Versace

Ár:   9500-16 920 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   9500-16 920 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: yuzu, gránátalma,

Szívjegyek: magnólia, málna, bazsarózsa, lótusz,

Alapjegyek: ámbra, pézsma, mahagóni.

Ár: 10 ml 2200Ft+pk , Eladó: szawai
Állapot: saját, eredeti parfümömből frissen fújva 10 ml-es parfümszóróba, Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm
Lizz07

2019. június 7.

Tavaszal és ősszel nagyon szeretem használni. Az én bőrömön a virágok dominálnak, némi málnával fűszerezve. 2 fújásnyi mennyiséget is sokáig lehet érezni. Nem tolakodó, nem fullasztó. Pont annyira édeskés, amennyire még nem zavaró ezekben az évszakokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

6vilag

2019. március 19.

Néha azért (is) jó ajándékot kapni, mert megismerkedhetünk egy-egy olyan termékkel, amit magunktól soha nem emeltünk volna le a polcról. Legalábbis én biztos nem. Idegesített ez nagy fenkölt, kihívó kristálykupakja, engem inkább inkább taszított, mint vonzott, túlzásnak éreztem. Azt hittem, hogy a parfüm maga is ilyen, túl előkelő, nagyvilági, megkockáztatotm, nagyképű.
Meglepődtem, mikor kibontottam. Félretettem minden előítéletemet és csodálkoztam. Egyáltalán nem olyan, mint amilyennek látszik, vagy amit én képzeltem bele, vagy társítottam hozzá.
Nos, utána olvastam kicsit. Az egyik legtökéletesebb orr áll a tervezés mögött:Alberto Morillas, ez már önmagában is beszédes, sokat elmond ez a minőségről.
Számomra laza, könnyű. Tetszik a gyümölcsössége és az is, hogy nem egy nehézbombázó. Most használom annak ellenére, hogy hűvös van, mivel ajándék volt és had örüljön, az is, aki adta, ne csak én! Könnyed, de egyben tartós is, nem fárasztja a szaglószervem, nem fájdul meg tőle a fejem, és szeretem is a gyümölcsös illatokat. Esti fújás még másnap is simán érződik, akkor már nem annyira gyümölcsös, inkább olyan finom, légies, nőies tisztaság illat, de határozottan jelen van. Nos, a tartósságával sincs semmi gond. Azt nem tudom, hogy a kedvencem lesz-e, de annak örülök, hogy megismerhettem.
Hát egy év kevés volt, hogy elhasználjam, még mindíg meg van a 30ml-esnek a fele. Nehéz megtalálni a hozzá illő időt.
Télen vicces a gyümölcsösségével, bájos, bár nem kifejezetten különleges. Nyáron a melegben nekem ici-picit sok, talán a kora tavasz vagy az ősz a hozzá legközelebb álló időszak.
Nem lett szerelem, hiányzik belőle az a svédcsavar, amit szeretek, ha van egy parfümben. Amitől más, mint a többi, de Ő nem ilyen. Egy átlagos, de karakter nélküli jó illat. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

GHettie

2019. március 7.

Jelenlegi kedvencem, pedig ez sem tart valami sokáig, de azért már jobban, mint az Edt. annyira finom, hogy még így is beleszerettem, nem bánom hogy időnként újra kell fújni. Pont annyira világos, gyümölcsös, ahogyan szeretem! Elsőre tudtam, hogy szerelem lesz :)
Update: hidratálás után meglepően tartós, lehet ez volt a hiba! Rózsaszín virágok és málna, öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Kerreb

2019. március 5.

Nekem ez az igazi tavaszi illat. Nagyon jó arányban vannak benne a gyümölcsös és a virágos illat jegyek. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

silence

2019. március 4.

Az anyaillatot éveken keresztül használtam és szerettem, de a végére kicsit ráuntam, így jópár éve nincs már a polcomon.
Kíváncsi voltam azonban erre az Absolu változatra, mert az illatjegyek ígéretesnek mutatkoztak. 1ml-es gyári mintát volt alkalmam tesztelni.
Nem csalódtam, abszolút pozitív benyomást keltett.
A kifújás utáni pillanatokban szinte egy az egyben olyan, mint a sima Bright Crystal, de pár perc elteltével szépen előbújnak az édesebb, gyümölcsösebb illatjegyek, így én az anyaillat intenzívebb változatának érzem (biztos nem véletlen a névválasztás sem - "Absolu").
A málna kifejezetten tetszik benne, ami egyik kedvenc illatjegyem és szerencsére jól ki is érezhető belőle. Fini 😋
Szinte tagadhatatlan, hogy Alberto Morillas a parfümőr, sok hasonlóságot vélek felfedezni az illataiban, mint pl. a Bulgari Omnia Pink Sapphire-ra is nagyon hasonlít nekem ez a Bright Crystal Absolu.
Szillázsa pont megfelelő, nem tolakodóan erős hatósugarú, viszont a közvetlen környezetemben jól érezhető. Tartóssága is szerintem jónak mondható, kb. 5 órán át jelen van a bőrön.
Összességében ez egy frissen édeskés, gyümölcsös-virágos, könnyed, vidám tavaszi-nyári illat, amit szinte minden korosztályon és bármilyen stílusú nőn el tudok képzelni. Sportos és elegáns viselethez is kiválóan illik.
Ő az a parfüm, amit a leginkább alkalmazkodónak, simulékonynak érzek....... viszont pont emiatt nem látok benne kimondott egyediséget sem, sajnos mára kicsit sablonossá váltak ezek a friss gyümis-virágos illatok.
Nem venném meg magamnak, mert vannak ettől kimagaslóbb illatok is, viszont ha ajándékba kapnám, biztos szeretettel elhasználnám az utolsó cseppig 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Nem csalódtam, abszolút pozitív benyomást keltett.

pinkyy

2019. február 2.

Hasonlít a Versace sima Bright Crystal-hoz, annál kicsit gyümölcsösen édeskésebb illat. Úgy ismerkedtem meg vele, hogy az általam nagyon kedvelt sima Bright Crystal-om elfogyott és újat akartam venni, de épp elfogyott a boltban. Így ezt ajánlották ott nekem, mivel tényleg hasonló a kedvencemhez. Nyárra nagyon passzol a málnás tónusával, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Erynnis

2018. október 30.

Kifújáskor Gucci Envy Me-re hasonlít. Aztán a sima Bright Crystal változat jön elő, csak kicsit intenzívebben. Finom virágos tisztaságillat. Nekem főleg hétköznapi és nappali viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

artep00

2018. október 24.

Ajándékba kaptam 3 éve, azóta ez a kedvencem! Nagyon szeretem az illatát, kellemes, és nap végéig kibírja, nem illan el hamar az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

reka0122

2018. október 16.

Imádom. Mindig alap darab nálam, és nem csak nyárra. Kellemes nem túl folytó, mégis a nap végéig érezhető illata van, ami számomra párosul egy kis eleganciával is, legalábbis nekem ezt sugallja ez az illat. Az összes parfümök közül ehhez nyúlok a legszívesebben, pedig van egy jó pár darab. Nekem leginkább Gucci Flóra rózsaszín változatához hasonlít, csak sokkal intezívebb kiadásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Maze

2018. szeptember 29.

Évek óta a kedvenc illatom. Nagyon tartós, mert a parfüm változatról beszélünk. Csak az eredetit használom, most épp 90 ml-s változatban (50 ml alatt nem nagyon veszek parfümöt) nekem május óta alig fogyott, pedig ritkán telik el nap nélküle. Tényleg érdemes beruházni rá :) Amíg nem volt az Absolu változat addig nekem sima Bright Crystalom volt ami az eau de toilett verzió, és megjegyzem, hogy az is egy nagyon tartós illat! Körülöttem is mindenki imádta eddig az illatát, nem egy orrfacsaró erőszakos valami. Próbáltam váltani..de kevés az olyan ami versenybe tudna szállni ezzel az illattal. Egyszerűen, nem bírom megunni..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene