KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Versace

Ár:   13990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13990 Ft

Megjelenés éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gyömbér, kardamom, bors
Szívjegyek: afrikai narancsvirág, gardénia, bazsarózsa, kókusz
Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyánkő

Ár: 13990 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Versace Crystal Noir parfüm 5 ml - új
Ár: 1600 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalást követően postázom is
Keresem - Versace Crystal Noir EDP
Ár: Csere , Eladó: dalma92
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --

LxndrHrvth

2018. december 8.

Gyömbéres fűszeres kezdet, de azonnal érződik a kókusz. Nem az a süteményes, cuki kókusz, igazi kókusz illat, megtámogatva gardéniával, és a súlyát is megadják a szantállal és a borostyánnal. Én személy szerint nem vagyok pézsma fan, de elfér benne... Ad valamilyen misztikus sötét keretet hozzá.

LxndrHrvth
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

GHettie

2018. december 4.

Sötét, mégis citrusos, virágos illat. Különleges, krémes, de nem túl tartós.

GHettie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Sötét, mégis citrusos, virágos illat. Különleges, krémes, de nem túl tartós.

Tothxheni

2018. november 30.

Szeretem a Versace parfümöket, nagyon tartósak, és az illatuk sem változik a bőrömön. Crystal termékcsaládból szerintem ez a legjobb. Őszi-téli időszakra szerintem remek választás annak, aki szereti a fűszeresebb illatokat.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

silence

2018. november 23.

Meleg, krémes illat a hozzá illő sötét üvegcsébe zárva. Általában szeretem ezeket a mélyebb hangvételű illatokat, de ez a Versace nem igazán hagyott mély nyomot bennem. Igaz, már több, mint 10 éve, hogy tesztelgettem, lehet, hogy ma már másként vélekednék..... ?!
Az ormótlanul nagy kupak nekem sem tetszik a Versace üvegcséken 😖

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Az ormótlanul nagy kupak nekem sem tetszik a Versace üvegcséken 😖

Lilu003

2018. november 22.

Mély, füstös illat, valódi nőiesség árad ebből a parfümből. Igazi fűszeres-keleties illat, az egyik legjobb ebben a kategóriában. A kupakja szegénynek nem túl ízléses. pici gyémánt sokkal jobban mutatna rajta.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

zsebibaba

2018. november 20.

Különleges illat, még véletlenül sem lehet rá mondani, hogy "tucat":) Nagyon finom fűszeres, krémes. Sajnos a mostani parfümújdonságok szinte mindegyik csalódás volt számomra, ezért a régi illatokhoz nyúlok vissza,mint pl Ő is:)

zsebibaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Csengiful

2018. október 30.

A csomagolása nekem mindig túl extrának tűnt, ezért sosem vettem le a polcról a boltokban.. egészen pár héttel ezelőttig. Magamra fújtam és szerelem volt első pillanattól fogva! Másról sem bírtam beszélni napokig a barátnőmnek, aztán szülinapomra "meglepett" vele. Rég örültem ennyire egy illatnak!! Nem mondanám "sötét" hangulatúnak, inkább krémes és lágy. A tartóssága bőrre fújva nem nyűgöz le, de a hajamban, ruhámon napokig érzem. Nyáron is hordani fogom :)

Csengiful
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Pajorka

2018. október 23.

Nagyon kellemes illata van, nem tolakodó nem erős. A tartósság miatt csak 4 csillagot adok (bár az én bőrömön ritka ha tartósan megmarad egy parfüm)
Számomra kellemes szappan illata van. :D

Pajorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Számomra kellemes szappan illata van. :D

nyarigabi

2018. október 14.

Fojtogató, szantálos-kókuszos illat, émelyít, taszít. Másokon is utálom.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Fojtogató, szantálos-kókuszos illat, émelyít, taszít. Másokon is utálom.

Kittens

2018. augusztus 22.

Illat 10/10 fűszeres krémes
Tartossaga :10/9
Ható sugar:10/7
Különleges megosztó illat

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Illat 10/10 fűszeres krémes
Tartossaga :10/9
Ható sugar:10/7
Különleges megosztó illat

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Coumarin, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Linalool