Versace

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13990 Ft

Megjelenés éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gyömbér, kardamom, bors

Szívjegyek: afrikai narancsvirág, gardénia, bazsarózsa, kókusz

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyánkő

Ár: 13990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 500 Ft , Eladó: dnkinga
Állapot: 5 ml/kép (kb 2 ml), Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás+postán maradó levél vagy személyes (Gellért tér/ Móricz)
Versace Crystal Noir EDP 10ml
Ár: 2500Ft , Eladó: Rékam
Állapot: 11ml/10ml, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lenaeri

2020. április 20.

Nem szeretem a Versace parfümöket. Viszont ez..!!! Telitalálat. Mintát kaptam belőle egy másik parfümhöz, kelletlenül fújtam magamra. ...és most nem tudom levenni az orrom a csuklómról.
Számomra nem éjkirálynős, alkalmi illat. Mindinkább a tengerpart jut róla eszembe édessége és nehézsége ellenére.
Gratulálok Versace! Ez ügyes volt. 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

Gratulálok Versace! Ez ügyes volt. 🙂

DodoCore16

2020. február 13.

Eddigi életemben második illat amelyik legnagyobb kedvenc lett. Nőies, füstös titokzatos egzotikus illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Gigike

2020. február 5.

Barátnőmnek volt meg ez a kis csoda, mindig be is húztam Őt pár fújásra :3 Alig várom vegyek belőle egy nagy kiszerelést! ♡
Mennyei, über tartós (ruhába mosásig érződik).. Nem tudok vele betelni... 10*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Mennyei, über tartós (ruhába mosásig érződik).. Nem tudok vele betelni... 10*

MissScorpio

2020. január 31.

Nagyon tetszik! Valakin éreztem, majd kipróbáltam drogériában, de sajnos rajtam nem olyan jó... Vagyis, kb. 3 órán keresztül mintha citromlé lenne rajtam, pedig semmi citrom nincs benne :D viszont, másnap, harmadnap is éreztem, és akkor volt olyan jó illata, ami az üvegben volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Lupiluuu

2020. január 30.

Nos ez az illat számomra nagy favorit. Egyszer imádom ,egyszer túl sok. Van hogy télen viselem ,de van hogy nyáron. Nagyon függ ,milyen a hangulatom,mert ez az illat nagyon karakteres és eszméletlen tartóssággal bír. Szóval ha ezt viseled,akkor körülötted tuti mindenki más is érzi és persze az is aki viseli,mert ez nem az a kis csendes illatocska ,amihez majd hozzászokik az orrunk és bőrközelivé válik. Magát az illatot nem nevezném "noirnak" ,de ha az elődjeihez kell összehasonlítanom akkor viszont az. Mivel a többi társa végig citrusos alapokon nyugszik,ő kicsit kilóg a sorból a fűszerességével. Azt szeretem benne a legjobban,hogy mivel egy kókuszos illatról van szó,arra számítunk,hogy valami édes, émelyítő illat....de nem! Ami a legszebb benne az az,hogy csak lágyan édes,de közben megmarad friss és egyben karakteresen fűszeres. Számomra ha meg van ez a kettőség akkor tudom,hogy tetszeni fog. Friss és egyben fűszeres,én ezt keresem egy parfümben. Összehasonlítani nem tudom semmivel,mert egy igazán különleges illatról van szó,de karakterben a C.H.Good girl illatahoz tudnám a legjobban hasonlítani. Ott is meg van a fűszeres rafineria,de viszont mindvégis friss érzetet ad.
Ami még igazán fontos az a tartóssága,igazán lenyűgöző. Egész nap bírja,frissítés nélkül. Sokan megdícsérik,nők férfiak egyaránt. Ha ezt viselem ,akkor tudom,hogy ömleni fognak a bókok ,mert eddig mindenkinek tetszett, szóval úgy gondolom ezzel nem lehet mellé nyúlni. Ez az az illat,amit bárhová lehet viselni,minden alkalohoz illik...ha ezt viseled,akkor tuti nem leszel észrevétlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Bogi97

2020. január 17.

Picike 5 ml kiszerelésben van meg nekem, elég sokszor használtam már és még mindig majdhogynem tele van aza pici 5 milis üveg :)
Nagyon jó illata van az ujjamra szoktam egy picit tenni és úgy kenem rá a nyakamra de azt a picit is nagyon lehet érezni jó sokáig :)
Ilyen egy igazi parfüm, megveszem majd az 50 milis kiszerelést is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Ilyen egy igazi parfüm, megveszem majd az 50 milis kiszerelést is :)

blondiebunny

2020. január 2.

Gyönyörű illat, gyönyörű üvegben. Különleges, és elmondhatatlanul nőies. Lehetne tartósabb, így 1 csillagot levonok, de amúgy ez egy igazán csodálatos Versace-költemény:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

szzsuzsa0822

2019. november 29.

Új kedvenc! Imádom az illatát.
Igazi NŐI-es illat ! Nem túl édes , nem túl émelyítő (legalábbis nekem ) és nagyon tartós ! Ezt biztos nem kell újra fújni napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Új kedvenc! Imádom az illatát.

Megababa

2019. november 9.

Nagyon erős, édes fűszeres és testes illat, ami leszàradàs után egy finom csalogató illattà vàltozik. Igazi Femme Fatale, amolyan "éjkiràlynős" illat. Télen imádom hasznàlni, viszont tényleg óvatosan kell vele bànni. Az EDT vàltozata is nagyon tartós és kevésbé fűszeres és bevallom nekem jobban is tetszik (csak ezért adtam 4 csillagot), legközelebb talán azt fogom inkább megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

LoRs

2019. október 17.

Elegáns és nagyon tartós. Ahogy észrevettem elég népszerű is. Éveken át volt egy olyan szokásom, hogy gyakran úgy rendeltem illatokat, hogy előtte nem teszteltem őket, amit most már teljesen elképzelhetetlennek tartok, nem is értem hogy voltam ilyen bátor :D Mondjuk az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy csak egyszer "fürödtem be" így (Cartier - La Penthere). Ezt is így rendelték meg nekem Anyuék karácsonyra, hogy mondtam, hogy ezt szeretném majd, de előtte nem próbáltam ki. Szerencsére nagyon tetszett már elsőre is. Őszi-téli illat, kellemes, komfortos viselet, viszont nem szokványos, nagyon jellegzetes és elég "feltűnő". Eddig 2 alkalommal vettem újra, utána picit ráuntam, viszont most megkezdtem a tavalyelőtti Pixibox-os mintát, és szerintem ő lesz a következő régi-új illatom, ha valamelyik parfümöm kifogy, mert rájöttem, hogy hiányzott nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Coumarin, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Linalool