Veet

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. július 9.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új Veet EasyWax Elektromos gyantázó készlet innovatív gyantamelegítő készülékének és formatervezett applikátorának köszönhetően kiváló szőrtelenítő eredmény érhető el. A gyantamelegítő készülék éppen a megfelelő hőmérsékletre melegíti fel a gyantát, és meg is tartja azon, a görgős applikátor pedig biztosítja az egyenletes gyantarétegek felvitelét és a megfelelő fedést. Speciálisan kifejlesztett formulája minden bőrtípusra alkalmazható.

sziabarbi

2022. január 7.

A bőröm letépte, a szőröm nem. Pedig még videót is néztem, hátha én csinálok valamit rosszul. Csak a kezemen próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 7.

zimmbo

2021. október 12.

Hogy én ezt miért nem vettem meg hamarabb? Tegnap lett enyém a rossmannban a 40%-os kuponnal, így elfogadható volt az ára. Hazavittem, rögtön beüzemeltem, és 20 perc melegítés után 30-40 perc alatt végeztem is mindkét lábammal, pedig erős, sötét és hosszú is volt már a bozont, tiszta, gyors munka. Néhány szál maradt csak ki, azt egy perc alatt kikapkodtam. Kíváncsi vagyok, hogy a rövidebb szálakkal mit kezd, de eddig szerelem. Még egy alkalomra elég lesz a patron, de 3.-ra biztos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

glittergirl

2021. március 22.

Már lassan 8-9 éve vettem, azóta is tökéletesen működik. Mostanában áttértem a hideg gyantára, de a karomat mindig ezzel szoktam gyantázni. A patron bele tényleg drága, nem is ér annyit, én is x-epilt szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Stella1993

2021. március 19.

Nem bántam meg, hogy pár éve megvettem, viszont azóta áttértem a cruelty-free termékekre és egyszerűen nem találok beleillő gyantát ami CF lenne... az eredeti, Veet gyanta amúgy nagyon jó, könnyű használni és a görgője sem megy tönkre, hátránya viszont az, hogy nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

georgina_95

2021. március 19.

Akcióban vettem, nem bántam meg. Valóban drága hozzá az utántöltő, de én egy másik márka (x-e..l) utántöltőjét szoktam hozzá vásárolni, ami fele annyiba kerül, de minőségben ugyanazt adja :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

juditvirag

2020. szeptember 22.

Hirtelen felindulásból vettem, sajnos nem biztos, hogy jó döntés volt. Hiába volt leárazva, egy 50 ml utántöltő patron kétezer forint bele!! Míg az xepiles ami nagyobb űrtartalmú, olcsóbb... Hála az égnek az xepil a dmben csinál 50 milis változatot, direkt h más gépbe is beleférjen (a veetes gépbe) és olcsóbb. Inkább nem pazaroljátok rá a pénzeteket csajok, vegyetek fodrászkellékesnél, párszáz forint a gyanta és a melegítő sem egy nagy érvágás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

angy1027

2020. május 25.

Akciósan vettem a rossmann webshopban. A gyantát szépen melegíti, vékonyan lehet kenni, viszont a gyantától az érzékeny bőröm nagyon kipirosodott. Negatívum még a talpa, ami elég picike, ha nem figyelek oda simán felborul az eszköz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Azaleeh

2020. február 24.

Szörnyű! Csak az 50 ml gyantapatron fér bele, ergo csak a Veet patronnal lehet használni, ami borzalmas, a bőrt is tépi. Pénzkidobás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

vrebus

2019. augusztus 28.

Bár nem rég óta használom, de szerintem szuperul működik. Egyszerű és kényelmes. Annyi, hogy nekem elég lassan melegszik fel a gyanta.

SzAgika08, én az X-epil patronját veszem bele, azt mindenhol lehet kapni, olcsóbb es tökéletesen kompatibilis hozzá.!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Hayley

2019. június 15.

Kolléganőm tanácsára indultam hideggyanta-vadászatra, végül ezzel tértem haza. 15 éve epilálok, máshol nincs is gond vele, csak a lábamon, de ott nagyon begyulladnak a szőrtüszők. Túl vagyok az első használaton, másfél óra alatt kész voltam a melegítéssel, radírozással, önsanyargatással, tisztítással, tusolással, hidratálással együtt. Nem okozott gondot a használata, tényleg szépen adagolja a gyantát, mondjuk bénáztam néhol eléggé, de a végére egészen belejöttem. Nem szabad feladni!😀 Meglátjuk, meddig fog tartani a puha-simaság, remélem tényleg kibír pár hetet! Lényegében minden szálat sikerült kiszednie, bár nekem elég gyenge és sötétszőke szőröm van, tehát nem vagyok épp a legjobb példa. Negatívum nálam, hogy a rózsaszím patronnak nagyon erős az illata számomra, és amit már sokan írtak, hogy kevés, de cserébe drága. Nekem két kendő kellett a tisztításhoz, ami egyébként tette a dolgát, de a babaolaj hatásosabb szerintem; 10 lehúzót használtam el a bénázás miatt, és a patron harmadát. Tehát tényleg gyorsan fogy, és az utánpótlása drága, bár ha valóban jó bele az x-epiles, akkor azért kedvezőbb; de ha megszünteti a gyulladt foltokat a lábszáraimon, akkor minden forintot megért!😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate