Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2012. március 25.

Kategória:   Egyéb

exhocmomento

2018. október 11.

Ezt a cuccot csak Rohadéknak hívom. Kedvesen, becézően, de baromi őszintén. Hideggyanta párti vagyok, de az egyik barátnőm ezt a terméket ajánlotta, mondván meeennyivel gazdaságosabb, mint a hideggyanta csíkok. Na hát, ööö meg izé, megpróbálom összegyűjteni a prokat meg a contrakat.

Pro
+ Praktikus a kialakítása, kimondottan tetszik, hogy a kupakja üreges és oda be lehet passzintani a csíkokat meg a spatulát, így minden egy helyen van és esélyem sincs elszórni.
+ Plusz pont az is, hogy csomagolnak hozzá spatulát és viszonylag sok "papír"csíkot.
+ A csíkok vízzel tökéletesen tisztára moshatóak (ez az egész Rohadék vízben oldódik, nem olajban, ezért mindenhonnan - bőrről, bútorról, a szomszéd kerti törpéjéről, ha esetleg még az is berohadékozódna - langyos/meleg vízzel lehet levakarni), így egyrészről nem kell gondoskodni az utánpótlásról, mert minden újrahasznosítható, másrészről vízből jó esetben annyi van, amennyit csak akarunk, szóval elég tisztára lehet sikálni a Rohadék után maradt katasztrofális állapotokat.
+ A fentiek tükrében tényleg irtó gazdaságos, főleg, hogy hatalmas az adag, és főleg hogy mindjárt jönnek a mínuszok, melyeknek tükrében igen ritkán van kedvem utána nyúlni.

Contra
- Minden, minden, MINDEN ragad tőle, utána, miatta. Elméletben nagyon jól működik ez az egész: becsattint a mikróba, felhevít, spatulát belevág, felesleget az oldalon lehúzgál, bőrfelületre felapplikál, csíkot rásimongat, háromkettőegy... ránt. Aha. Csakhogy:
- 1. Jót tesz ez egyáltalán a mikrónak? Mert kissé égett műanyag szag maradt utána...
- 2. Nem lehet szépen lehúzgálni a dobozon belül, mert ragad, nagyon ragad, iszonyúan ragad. Összeken mindent, amihez csak a másodperc töredékéig hozzáér, leginkább a tulajdon tartályának peremét. És mivel folyik, csepeg, csorog, igen sok helyre jut belőle. Legtöbbször csak oda, ahová nem kéne.
- 3. Maga a cucc akkor működik a lehető legjobban, ha vékonyan applikáljuk fel a gyantázni kívánt bőrfelületre. De ez hihetetlen macerás. Ugyanis b*szott gyorsan szárad, és ahogy a spatulával próbálom minél inkább elkenegetni, már instant elkezdi húzni a szőröm, bőröm, mindenem - hiszen szárad. Nem tudok elég gyorsan dolgozni ahhoz, hogy ez ne történjen meg.
- 4. Aztán itt vannak ezek a csíkok, amik hiába vannak sokan, értelemszerűen csak az egyik oldalával lehet dolgozni. Mert ha az "A" oldalt kimaxoltam és tiszta gyanta, akkor a "B" oldal hiába gyantamentes, nem tudom nemes egyszerűen megfordítani a csíkot, hogy "B"-t használjam, mert az "A"-tól már a szomszéd kerti törpéje is ragad. Így meg csak gyűlnek és gyűlnek a használt, ragacsos csíkok. És hadd lőjem le a poént: minél több használt csíkot kell pakolgatni jobbra-balra-el-az-útból, annál többször nyúlsz bele, és kened össze a szomszéd törpe után lassan a sarki bolt kasszás nénijét is.
- 5. De az se játszik, hogy lesz*rd az egészet, mert ha túl vastag gyantaréteget próbálsz lerántani, az nagyon fog fájni. Nagyon. Mert tépi a bőrt is.
- Beszéljünk a hatásfokról. Hosszú szőrszálakat elég jól és maradéktalanul eltávolít. Rövideket? Hát, azokat leginkább csak "tördeli". Mintha csak levágná az eltöredezett végeket, hogy gyorsabban és szebben nőhessen vissza a kis szőrike. Milyen kedves tőle!
- Borzasztóan kipettyesedett utána a karom, még egybefüggő piros foltok is voltak. Szóval nagyon megtépázta és irritálta a bőröm. Égett, bizsergett is. Viszont egy vastagon kent aloe vera gél hipergyorsan nyugtatja.

Ajánlom-e? Hát, csak nagyon türelmes embereknek, nekik is ráérős napjaikon. Elhasználom a Rohadékot, ha már megvan, de kizártnak tartom, hogy valaha is újravegyem. Hosszadalmas, pepecselős, idegőrlő folyamat vele dolgozni. Legalább is számomra.

Kéretlen tipp: esetleg anyajegy-kímélőnek jó lehet. Hiszen ezt olyan formációban kenjük fel, ahogy akarjuk, így elég jól ki lehet kerülni az anyajegyek rángatását, ha valakinek például sok van a kezén/lábán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Pro

Contra

writa

2017. augusztus 14.

A kéket használtam huzamosabb ideig, ez volt az első gyanta, amit kipróbáltam, akkor szerettem. Nem fáj annyira, könnyű használni és nagyon szerettem, hogy vízzel lemosható mind a bőrömről, mind a bútorokról :D Azóta találtam jobbat is, de elsőre nagyon szerettem, bár amikor már csak kevés volt a tégely alján, akkor gyakran kellett melegítgetni, könnyen elhűlt és akkor már nem működött. Egy tégely sokáig elég volt, mert nagyon vékonyan kenve működik a legjobban. Az újrahaaználható csíkokat is szerettem, mert nem kellett újra venni és a szemét mennyiségét sem növelte, de időigényes volt mosogatni őket. Mivel nem lehet külön csíkokat venni, így az első tégelynél egyszerre csak annyit lehetett gyantázni, amire elég volt az egy adag csík. Utána jött a mosogatás és a szárítgatás. Később mindig eltettem a csíkokat, hogy ne legyen para.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

vd0605

Korcsoport: < 18
2017. június 22.

A zöldet használom, alapjáraton meg vagyok vele elégedve. Nem vagyok még annyira jártas a gyantázásban, ezért jó sokáig tartott megcsinálni csak a hónaljamat. És még így is maradt utána pár szőrszál, amit úgy-ahogy csipesszel tudtam csak kiszedni. Fájdalmas volt, de melyik gyanta nem az?
Tipp: öntsetek ki egy tálba egy kis adagot és csak azt melegítsétek föl, mert már a második melegítés után sem volt az igazi, a harmadik után meg zéró hatása volt.
Hogy meddig tart? Arról majd valószínűleg updatelek, mert ez a hetedik napom, s kb ugyanugy néz ki, ahogy eddig is :)
Viszont nayon kipirosodott tőle a bőröm, ami csak másfél nap után múlt el. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 22.

Viszont nayon kipirosodott tőle a bőröm, ami csak másfél nap után múlt el. :/

larka95

2017. május 31.

Gyantacsíkkal, patronnal, imádok gyantázni. Ez a termék nagy csalódás volt, pesig rendeltetésszerűen használtam. Igazi pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

aaFruska

2017. március 27.

Én akárhogy próbáltam ezt a terméket nem ment vele. Szinte semmit nem tépett ki és még fájdalmas is ahhoz hogy ne használjon. Az illata jó de amúgy nekem sajnos nem használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Kingucii

2016. április 6.

Régen használtam, amikor még új volt, de nekem nem jött be.Az illata tényleg kellemes, de hagy ott szőrszálakat( pár szálat megbocsátanék neki, de át kell mennem vele borotvával,hogy teljes legyen az összhatás).. Felforrósodik,így min 10percet várni kell,hogy lehűljön.
Allergiás reakció nem jött ki tőle, könnyedén le lehetett mosni, ami elég pozitívum.
Szerintem túl drága,nem ér annyit.(3500 Ft körül van) A patronos gyanták sokkal sokkal jobbak,olcsóbbak,nem macerásak. Vagy a cukorgyanta,ami nagy favoritom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

brita24

2015. június 20.

A héten vettem 500 forintért a rossmannba, ennyiért egy próbát megér. kozmetikus a bőrömet is mindig eltávolította a szőrszálakkal együtt, de ezzel nem tapasztaltam ilyet szerencsére. fél perc a mikróban, ahogy a használati utasításon is van, megkevertem, felkentem, és nagyon minimális, pár szál maradt csak. nem égetett, nem pöttyösödtem ki annyira, mint eddig a kozmetikusnál. az újrahasználható csíkok jó ötlet, melegvízzel könnyen lejön róla a gyanta és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Lills

2015. április 21.

Nekem egyáltalán nem jött be. Gyakorlatilag alig szedett le valamit, és többször megégettem a bőröm, konkrétan hólyagok lettek a karomon (persze én vagyok a béna de más gyantával még sosem bénáztam). Azóta csak sima gyantapatront veszek, ugyanúgy mikróban melegítem, nekem sokkal hatékonyabb, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

manitia

2015. február 17.

Nem értem az itteni véleményeket. Mi a kék verziót használjuk és teljesen jól működik. Otthoni használatra tökéletes. Ami szőr meg ott marad azt gyerekjáték epilátorral eltüntetni. Nekem 5 csillagos.

Up: még mindig ez a legjobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Up: még mindig ez a legjobb. :)

Viku23

2015. január 2.

Egyszer vettem belőle, de többször nem. Nekem macera volt a használata, nézegetni mikor jó, ha túl forrót mutat a tesztpont akkor hűteni, de hamar ki is hűlt, így kezdhettem elölről... Csak azért jár a 2* mert moshatóak voltak a gyantacsíkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Hidratálók: Glucose, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!