Venita

Ár:   880 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbee77, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajfestékek

Körülbelül 20-30 árnyalatban kaphatóak. Nem tartalmaznak ammóniát és oxidálószert. 5-8 mosásig tartós. Legnépszerűbb árnyalata a 32-es rózsaszín.

Kiszerelés: 75 ml

Melszi

2019. október 24.

Füstös színben vettem, ami képen egy szép világos lilás szürkés szín volt (a mintán is). Felkentem a sötétszőke hajamra és azt hittem elájulok mikor lemostam. A hajam hamvas szürkés sötétbarna lett, fekete csíkokkal!!!!!! Soha többet nem veszem meg, landol a kukában. Remélem 1-2 hajmosás után lekopik. (Sajnálom, mert a korábban ebből a termékből használt vörös színnel nagyon meg voltam elégedve.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Matryoshka

2018. július 13.

Ma használtam először. Az eredetileg narancssárga (34-es) árnyalat kinyomva piros, hajra kenve rózsaszín :D. Azért így is tetszik, befogta a barna hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Tundercipello

Korcsoport: < 18
2017. július 2.

A vörös változattal van most is festve a SZŐKE hajam és váááá!!!!!!! Imádom! Kb. 4 hónapra elég ha 2 hetente festem! Ha keveset teszek akkor rózsaszínes pasztell lesz de ha sokat akkor adja az ívet!!!🤗 holnap megyek venni a másodikat és az vagy lila vagy ugyanilyen lesz!
Remélem azzal is ugyanilyen jó tapasztalataim lesznek!🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 2.

Remélem azzal is ugyanilyen jó tapasztalataim lesznek!🤗

FeketePiroska

2016. december 11.

a kék színűt használom és meg vagyok vele elégedve ^^ én úgy használom hogy befóliázom felkenés után a hajamat, nekem így sokkal tartósabb lett... legalábbis a Schwarzkopf kék hajszínezőjénél jóval tovább bírja ezzel a módszerrel

update: már egy hónapja nem festettem... és még mindig vállalhatóan néz ki, és nem csak egy paszteles árnyalat a van a hajamon, hanem tényleg kék színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Kimi

2016. november 1.

Szőkített hajra használtam a lila színt, erőteljes, intenzív lett. Meg voltam elégedve viszont kb másfél héttel a színezés után átment kékbe, türkizbe majd moha színbe ami szőkítés nélkül nem kopott ki.. Amilyen jól indult olyan rossz lett csak a rossz sokkal tovább tartott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Liedor21

2016. szeptember 2.

Ennek a kékjét próbáltam,amíg friss volt,nagyon nagyon szép volt a színe,de iszonyú gyorsan és iszonyú rondára kopott :( Pedig nagyon szép volt az alap hozzá,nem voltam se foltos,semmi. Nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

SisyD

2016. augusztus 23.

Eddig használt legtartósabb hajszínező. Jól keverhetőek a színek egymással és könnyen készíthető szép pasztellárnyalat is balzsammal/hajpakolással. Ár-árték arányban a legjobb eddig!

Kiegészítés: Pasztellszíneket az előre szőkített hajamon tudtam összehozni, szóval egy olyan alap szükséges! Tálkában a megszokott mennyiségnél legalább kétszer akkora adagot tettem hajpakolásból vagy balzsamból és tetszés szerint fújtam bele a színezőből, pontos arányt nem számoltam, ránézésre. Amikor belekevertem, akkor amíg el nem színeződött megfelelően a balzsam, addig tettem még bele. Ha nem előszőkített, hanem sötétebb, akár festett hajad van, akkor nem hiszem, hogy egy leheletnyi árnyalatnál többet lehet kihozni akkor, ha nem is keverjük el balzsammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

xxEDITxx

2015. június 5.

Tinédzserként szőke akartam lenni, de a szüleim nem engedték, de hogy csak legyen vmi változatosság vettem egy lilát, hátha az meglátszik a világos barna hajamon. Nem volt annyira szembetűnő, egy gyenge lila árnyalatot adott a hajamnak, napfénynél viszont jobban látszott. Akkoriban az volt a szokásom h állandóan piszkáltam a hajamat az ujjaimmal, és emlékszek, h rózsaszínre volt befestve a körmöm,és tök szép lila lett tőle. :D
Am a párnát is megfogta egy kicsit, de könnyen kijött belőle.

Másik amit kipróbáltam amikor végre platinaszőke lehettem az az ezüst volt, gondoltam tök jó lesz, szépen hamvasabb árnyalatú lesz a hajam, vagy szép ezüst úgyis ki lehet mosni hamar, ha nem tetszene. Hát attól nem kellett félnem, h nem jön ki, mivel be se fogta..

Szóval a lila 5/3 pont, a szürke pedig 5/0.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Am a párnát is megfogta egy kicsit, de könnyen kijött belőle.

Szóval a lila 5/3 pont, a szürke pedig 5/0.

aalexaa

2014. december 18.

Elég kalandos kapcsolatom volt ezzel a hajszínezővel. Szerencsétlen véletlenek és rosszul megválasztott hajfestékek sora után (hát igen, akkor még nem ismertem a km-t:)) fekete lett a hajam, amit egy idő után nagyon untam. Eldöntöttem hát, hogy feldobom valamivel, és ennek a kék változatára esett a választásom. A hajam alsó rétegét (fültőtől lefelé) leszőkítettem, majd rákentem ezt a csodát. Kicsit foltos lett a végeredmény, de az a szőkítés hibája, nem a hajszínezőé. Csodálatos kék színe volt, odavoltam érte. Hajmosáskor fakult persze, de nekem az is tetszett: fokozatosan lett türkizkék, majd világoszöld. Mivel macerás volt azt a részt külön festegetni, miután meguntam, újra fekete lett az egész. Kb két hónappal később jött az isteni sugallat, hogy nekem újra répavörös haj kell, és persze azonnal kellett, nem fokozatosan festegetve. A fodrászom leszívta a feketét (előre szólt, hogy ez nembiztos, hogy jó ötlet, és nem vállal garanciát a hülye ötleteimért). Az alsó rész, ami még jóval előtte kék volt, szépen kizöldült. A fodrászom majdnem szívrohamot kapott, hogy vajon mi a francot rontott el, ami miatt ilyen színe lett a hajamnak:D Rákente a vöröset, a hajam nagy része gyönyörű répavörösben pompázott... kivéve az alját. Na, az zöld maradt. Tényleg úgy néztem ki, mint egy répa:D Festegettem szorgosan a vörössel havonta, de az a rész, ami anno kék volt, maximum valami barnás árnyalatot vett fel, vöröset még véletlenül sem:D Most ott tartunk, hogy csokoládébarna a hajam, a színezett rész nagyjából lenőtt, de még mindig látszik, egy sávban, ott világosabb a hajam:D Szóval a tartóssága nyerő, az biztos, viszont nem hiszem, hogy újravenném, mert nekem csak lenövesztéssel sikerült megszabadulni tőle. Még van egy kicsi a flakonban, nem tudom, mikor jár le, de ha még használható, odaadom a húgomnak, ha eljön a lázadó korszaka:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

milkup

2014. augusztus 16.

Én nagyon szerettem, többfélét is használtam belőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Én nagyon szerettem, többfélét is használtam belőle :)

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.