Verona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egyedi formulája megszünteti, kisimítja a ráncokat és védőréteget képez, ami megköti a vízmolekulákat - a bőr ragyogni fog. A hialuronsav egyesíti a bőr kollagén és elasztin rostjait, összetétele csökkenti a gyulladást, semlegesíti a szabadgyököket. A hialuron maszk használata segít visszaépíteni a sérült felhámot, növelve a bőr rugalmasságát és nedvességtartalmát.

Blackxentric

2018. május 25.

Impulzus vásárlás volt. Nekem nem csípte az arcom, kellemes volt a használata és örülök, hogy nem volt rajta egy tonna cucc. Szép, hidratált bőröm volt használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

roxana1120

2017. október 3.

Imádom. Még nyáron a napozás, strandolás miatt nagyon elkezdett hámlani az arcom. Ezt kezdtem el használni egy gyümölcs savas peelengel heti kétszer és két hét alatt rendbe is tette az arcomat. Azóta minden héten a "nagy generálnál" használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

laryah

2017. május 15.

próba cseresznye. 20 percig fent hagytam, majd jeges vízzel lemostam az arcomat és eszméletlen sima lett és hidratált ( száraz hámló foltok amiket a mechanikai dörzsölés csak még csúnyábbá tett - eltűntek ) semmi negatívat nem tudok mondani .. drága.. ragad .. csíp ... persze. nem kötelező megvenni/ alap, h le kell mosni/ ki kell bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Rivendell

2017. április 28.

Impulzusvásárlás volt, de mielőtt feltettem volna, itthon ránéztem a véleményekre. De minek. Mármint, ha nem hallgatok a jó szóra. :D Kipróbáltam a nyakamon, és vártam, de nem irritált, úgyhogy fel is raktam az arcomra. Kb. 2 perc alatt úgy el kezdett csípni, hogy azonnal levettem. Tény, hogy rá van írva a csomagolásra, hogy számítsunk rá, de hogy ez tényleg azért van, hogy jobban beszívódjanak a hatóanyagok? Hát kétlem. Tudomásom szerint minden hatóanyag szépen hat csipkelődés nélkül is, erősebb hámlasztást pedig nem próbáltam, de feltételezem az sem ilyen. Meg különben is, az ember azért vesz egy ilyen maszkot, mert kényeztetésre vágyik, nem szenvedésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Bagette

2017. április 20.

Legrosszabb maszk, amit valaha próbáltam :D Csíp, rá van írva, hogy a textil speckó anyaga miatt, de ahova a "levet" kentem csak, ott is csípett. Nem volt benne valami sok, drága is (főleg ár érték arányban) kicsi jutott a mellkasomra , karomra is, de több órával a felkenés után annyira ragadtam, hogy felkeltem és lemostam az egész gányt, képtelen voltam ennyire tapadva elaludni :D Tömény borzalom, nem tudom miért nem maradok a jó kis koreai maszkoknál :c

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Fructose, Urea, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose
Vitaminok: Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.