Veet

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. július 9.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új Veet EasyWax Elektromos gyantázó készlet innovatív gyantamelegítő készülékének és formatervezett applikátorának köszönhetően kiváló szőrtelenítő eredmény érhető el. A gyantamelegítő készülék éppen a megfelelő hőmérsékletre melegíti fel a gyantát, és meg is tartja azon, a görgős applikátor pedig biztosítja az egyenletes gyantarétegek felvitelét és a megfelelő fedést. Speciálisan kifejlesztett formulája minden bőrtípusra alkalmazható.

vrebus

2019. augusztus 28.

Bár nem rég óta használom, de szerintem szuperul működik. Egyszerű és kényelmes. Annyi, hogy nekem elég lassan melegszik fel a gyanta.

SzAgika08, én az X-epil patronját veszem bele, azt mindenhol lehet kapni, olcsóbb es tökéletesen kompatibilis hozzá.!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Hayley

2019. június 15.

Kolléganőm tanácsára indultam hideggyanta-vadászatra, végül ezzel tértem haza. 15 éve epilálok, máshol nincs is gond vele, csak a lábamon, de ott nagyon begyulladnak a szőrtüszők. Túl vagyok az első használaton, másfél óra alatt kész voltam a melegítéssel, radírozással, önsanyargatással, tisztítással, tusolással, hidratálással együtt. Nem okozott gondot a használata, tényleg szépen adagolja a gyantát, mondjuk bénáztam néhol eléggé, de a végére egészen belejöttem. Nem szabad feladni!😀 Meglátjuk, meddig fog tartani a puha-simaság, remélem tényleg kibír pár hetet! Lényegében minden szálat sikerült kiszednie, bár nekem elég gyenge és sötétszőke szőröm van, tehát nem vagyok épp a legjobb példa. Negatívum nálam, hogy a rózsaszím patronnak nagyon erős az illata számomra, és amit már sokan írtak, hogy kevés, de cserébe drága. Nekem két kendő kellett a tisztításhoz, ami egyébként tette a dolgát, de a babaolaj hatásosabb szerintem; 10 lehúzót használtam el a bénázás miatt, és a patron harmadát. Tehát tényleg gyorsan fogy, és az utánpótlása drága, bár ha valóban jó bele az x-epiles, akkor azért kedvezőbb; de ha megszünteti a gyulladt foltokat a lábszáraimon, akkor minden forintot megért!😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Ppet

2018. szeptember 26.

Lehet velem van a gond, de rengeteg szőrt hagy maga után. A rozsaszin gyanta talán jobb mint a másik, de nagyon sokszor kell atmennem vele a lábamon, és utána meg csipesszel bibelodok. Így, hogy sokszor használom egy területre, kb 2-3 alkalomra elég a patron. Ráadásul ennyi tepkedestol a borom is kikeszul... nekem a hideggyanta ugyanettol a márkától sokkal többet ért. A gép jó, a kendő jó, szerintem a gyanta vacak. Nagylelkűen 2 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Eni72

2018. július 23.

Közel 7 éve használom és még most is működik (bár a külső gumi borítása már kezdi feladni a szolgálatot). Nagyon sokat használtam, és szeret(t)em is. Gyantapatront az X-epil 50 ml-esét használtam hozzá, tökéletesen kompatibilis vele. Az egyedüli ok ami miatt váltani fogok, az a mérete, mivel még így is elég drága hozzá a patron a 100 ml-eshez képest.

blanzsi

2018. július 3.

Nagyon szeretem akciósan lett véve így mégjobban megérte. Már évek óta megvan és használom. A patron nem túl nagy ami kell bele de más márkából szoktam venni ami picit olcsóbb. Teljesen megvagyok vele elégedve örülök hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

Kicsijó

2018. július 2.

Leárazva vettem és nem bántam meg. Patront mindig másfélét veszek bele és lehúzó csíkot is. Nagyon szeretem jó kis gép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

SzAgika08

2018. május 9.

UPDATE 2018.05.09: Körülbelül 10 lábszár gyantázásra volt elég a patron amivel teljesen elégedett vagyok. Kb. 1 hónapja fogyott elő, nagyjából 4-5 hétig szép sima volt a lábam. Az eredeti patront kicsit sokallom érte ezért most próbálkoztam többfélével is de sajnos eddig még egyik sem lett jó bele.. :( Ha valakinek van esetleg olcsóbb bevált patronja ami bele is megy kérem ne tartsa magába :D Összességében még mindig nagyon király vételnek találom ezt a gépet :D
Első idei Glamour vásárlásom egyik gyöngyszeme ez a termék. 50%-os kuponnal 2500 Ft-ért vettem. Délután ahogy hazaértem már kiis próbáltam, már úgyis kellett volna szőrteleníteni a lábam. Bedugtam, kb. 25 perc alatt felmelegedett, elolvastam gyorsan addig a használati utasítást, kicsomagoltam magam mellé mindent. Lehúztam az első csíkot, ami nagyon könnyen jött, simít majd lehúz. 10 perccel később már azt vettem észre hogy végeztem is. Egyszóval ez a termék amga a tökéletesség.
Nagyon könnyű volt vele dolgozni, a két lábszárra 4 db lehúzócsíkot és két olajos kendőt használtam el. Egyáltalán nem fájt a használata, a szőr 98%-át kiszedte, a maradék 2%-ot pedig betudom annak, hogy figyelmetlen voltam és nem voltak tökéletesek a fények sem.
Szóval ez a kis cucc maga a tökély, a hétvége folyamán szerintem veszek még akciósan patront is, bár ennyi gyantázás után én nem is láttam hogy fogyott volna a patronból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

PinkAlien

2018. március 14.

Féláron jutottam hozzá, szerintem teszi a dolgát.
Azóta más gyantát és gyantacsíkot használok hozzá, de a gép még mindig tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Féláron jutottam hozzá, szerintem teszi a dolgát.

szilvi07

2018. január 8.

Mindig is epiláltam, de volt amikor próbálkoztam a hideg gyantacsíkokkal. Aztán megkaptam ezt a készüléket kipróbálásra, gondoltam jó alternatíva lesz, ha pl tönkre megy az epilátorom, halk szőrtelenítést szeretnék.... De nem éri meg. Nagyon pepecselős, a hozzáadott törlőkendők semmit se érnek, idáig 3x próbáltam ki (2x lábszáron, 1x combon), nagyon sok szőrt hagy maga után, kb a 20%-ot szedi csak le (tény, hogy 1 területen csak 1x mentem át). Plusz nagyon hamar elfogy a gyanta! 3x használtam, de még 1x használata elegendő gyanta maradt a patronba. Még egy hátrány, hogy más gyantapatron nem jó bele, a Veet-es patron drága (2000-2500 Ft), és kb 4 használatra elég csak?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

ildi98

2017. július 3.

Egész életemben gyantáztam a lábam, borotva a közelében sem volt soha, így nem ragaszkodnak annyira a szőrszálak a lábamhoz, ritkásan nőnek, de sötétek és hosszúak. Eddig kozmetikushoz jártam, de mostanában csak egészen este van szabadidőm, szóval otthoni megoldást kerestem, és ez lett a nagy ötlet. Én nagyon elégedett vagyok. Kb 6 csíkkal elintéztem mindkét lábamat, szóval ami benne van a csomagban, az teljesen elég. Nagyon hatékony, mindenhonnan első lendülettel kitép mindent. A szettben lévő olajos ápoló kendő is nagyon jó, szeretem az illatát, és tényleg megnyugtatja a bőrömet. Viszont nagyon drága a patron bele. Majd próbálok akciókat keresni. Emiatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 26100

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!