Venita

Ár:   880 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbee77, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajfestékek

Körülbelül 20-30 árnyalatban kaphatóak. Nem tartalmaznak ammóniát és oxidálószert. 5-8 mosásig tartós. Legnépszerűbb árnyalata a 32-es rózsaszín.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 900Ft/db, ha mindet viszed, 700 Ft/db, a 31-es eleve 700 Ft , Eladó: piciny
Állapot: a 31-es árnyalat egyszer próbált, a többi bontatlan, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

akirarn

2023. április 4.

34-es árnyalatra találtam rá egy hete kb. egy kínaiban a keletinél. engem meggyőzött, a kopott nyomi vörösből nagyon szép, élénk tűzpirosat csinált! c: illetve szerintem nagyon mókás ez a hab állag. egyszer mostam azóta hajat, semmit nem eresztett a színéből. legközelebb szeretném mixelni naranccsal, ha van belőle olyan szín ezt a pirosat, hogy kevésbé legyen hideg piros, de igazából ez a szín is csodaszép magában!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 4.

Cuncilany

2022. július 13.

Én is olyan 16 éves lehettem amikor rá találram. Nekem tökéletesen bevált. Most 25évesen a Crazy Colort használtam de az nem igazán akarta befogni a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 13.

Picurka1

2021. július 8.

16 éves lehettem amikor ez leemeltem a polcról mert a drágább, márkás lila színezőm egyáltalán nem fogtam be a hajam sőt még altónust se adott a hajamnak.Megjegyezném hogy sötét barna alap hajszínem van de alapból könnyen befogják a festékek és a színezők. Lila és rózsaszín árnyalatot vetttem annó belőle nagyon szépen befogta a hajamat.(persze nem volt ugyanolyan mint a tubuson )Nem tartós ez tény de ez színező nem pedig tartós festék szóval ezt elnézem neki. Hab állaga van hát elég fura de talán emiatt egyedül könnyebb felkenni. Ajánlom azoknak akik még fiatalok/nem akarják kiszőkíteni a hajukat de színesre akarják festeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 8.

Lujzimadar1991

2020. december 25.

Nekem a hajamon semmit sem csinált, viszont a bőrömet és a fürdőszobát fél éjszakán át sikálhattam...A bőrömről még acetonnal is alig jött le...a kesztyű amit adtak hozzá egyből szétlyukkadt, pedig nem is voltak hosszúak a körmeim...a sötétebb színei felejtősek, mert hetek mire megszabadul tőle az ember, ha a bőrére megy...De egyébként a hajat egész jól ápolja, úgy hogy a világos/pasztell színeit jó használni hajápolásra, ezért kap tőlem 2 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

Melszi

2019. október 24.

Füstös színben vettem, ami képen egy szép világos lilás szürkés szín volt (a mintán is). Felkentem a sötétszőke hajamra és azt hittem elájulok mikor lemostam. A hajam hamvas szürkés sötétbarna lett, fekete csíkokkal!!!!!! Soha többet nem veszem meg, landol a kukában. Remélem 1-2 hajmosás után lekopik. (Sajnálom, mert a korábban ebből a termékből használt vörös színnel nagyon meg voltam elégedve.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Matryoshka

2018. július 13.

Ma használtam először. Az eredetileg narancssárga (34-es) árnyalat kinyomva piros, hajra kenve rózsaszín :D. Azért így is tetszik, befogta a barna hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Tundercipello

2017. július 2.

A vörös változattal van most is festve a SZŐKE hajam és váááá!!!!!!! Imádom! Kb. 4 hónapra elég ha 2 hetente festem! Ha keveset teszek akkor rózsaszínes pasztell lesz de ha sokat akkor adja az ívet!!!🤗 holnap megyek venni a másodikat és az vagy lila vagy ugyanilyen lesz!
Remélem azzal is ugyanilyen jó tapasztalataim lesznek!🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Remélem azzal is ugyanilyen jó tapasztalataim lesznek!🤗

Kimi

2016. november 1.

Szőkített hajra használtam a lila színt, erőteljes, intenzív lett. Meg voltam elégedve viszont kb másfél héttel a színezés után átment kékbe, türkizbe majd moha színbe ami szőkítés nélkül nem kopott ki.. Amilyen jól indult olyan rossz lett csak a rossz sokkal tovább tartott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Liedor21

2016. szeptember 2.

Ennek a kékjét próbáltam,amíg friss volt,nagyon nagyon szép volt a színe,de iszonyú gyorsan és iszonyú rondára kopott :( Pedig nagyon szép volt az alap hozzá,nem voltam se foltos,semmi. Nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

SisyD

2016. augusztus 23.

Eddig használt legtartósabb hajszínező. Jól keverhetőek a színek egymással és könnyen készíthető szép pasztellárnyalat is balzsammal/hajpakolással. Ár-árték arányban a legjobb eddig!

Kiegészítés: Pasztellszíneket az előre szőkített hajamon tudtam összehozni, szóval egy olyan alap szükséges! Tálkában a megszokott mennyiségnél legalább kétszer akkora adagot tettem hajpakolásból vagy balzsamból és tetszés szerint fújtam bele a színezőből, pontos arányt nem számoltam, ránézésre. Amikor belekevertem, akkor amíg el nem színeződött megfelelően a balzsam, addig tettem még bele. Ha nem előszőkített, hanem sötétebb, akár festett hajad van, akkor nem hiszem, hogy egy leheletnyi árnyalatnál többet lehet kihozni akkor, ha nem is keverjük el balzsammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.