Versace

Ár:   9500-16 920 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   9500-16 920 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: yuzu, gránátalma,

Szívjegyek: magnólia, málna, bazsarózsa, lótusz,

Alapjegyek: ámbra, pézsma, mahagóni.

Ár: 9000 Ft +posta , Eladó: Erynnis
Állapot: használt,kevés hiányzik, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: utalás után postán vagy foxposttal küldöm, vagy személyes átvétel Székesgehérváron
Üvegében! Versace Bright Crystal Absolu
Ár: 14500 Ft + foxpost , Eladó: Lin
Állapot: 90 ml / kép (pár fújás hiány), Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

Beya93

2021. szeptember 7.

2021.09.07 UPDATE

Az illat továbbra is jó, de már annyira nem tetszik igazából. Számomra ez egy könnyen megunható illat. Tartóssága kb semmi, reggel magamra locsolom de mire beérek munkába (kb 30-40perc) már semmit nem érezni. Erre azért drága volt, úgyhogy -2 csillag.
Bár a tartóssága lehet nem az ő hibája, Notinon rendeltem, és ma jöttem rá hogy szerintem ott kamukat árulnak..
__________________________________
2021.07.06.
Az edt változatot szagoltam először és nagyon tetszett, viszont egyrészt egy 30ml-s edt-re 14.000 ft szerintem rengeteg, másrészt rajtam még sok edp sem tartós nem hogy edt, ezért az edp változatot rendeltem meg “vakon”. A leírás alapján az edp-ben csak a málna van pluszban a többi alapanyag ugyanaz ezért mertem megrendelni gondoltam annyira nem lehet más. Igazam is lett meg nem is. Más, de nem teljesen idegen. Édesebb mint az edt, nekem kicsit bujább, az edt tisztább, számomra tavaszi illat. Mindenesetre tetszik, nem tömény, fejfájdító édes hanem kifinomult, elegáns illat. Most így rájöttem hogy valóban sokszor éreztem már vagy ezt vagy hasonló illatot, de engem ez nem zavar. Egyelőre tartósnak is tűnik úgyhogy 5* aztán majd meglátjuk. Notinon 20% kedvezménnyel az 50ml 13.000 ft abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

2021.09.07 UPDATE

__________________________________
2021.07.06.

Dalmi56

2021. május 5.

Hú de nagyon imádom ezt az illatot! :)
Tavasszal és nyáron használtam rengeteget, szerintem ezekre az évszakokra való leginkább.
Nagyon elegáns, nagyon tartós, az egyetlen problémám vele, hogy sokszor éreztem másokon is, ez pedig engem le tud lombozni egy kicsit. Ezért nyitottam más illatok felé, bár maradtam a Versace vonalon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Hú de nagyon imádom ezt az illatot! :)

Lina6

2021. február 14.

Levegős, gyümölcsös illat.
Tartós. 4 évszakos.
Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Levegős, gyümölcsös illat.
Tartós. 4 évszakos.
Szeretem

salymf

2021. február 10.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, a könnyedebb társával egyetemben. Inkább a tavaszi-nyári hónapok alatt használom, és sokszor akad, hogy akár a nap végén is megjegyzi valaki, mennyire kellemes illatot érez. Bármikor képes vagyok újravenni, nekem igazi jollyjoker illat, mindig kell legyen itthon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

clevergirl

2020. november 5.

Ez tényleg gyümis-virágos illatocska.Tartós,s szilázsa is van.
Nagyon jó vételben jutottam hozzá,s így nagyon megérte!
Finom, bulira is el tudom képzelni s hétköznapra is. Inkább 25 éves korral bezárólag, de felette is lehet bàtran viselkedni. Nem rossz,nem rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Ez tényleg gyümis-virágos illatocska.Tartós,s szilázsa is van.
Nagyon jó vételben jutottam hozzá,s így nagyon megérte!

EvandEra

2020. június 29.

Nagyon szerettem, bár rajtam 2-3 órán át érződött csak, de az egyik kedvenc nyári parfümöm, friss és gyümölcsös bár nekem az utolsó rész erős málna illata kicsit sok volt. Minden esetre abszolút :D kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

beachvibes

2020. május 1.

Egyszerűen imádom ezt a kis csodát. Fiatalos de nem komolytalan, elegáns, nőies, kifinomult illat. Elég sok korcsoport számára jó, kb. 16-40-ig. Friss, könnyed, virágos, gyümölcsös, picit édeskés, egyszóval tökéletes! Egyedi illat, szerintem abszolút (haha) felismerhető. Tartós is, rajtam 6-7 óráig érződik. Nagyon sok dicséretet kaptam már. Számomra sokszor 5 csillag!❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

nicolette88

2020. január 23.

Már egy ideje szemezek ezzel a parfümmel, és a családom meglepett vele karácsonyra. Nagyon jó és különleges illat, virágos, friss. Jó érzés viselni. Sokáig az EDT verzió tetszett jobban, mert kifújás után 5-10 perccel nagyon jó kellemes illata volt, míg az EDP-t erősnek és tolakodónak éreztem ezalatt az idő alatt. Azonban az EDT 1 óra után már elillant, az EDP pedig ugyanazt a kellemes illatot árasztotta, amit korábban az EDT-ben éreztem. Ráadásul még a nap végén is érezni. Egy szó, mint száz, nagyon szeretem és tartósabb, mint az EDT.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Kriszta82

2020. január 15.

Nagyon sokáig nem voltam vevő új illatokra (csak Bvulgari és Dolce), másokon tetszett sok minden, de magamon nem. Most valamiért megszagoltam a parfümériában és nem tudtam elengedni az illatot, megvettem. Magamon is nagyon tetszik, lehet be kellett ehhez érnem.
Édes, de mégsem az az émelyítő, hanem elegáns, gyümölcsös hatással. Az eddigi "tiszta illat" mániámba még pont belefér, azt hiszem ez lesz most egy ideig a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

blondiebunny

2020. január 3.

Nagyon kellemes, édes kis parfüm:) Egész tartós. Ár-érték arányban szerintem nem túlárazott. Megy neki az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene

Részletesebb információ a smartskincare-en.