Versace

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13990 Ft

Megjelenés éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gyömbér, kardamom, bors

Szívjegyek: afrikai narancsvirág, gardénia, bazsarózsa, kókusz

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyánkő

Ár: 13990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Versace Crystal Noir mini EDT 5 ml.
Ár: 1990 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, eredeti., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (részletek a leírásban).
Ár: 500 Ft , Eladó: dnkinga
Állapot: 5 ml/kép (kb 2 ml), Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás+postán maradó levél vagy személyes (Gellért tér/ Móricz)
Bogi97

2020. január 17.

Picike 5 ml kiszerelésben van meg nekem, elég sokszor használtam már és még mindig majdhogynem tele van aza pici 5 milis üveg :)
Nagyon jó illata van az ujjamra szoktam egy picit tenni és úgy kenem rá a nyakamra de azt a picit is nagyon lehet érezni jó sokáig :)
Ilyen egy igazi parfüm, megveszem majd az 50 milis kiszerelést is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Ilyen egy igazi parfüm, megveszem majd az 50 milis kiszerelést is :)

blondiebunny

2020. január 2.

Gyönyörű illat, gyönyörű üvegben. Különleges, és elmondhatatlanul nőies. Lehetne tartósabb, így 1 csillagot levonok, de amúgy ez egy igazán csodálatos Versace-költemény:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

szzsuzsa0822

2019. november 29.

Új kedvenc! Imádom az illatát.
Igazi NŐI-es illat ! Nem túl édes , nem túl émelyítő (legalábbis nekem ) és nagyon tartós ! Ezt biztos nem kell újra fújni napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Új kedvenc! Imádom az illatát.

Megababa

2019. november 9.

Nagyon erős, édes fűszeres és testes illat, ami leszàradàs után egy finom csalogató illattà vàltozik. Igazi Femme Fatale, amolyan "éjkiràlynős" illat. Télen imádom hasznàlni, viszont tényleg óvatosan kell vele bànni. Az EDT vàltozata is nagyon tartós és kevésbé fűszeres és bevallom nekem jobban is tetszik (csak ezért adtam 4 csillagot), legközelebb talán azt fogom inkább megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

LoRs

2019. október 17.

Elegáns és nagyon tartós. Ahogy észrevettem elég népszerű is. Éveken át volt egy olyan szokásom, hogy gyakran úgy rendeltem illatokat, hogy előtte nem teszteltem őket, amit most már teljesen elképzelhetetlennek tartok, nem is értem hogy voltam ilyen bátor :D Mondjuk az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy csak egyszer "fürödtem be" így (Cartier - La Penthere). Ezt is így rendelték meg nekem Anyuék karácsonyra, hogy mondtam, hogy ezt szeretném majd, de előtte nem próbáltam ki. Szerencsére nagyon tetszett már elsőre is. Őszi-téli illat, kellemes, komfortos viselet, viszont nem szokványos, nagyon jellegzetes és elég "feltűnő". Eddig 2 alkalommal vettem újra, utána picit ráuntam, viszont most megkezdtem a tavalyelőtti Pixibox-os mintát, és szerintem ő lesz a következő régi-új illatom, ha valamelyik parfümöm kifogy, mert rájöttem, hogy hiányzott nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

simbenz

2019. szeptember 28.

Első fújásra maga a gyönyörűség, olyan édes illat, ami mégsem fullasztó, rajtam kifejezetten kakaós illat (tudom hogy nincs az összetevők között). Azonban azt követően, hogy felfújást követően legalább fél órán keresztül szagolgattam magam, elmúlt a varázs, és a leszáradása valami borzalmas volt, annyira bántóan keserű, hogy le kellett mossam magamról.Nagyon bántam, pedig azt hittem, hogy meglesz a tökéletes édes parfüm. De korántsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

XiaoBai

2019. szeptember 27.

Szerintem a világ egyik legfinomabb illata. Több, mint tíz évig volt anyukám parfümje, így mostmár örökre ő fog eszembe jutni róla. Őhozzá konkrétan annyira odanőtt ez a parfüm, hogy egy idő után, amikor nem volt vele befújva, akkor is éreztem a bőrén :) Nagyon tartós, ha reggel befújod magad vele, meg délután is érződik. Sokaknak fullasztóan nehéznek tűnik, a titka, hogy tényleg csak picit szabad fújni belőle, úgy tud kibontakozni igazán.. A kókusz erősen dominál benne, de világosan kiérezni belőle a kardamomot és a virágokat is. Egyébként valóban érettebb nőknek, minimum 30, de lehet inkább 40 év fölött ajánlom. Egyszer tinikoromban titokban fújtam belőle én is magamra, majd így szálltam fel a buszra reggel suliba menet. Két fiatal, nagyon elegáns nő ült le mellém, és az út feléig azt találgatták, milyen parfüm lehet a levegőben, aminek ennyire különleges, jó illata van. ( Nem gondolták, hogy a mellettük ülő, nyilatkozó kis 15 évesnek van ilyen illata :DD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

d.krisztina

2019. szeptember 13.

Tartósnak éppen tartós, ha ahhoz van kedve, de a bőrömről például egy óra alatt elillan. Ruhán viszont elég erősen, hosszan érződik. Nem tetszik, számomra rettenetesen unalmas és semmitmondó illat. Édes és kész. Nekem mandula illat, és mások szerint is mandula illatom van, pedig nincs is benne. Ennél több nem is jön ki belőle. Egy kis kiszerelés, 5 ml "boldog" tulajdonosa lettem, de áldom az eget, hogy nem vettem többet ebből. Egy kis idő után nagyon irritáló, zavarja az orromat, szó szerint idegesít az illat. Márka ide vagy oda, ez nem, nem és nem. A tartóssága miatt

update: A másik egy régebbi vélemény. Most azt mondom, hogy hol tetszik, hol nem. Tartósnak én nem érzem annnyira továbbra sem. De amit felfedeztem időközben: néni illat. Komolyan. Egy meghatározhatatlan korú nő jut eszembe róla, akinek már kissé megereszkedett, bár finom a bőre, haja visszafogott kontyba fésülve, pulcsi, szoknya, nem túl magas sarkú pántos körömcipő. Még nem öreg, de már jócskán nem fiatal. Talán titkárnő, tanár? Néni. Ez jut eszembe, holott én sem vagyok tini. De ez a nő idősebb, nénisebb. És ez engem zavar. Ezt látom, ha érzem az illatot. Nem, ehhez még nem vagyok elég idős. 😁🙄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

claudia.nyilas

2019. szeptember 13.

Ajándékba kaptam az egyik kollégámtól, így ezt nagyra értékelem, de sajnos nem az én illatom. Így szerintem óriási lutri illatot venni valakinek, akihez ennyire nem állsz közel, de igazán kedves volt tőle... :) szóval az illatban van valami, mint az ősrégi Red Jeans-ben....legalább is nekem úgy rémlik, és nem igazán jön be....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

lacrymosa88

2019. augusztus 1.

Nagyon finom, igazán nőies illat. Nem tinilányoknak való, az biztos.:-) Enyhén szappanosan krémes, fűszeres, virágos és szerencsére tartós is. Számomra nosztalgia értéke is van, mert kiskoromban hasonló illat áradt anyukámból esténként, mikor elalvás előtt jóéjt puszit kaptam tőle! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Coumarin, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Linalool