Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Imola5, Módosítva: 2012. július 4.

Kategória:   Egyéb

Zuhanyzás közben használható szőrtelenítő, selyem kivonattal.

(a képen a bal oldalon látható)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hecate

2019. augusztus 13.

Nagyon szerettem, könnyen levitte a nem kívánt szőrszálakat, és nem irritált. Az illata is elfogadható volt. Sajnos most már jó ideje nem láttam, nem kapni??? :( Neten néha még másfajta Veet sprayket lehet látni, de igencsak drágák és valahogy más Veet szőrtelenítő sprayk annyira nem jönnek be, mint ez.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

bobekecske

2016. július 27.

Régen használtam, nekem teljesen jól működött - nagyon meglepett, hogy az alattam olvasható értékelés szerint "semmire nem jó".
Könnyű volt feljújni, utána a hatóidő lejárta után a zuhany alatt a hozzá tartozó kis szivaccsal letöröltem.
Nekem sokkal kényelmesebb és gyorsabb volt a használata, mint a krémé - ha szőrtelenítőkrém, akkor őt venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Bibi

2012. július 15.

Jo ez a Mouse,hehe. Termeszetesen semmire nem jo, akarcsak a tobbi Weet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Jo ez a Mouse,hehe. Termeszetesen semmire nem jo, akarcsak a tobbi Weet.

Hidratálók: Urea, Silk Amino Acids

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3