Versace

Ár:   9500-16 920 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   9500-16 920 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: yuzu, gránátalma,

Szívjegyek: magnólia, málna, bazsarózsa, lótusz,

Alapjegyek: ámbra, pézsma, mahagóni.

Versace Bright Crystal Absolu 4000,-Ft / 10ml
Ár: 4.000,- Ft , Eladó: Animi
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Solymár / Budapest, fizetés: Posta, Foxpost, Packeta, más csomagautomata előre utalás után vagy személyes átvétel (Solymár, Budapest)
Ár: 17.990.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: 90 ml, hiánytalan, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel, előre utalást követően Packeta, FoxPost/MPL csomagautomata

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

livia026

2024. június 24.

Nagyon szeretem, kellemes, nem tolakodó illat. Sajnos rajtam nem túl tartós, ezért 1 csillagot levonok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 24.

Luiselotte

2024. április 26.

Tévedésből került hozzám , kedves rokonomtól Bright Crystalt kértem ajándékba és ezt hozta helyette. Az eladó hölgy ajánlotta ezt, mert ez " ugyanaz mint a Bright Crystal csak erősebb, tovább tart" . Aha. Meg tudtam volna tépni azt az értékesítőt aki egy 80 éves néninek aki kívánságlistával és 0 parfümismerettel érkezik a boltba, nem azt adja amit kér. Nénike szegény csak jót akart. :( A Bright Crystal friss, könnyed , ez meg egy édes jellegtelen ragacs. Van belőle 90 millim ... csodás.
Upd: megkapja az 5 csillagot , mert úgy voltam vele, hogy majd csak elhasználom valahogy és addig fújkáltam amíg megszerettem. Főleg nyáron volt jó hordani, akkor sokkal inkább előjött belőle a hűvös- vizes jegy amit a BC- ben annyira szeretek.
A tartósságára sincs panaszom, pár fújás reggel egészen késő estig elkísér és még zuhanyzás közben is meg- megcsap néha az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 26.

Veronika111

2024. március 29.

Amikor megkaptam ezt a parfümöt ajándékba (télen) és legelőszőr magamra fújtam azonnal szerelmes lettem az illatába, de sajnos valamiért akkor nem volt tartós rajtam. Szomorúan konstatáltam, hogy hiába halok bele a szerelembe annyira jó ez az illat sajnos fél óránál tovább nem érződik rajtam. Így el is tettem a polcra és kicsit megfeledkeztem róla, aztán a napokban olyan szép idő volt és eszembe jutott az illata, ahogy rá néztem az üvegre és adnom kellett neki még egy esélyt. Aztán láss csodát, csak egyszer kellett a nap folyamán újrafújnom. Ez a parfüm megkövetelte magának a jó időt. Tavaszi/nyári parfümöm tuti ez.😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 29.

engelthaler

2023. december 8.

A tartósságával nem vagyok megelégedve, rajtam a bőr közelében ül. A gyümölcsössége miatt kevésbé kifinomult illat mint az Edt, de fiatalosabb, vidámabb. Valószínűleg velem van a baj, mert a lenge, üde illatoktól is erős szilázst és tartósságot várnék el, ami az illat jellege miatt nem valósul meg. Ilyen kaliberű illat amúgy sok van kevésbé borsos áron is, de négy csillagot azt gondolom megérdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 8.

Doandy

2023. július 1.

Kevés parfümöt tudok viselni, mert többségük egy idő után nem érezhető rajtam, másik felük, főként az édes, vattacukor-szerű illatok fejfájást okoznak.
A Versace Bright Crystal téli verziójaként hasznàlom, bár nyáron is előkerül nàlam.
Igazán tartós, virágos, könnyed illat, sajnos az ára igen borsos, de 10+ évnyi használat után is ez marad társával a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 1.

Lina6

2023. január 22.

Levegős, gyümölcsös illat.
Tartós. 4 évszakos. Hatósugara nagy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 22.

Levegős, gyümölcsös illat.
Tartós. 4 évszakos. Hatósugara nagy

sztinke

2022. július 26.

2015. január 10. Nagyon kellemes, virágos, édeskés, nőcis! Valamivel rajtam erősebb az illata, mint a sima Bright Crystal. Azt is imádtam, ezt is! :)

Update 2018. szeptember 13.: Ez az egyetlen parfüm, amiből mindig kell, hogy legyen otthon. Bármelyik évszakban, bármilyen alkalomra szívesen használom. Néha vágyom valami új illatra, de végül mégis ehhez térek vissza, mert néhány heti nélkülözés után borzasztóan hiányzik. Azt hiszem, nekem ő a favorit! :)

Update2: És igen, továbbra is Ő a kedvenc, a komfortillatom. :) Újra veszem rendszeresen, nem lehet olyan időszak, hogy ne legyen otthon belőle. Időnként elcsábulok új illatokra, találtam is 1-2 kimondottan szerethető és nekem való illatot, de Őt nem tudta letaszítani semmi azóta sem.
Egyébként kifejezetten tartós illata van, a reggeli két fújást esti fürdésnél is simán érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 26.

Yza

2022. február 9.

Régóta szemeztem az edt verzióval. Gondoltam megveszem helyette ezt, hiszen elvileg ugyanaz, csak tartósabb. Sajnos egyik sem. 😔 Rajtam először savanykás aztán fűszeres, végül valamennyire édes aztán 1 óra múlva szinte semmit nem érzek. Legközelebb edt. 🤷🏼‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 9.

Beya93

2021. szeptember 7.

2021.09.07 UPDATE

Az illat továbbra is jó, de már annyira nem tetszik igazából. Számomra ez egy könnyen megunható illat. Tartóssága kb semmi, reggel magamra locsolom de mire beérek munkába (kb 30-40perc) már semmit nem érezni. Erre azért drága volt, úgyhogy -2 csillag.
Bár a tartóssága lehet nem az ő hibája, Notinon rendeltem, és ma jöttem rá hogy szerintem ott kamukat árulnak..
__________________________________
2021.07.06.
Az edt változatot szagoltam először és nagyon tetszett, viszont egyrészt egy 30ml-s edt-re 14.000 ft szerintem rengeteg, másrészt rajtam még sok edp sem tartós nem hogy edt, ezért az edp változatot rendeltem meg “vakon”. A leírás alapján az edp-ben csak a málna van pluszban a többi alapanyag ugyanaz ezért mertem megrendelni gondoltam annyira nem lehet más. Igazam is lett meg nem is. Más, de nem teljesen idegen. Édesebb mint az edt, nekem kicsit bujább, az edt tisztább, számomra tavaszi illat. Mindenesetre tetszik, nem tömény, fejfájdító édes hanem kifinomult, elegáns illat. Most így rájöttem hogy valóban sokszor éreztem már vagy ezt vagy hasonló illatot, de engem ez nem zavar. Egyelőre tartósnak is tűnik úgyhogy 5* aztán majd meglátjuk. Notinon 20% kedvezménnyel az 50ml 13.000 ft abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

2021.09.07 UPDATE

__________________________________
2021.07.06.

Dalmi56

2021. május 5.

Hú de nagyon imádom ezt az illatot! :)
Tavasszal és nyáron használtam rengeteget, szerintem ezekre az évszakokra való leginkább.
Nagyon elegáns, nagyon tartós, az egyetlen problémám vele, hogy sokszor éreztem másokon is, ez pedig engem le tud lombozni egy kicsit. Ezért nyitottam más illatok felé, bár maradtam a Versace vonalon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Hú de nagyon imádom ezt az illatot! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.