Versace

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2022. január 19.

Ár:   13 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gyömbér, kardamom, bors

Szívjegyek: afrikai narancsvirág, gardénia, bazsarózsa, kókusz

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyánkő

Versace Crystal Noir EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 1200 Ft, 10 ml 2200 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Ár: 2000 , Eladó: zsofikaaa
Állapot: 5 ml kiszerelés, egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben vagy foxpost, posta

Gomba20

2021. december 26.

Mindennapokban hasznàlom .Nekem nem elèg Erös ahhoz hogy alkalmakkor viseljem.De hètköznapokban imàdom .Nem èrzem a kokuszt.Inkabb citrusos fàs illat szamomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

nika117

2021. december 19.

Sok jót olvastam róla, így elmentem kipróbálni. Egyszerűen nem értem mire a nagy hype, nagyon nem tetszett… hamarosan teszek még egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

elynor91

2021. december 7.

Na szóval ő lett a jelenlegi signature illatom (bár mellette elvétve azért mást is használok), nem gondoltam volna, mert évekkel ezelőtt megillatoltam és meg is jegyeztem, hogy ez finom, de így ennyiben maradt a kapcsolatunk. Majd idén ősszel eszembe jutott, hogy kellene vmi új őszi illat és rémlett, hogy ez egész jó volt. Hát az egész jóból nagy szerelem lett, akárhányszor magamra fújom, mindig elképedek, hogy mennyire isteni, ultranőies, fűszeres, picit kókuszos (igazából annyira nem domináns, de ad egy kis egzotikus jelleget a virágoknak), pont annyira, hogy a mindennapokban se zavarjon, ugyanakkor alkalomra is tökéletes, a tartósságáról nem is beszélve, napok múlva is érzem a ruháimon, magamon pedig szinte egész nap. Nekem ez egy négy évszakos illat, de nyáron és tavasszal max estére vagy hűvösebb időben tudom elképzelni - nyári nappalinak már megvan a jelöltem a Versense képében :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

emb1p3

2021. december 2.

Kókuszos-szantálos sampon, annak minden előnyével és hátrányával: inoffenzív, kedves, ám eseménytelen ápoltságillat. Nem mondom, hogy rossz, de ezt elég sok parfüm tudja, sokkal olcsóbban is (Gres-ek, Adame Levine Woman stb), viszont az is igaz, hogy azok inkább netről rendelhető, drogériában nem elérhető darabok, így érthető, hogy kevésbé népszerűek. De a Noir név elég nagy mellényúlás, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

GIN

2021. november 18.

Hatalmas kedvenc, rengeteg szép emlék fűződik hozzá, ahogy kifogy mindig újraveszem!
Ultra nőcis, elegáns és tartós illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Ultra nőcis, elegáns és tartós illat.

Aliz79

2021. november 17.

Jujj, de szeretem.
Meleg, simogató, de azért kicsit odacsapós az illat számomra.
Tartós, nagyon tartós.
Benne van a top 10 parfümben számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 17.

Jujj, de szeretem.
Meleg, simogató, de azért kicsit odacsapós az illat számomra.
Tartós, nagyon tartós.
Benne van a top 10 parfümben számomra.

dorabianka

2021. november 4.

Igazi téli, esti illat. Feltűnő, tekintélyt parancsoló, nem kedveskedő, határozott illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 4.

zsuzsanna84

2021. október 14.

1-et fújtam magamra, még tusolás után is éreztem. Nagyon finom, tartós, minőségi illat. Aki szereti az édeskés illatokat, azoknak ajánlom. Igaz, 14 körül van 50 ml belőle, de egy gagyiért kifizetsz 5 ezret, és hamarabb elfújkálod, mert több kell belőle, szóval az ára sem egetverő szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

plinda

2021. október 13.

Ez egy nagyon jól összerakott és nagyon tartós parfüm! A leírás alapján nem ilyenre számítottam, de imádom. Kifújáskor a gyömbért és a kardamomt érzem, majd pár perc múlva a kókusz dominál. Hála az égnek nem az a mű illatú, fojtogatóan édes kókusz, inkább egy lágy, krémes, kicsit naptejes kókusz. Végül pedig a szantálfát érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Vivus.Laszlo

2021. október 8.

Sokszor próbáltam ezt a parfümöt, ma sikeresen meg is rendeltem végre. Mindig amikor rajtam volt nagyon kellemes volt. Fűszeres igazi őszi/téli illat. Mindenféleképpen érdemes vásárlás előtt próbálni, mert nagyon különleges és nem mindenkinek tetszik. Nekem ez is tetszik benne, hogy megosztó. Ezt a parfümöt tudni kell viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Coumarin, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Linalool