mint ahogy az fennmaradt gyanta lemosása is egyszerű, víz hatására azonnal oldódik, nem kell körömmel vakarni. A másik pozitívum, hogy annyira fájdalommentes volt, hogy elsőre azt hittem, nem is szedte ki a szőröket, de szerencsére igen, csak kíméletes. Összegezve meglepően jó termék, amit újra fogok venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

szata1

2021. július 22.

Az utolsó darabot vettem meg a Müllerben, nem néztem bele a dobozba, nem volt benne se lehúzócsík, se spatula. Gondolom valaki kivette belőle, nyilván nem a termék hibája, ezt nem számítom bele az értékelésbe, csak azért írom, hogy nézzétek meg.
Nekem nem működött valami jól. A hónaljamon konkrétan semmit nem szedett ki. Bikinivonalon úgy ahogy pár szálat, de még a felét se, ott ki is pattogtam tőle. A lábamon kb a szőr felét kiszedte egy húzással, de még a második húzás után sem voltam elégedett az eredménnyel. Igaz, hogy egy picit vastagabbak a szőrszálaim, de nagyon reménykedtem benne.
Elég nehéz vékonyan kenni, így pocsékolós nekem. 3000 forint felett vettem, nem ettől a kiadástól fogok megrokkanni, de ennyi pénzért egyáltalán nem érte meg. Pedig több esélyt kapott, sokszor próbálkoztam vele. Minél hosszabbak voltak a szőrszálak annál jobban működött (úgy értem már az ajánlott max 5 mm-nél hosszabbakon). Tényleg a legfájdalommentesebb gyanta, amit eddig próbáltam, de cserébe nekem nem is működik annyira. Az epilátor sokkal hatékonyabb, gyorsabb, igaz fájdalmasabb is, úgyhogy egyelőre nem nyerhetek.
Két csillagot azért kapja mert könnyű és nem fájdalmas a használata. Még bajuszon ki akarom próbálni, de egyelőre nem tudom rávenni magam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 22.

Pdi

2021. június 21.

Nem mondhatni, hogy nem pepecses, de megéri rászánni az időt. Jól dolgozik, fájdalommentesen távolítja el a szőrt. Ez az egyetlen gyanta, ami után nem leszek tele piros pöttyökkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

bolgifanni

2021. június 18.

Szerintem nagyon jó termék, még én is viszonylag jól tudtam használni, hiába nagyon béna vagyok ezekben :) A leírása is nagyon részletes és jól követhető, mindenki tudja használni egy kis gyakorlás után. Kezdőként azt mondanám, hogy kb a két lábszárra és két karra elég ez a mennyiség, lehet az ügyesebbek / kevésbé szőrtelenek az egész lábat le tudják vele szedni. Nekem kevés a papír, ami benne van, de szerencsére lemoshatóak a csíkok és utána újra lehet hasznosítani. Nemsokára veszek egy második tégellyel is, akkor a dupla papírmennyiséggel sokkal gyorsabban tudok majd haladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

adriennemeszaros

2021. június 15.

Bár hamarabb találtam volna meg...Ennél jobb gyantát drogériás polcokon keresve sem találni. Minden területen tökéletesen helytállt, egyáltalán nem fájt, egy pici "sérülést" csak úgy tudtam magamnak szerezni, hogy a karom gyantázása közben kicsit túlhúztam, és véraláfutást sikerült csinálnom :))
Amúgy végtelenül könnyű a használata, és tényleg minden SIMA tőle, egyáltalán nem fáj ( aki eppilált előtte az semmit nem fog belőle érezni :) ) de aki olyan kezdő benne mint Én, annak javaslom, hogy vegyen gyantacsíkokat. :)
Mind a 2700 forintot megéri!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Mind a 2700 forintot megéri!!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.