Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2012. április 28.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Használatra kész hideggyanta szalagok láb, hónalj és bikinivonal szőrtelenítésére.

Aprilla

2017. szeptember 9.

Régebben próbáltam. Negatívuma van csak: nem volt hatásos (pár szál szőrt szedett csak ki a lábamon), kárt tett a bőrömben (valamilyen felületi fájó sérülést okozott), és a törlőkendő nagyon nem tudta leszedni a maradék gyantát. Ilyen árban van ennél sokkal hatásosabb szer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Kingucii

2016. április 16.

Nem szeretem a Veet gyantáit, krémjeit. Vagy allergiás reakciót vált ki( szó szerint ég a bőröm tőle) vagy semmit sem használ. Nem tudom értékeni, 1 pontot sem érdemelne,mert semmi pozitívumot nem tudok ezzel a termékkel felsorakoztatni...szörnyű.. :/ Pár százas gyanta(patron) többet csinál,mint bármelyik Veet. De hogy valami tapasztalatot írjak eme termékről:
Ára: 1000 felett
Felhasználása: valóban nehéz felmelegíteni
Eredmény: alig tépi ki a szőrszálat, ragacsos, és nem elég az 1 csomag! (Lábra használtam)
Nagyon nem éri meg..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Ára: 1000 felett
Felhasználása: valóban nehéz felmelegíteni
Nagyon nem éri meg..:(

stewie.griffin0503

2014. május 6.

Évek óta itthon gyantazom a karom es a lábam! Kipróbáltam olcsóbb kategóriás gyanta csíkokat is, de nekem egyáltalán nem vált be! Szuperul leszed minden szorszalat, meg ha nagyon aprok is! En a kezemmel felmelegitem őket es miután fel rakom is sokáig dorzsolom! 2 gyanta csík megy el egy test részre, de számomra ez a tökéletes módszer! Kell egy kis gyakorlás mire bele jon az ember. Az érzékeny bőrűeknek valót veszem, bár hatást ebből nem érzek. Ezért, es mert nem gazdaságos, csak 4*, ennek ellenére szeretem es továbbra is ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

ludmilla

2014. január 26.

Szerintem jó kis termék, de csak úgy működik, ha lámpa alatt jól átforrósítom! Kézben összedörzsölve nem fog eléggé felmelegedni... Ha rájövünk, hogy hogyan érdemes használni, akkor jó kis termék ez, viszont a kézben való felmelegítésre találták ki. Ezért, és mert drága egy pont mínusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

nagynori

2013. november 6.

Szörnyű termék, nekem egyáltalán nem vált be. Hónaljon és bikinivonalon próbálkoztam, de egy szálat sem tépett ki, helyette azonban ottmaradt a jó kis ragacsos gyanta. Nálam nulla, marad az epilátor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Erus15

2013. október 28.

Kíváncsian vártam, hogy milyen lesz mikor megvettem, de nagy csalódás volt. A szőrt egyáltalán nem vitte le bárhogy is próbáltam. Soha többé nem veszek ilyet az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

monamano

2013. július 24.

Imádom. Mióta használom, nem kell járnom kozmetikushoz sem. Egy csík elég egy lábszáramra, így eléggé olcsón megúszom.

Egy tipp: hajszárítóval kell felmelegíteni, és akkor tökéletesen levisz minden szőrt ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

narancsfavirág

2013. július 4.

Sokszor megvettem ezt a terméket, nem akartam feladni a gyanta projektet :) Elég macerás volt használni, és soha nem tudtam teljesen leszedni a maradék gyantákat rendesen azokkal a törlőkkel teljesen. Ha jó nagyra nőttek, akkor egy-egy csíkban szépen kiszedte a szőrt és sima lett a lábam, de nem sikerült túl sokszor felhasználni egy csíkot. (mondjuk az is lehet, hogy jeti vagyok :D) Ahhoz, hogy szép legyen, kb. 20 csíkot kellett volna használnom, így nagyon nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

diahlin

2013. július 1.

Azzal kezdeném, hogy emlékszem azokra a boldog időkre, mikor bejött ez a termék, és a cosmóhoz ajándékba adott 2 db csík TÖKÉLETESEN elég volt arra, hogy a két lábamat és a két karomat 10 perc alatt legyantázzam, tökéletesre. Többször is vásároltam ilyet, míg egyszercsak megjelent egy "új formula" felirat a dobozon, és onnantól kezdve az egész használhatatlan volt. Nyilván nem éri meg nekik, ha keveset használsz a gyantacsíkjukból, de azért ENNYIT rontani egy terméken szerintem a pofátlanság teteje. Kb. 8 év után megint vettem egy dobozzal. Kár volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

norci

2013. június 17.

Katasztrofális. A szőrt nem tépte ki, helyette viszont olyan ragacsos és ideges lettem, hogy az elképesztő. Lehet, hogy szimplán rossz a technikám, de ez a gyanta nem ér meg egy újabb próbálkozást se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate