KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Versace

Ár:   13990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13990 Ft

Megjelenés éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gyömbér, kardamom, bors
Szívjegyek: afrikai narancsvirág, gardénia, bazsarózsa, kókusz
Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyánkő

Ár: 13990 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Versace Crystal Noir parfüm 5 ml - új
Ár: 1800 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalást követően postázom is
Ár: 6000 Ft vagy csere , Eladó: lujzcsi
Állapot: 30 ml-ből kb. 25 ml, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, WestEnd, Lehel tér, Bosnyák, Örs vezér tere

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Manka88

2018. július 18.

Nekem régi az ismeretség, és az itt olvasottak miatt írok, csak, ha esetleg valaki még hezitálna.
Exemtől kaptam először vagy 8 éve. Tudni kell, hogy nem egy türelmesen vásárolgatós típus, de mégis végigszaglászta az egész parfüm boltot, mert eleinte nem talált egy olyan illatot ami "más", ami nem jön szembe, nem tucat és ami én vagyok. Eddig. Karácsonyra kaptam, kibontottam és egyből tudtam, hogy tökéletes. Kezdésnek nagyon intenzív, édes, fűszeres, és rajtam késő estig kitart, ha reggel fújom is. Sőt, vigyázni is kell vele, mert sok lehet, pedig csak egyet fújok a nyakamra, onnan kenem a csuklóm és annyi. Én nem vagyok egy parfüm guru, mint itt sokan, úgyhogy ennél tovább nem is megyek bele magába az illatba. Illetve lehet aki hozzáértőbb az tudja, hogy esetleg az évek alatt ezen is variáltak és azért nem olyan már teljesen, mint anno.
Amikor elfogyott, vettem a következőt szintén boltban, de nem figyeltem, akció volt, nagyon megörültem és csak otthon néztem meg, hogy EDT-t vettem :(( Na itt már más az illat! Sokkal lágyabb, persze hasonló, de intenzitásban, tartósságban sokkal gyengébb, kevésbé összetett. De elhasználtam.
A következő próbálkozás a netről rendelés volt, persze vélemények alapján, megbízható bolt, eredetinek mondott parfüm, és valahogy annak sem olyan az illata, illetve nem az az intenzitás és nem az a tartósság. Kb. mint az EDT.
Az eredetinél még este 8-kor is volt aki megkérdezte, hogy mi ez az illat? Olyan, mintha akkor fújtam volna be magam.
Szóval azóta csak boltban veszek. Drága, de nem mindegy, nagyon nem. Szerintem ez szüli a különböző véleményeket is a tartóssággal, az intenzitással, mélységgel kapcsolatban. Ez egy intenzív, édes, fűszeres, különleges, nem tucat illat, ha eredetiben veszed.
De az biztos, hogy amikor megismerkedtem a jelenlegi párommal, kb. a második randin megkérdezte ez milyen parfüm, és veszi is a következőt, valamint jó lenne ha betáraznék mielőtt kivonják a forgalomból :)
Sajnos viszont úgy kell keresni EDP változatot boltban, alig lehet kapni, és 18.000.- Ft körüli a 30ml, 22.000.- Ft körüli az 50ml.. Így megfogalmazódik bennem a kérdés, hogy 10ezrekkel olcsóbban mennyire lehet eredeti egy parfüm.. Nem tudom a hátteret, lehet, hogy az, de ezek az eddigi tapasztalataim. Vagy nem jó helyről rendeltem. (Nem innen)
Esetleg, ha valaki rendelt már innen, és tudja milyen az eredeti is, az megírhatná a véleményét. Előre is köszönöm!

Manka88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

beresregina95930

2018. július 17.

nem az én illatom.. túl komoly..

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

nem az én illatom.. túl komoly..

nyuszo

2018. július 9.

Sokkal többet vártam tőle.... imádom a noir és az orientális illatokat! Nos, ez számomra egyik sem! Kifújáskor egyszerű szappanos víz, majd szép lassan kibontakozik valami enyhe kapor- illat (???) Az intenzitása sem a megszokott, nyomulós Versace- bomba! 1-2 óránál többet nem bír rajtam.....

(kíváncsian várom az edt változatot, az összetevői alapján bíztatóbbnak tűnik....)

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 9.

Erina

2018. június 29.

Eddig elkerültem a Versace illatokat, valahogy ez az ormótlan kupak számomra visszataszító. De! Ez az illat mégis megfogott. Enyhe kókuszos háttér illat van benne, de a fő illata mégis az alapjegyek összhangja. Inkább őszre tudom elképzelni. Tartóssága nem a legjobb.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Franciacsaj

2018. június 27.

Ez az új kedvencem, imááádooom <3 :D Vad, de mégis lágy és nőies. Sokáig tart az illata.

Franciacsaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

kiskecske

2018. június 7.

A legeslegjobb, télen, nyáron. A férfiak odáig vannak tőle! Szuper tartós.

kiskecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 7.

A legeslegjobb, télen, nyáron. A férfiak odáig vannak tőle! Szuper tartós.

evettke7

2018. május 21.

Nagyon kellemes, nőies illata van. 2017 karácsonyi pixiboxban volt belőle termék minta, januárban pedig meg is vettem 30 ml-es kiszerelésben. Azóta csak ezt használom, de mintha a pixibox-ban lévő erősebb lenne és tovább tartana. A Douglas-ban csak EDT volt, a termékminta pedig EDP, valószínűleg ez az oka. Szívesen megvásárolnám az EDP változatot is, de majdhogynem arany árban mérik :) Nagyon ritkaság számba megy, hogy ne viszkessen a bőröm, vagy ne fulladjak egy parfümtől. Ezzel nincs ilyen gondom :) Viszont egy csillagot kénytelen vagyok levonni, mert kb 1 hónap használat után, úgy, hogy nem hurcolom a táskámban csak ott pihen a polcon és reggelente magamra fújom, elromlott a szórófej, és ha rendesen rápattintom a kupakot, akkor lenyomódik, telefújja a kupakot parfümmel, és beragad, alig lehet kiimádkozni, hogy tudjak belőle fújni. Így a kupakja lényegében dísz, funkcióját nem látja el. Szerencsére már a végét járja, minden használat előtt bennem van a félsz, hogy mikor romlik el a fújókája véglegesen, hisz akkor kinyerhetetlen lesz az üvegben maradt parfüm.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Kinguska09

2018. május 16.

Korabban kaptam mintat belole es nagyon megtetszett
Imadom a parfumoket fokent az ilyen jellegu illatok varazsolnak el :) konnyed noies erzeki.
Eloszor gondlokoztam rajta mert a Douglasba 50 ml es kiszereles 23 eFt korul van amit azert az ember atgondol ha valami ujat probal ki de vegul beadtam a derekam es megvettem :)
* az illata kellemes de sajnos nekem sem tartos befujas utan mar alig erzem pedig most vettem igy nem szokhattam meg
* a “teteje-kupakja” tetszik de nagyon nagy es nehez noi taskaba pedig...
* ar ertek aranyba nem vagyok megelegedve mert “direkt “dragabb parfumot szerettem volna ami tartos de ilyet megtudok venni 10-15 eFt ert is ( guess,police..)vagy kevesebbert ugyan ugy minosegit lehet itt is csak a csomagolast meg a nevet fizettem meg ismet de nekem nagy csalodas pedig en aztan nagyon elnezo vagyok minden szempontbol de aki tenyleg extra illatozasra vagyik annak nem ajanlom .
Sajnos nalam csak 2 csillag

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Korabban kaptam mintat belole es nagyon megtetszett
* a “teteje-kupakja” tetszik de nagyon nagy es nehez noi taskaba pedig...
Sajnos nalam csak 2 csillag

budaikrisztina11

2018. április 21.

Elnézést azoktól akik 5-re értekelik ezt a parfümöt de rajtam meglepő módon nem muzsikál jól sajnos. Annyira vártam főleg a leírtak alapján. A kifújáskor engem a wu2 samponra emlékeztet az illata. Később ez tompul kicsit de semmi extra. Sem érzéki, sem buja sem dögös. Csak egy illat. Annyira tartósnak sem mondanám az én ruháimon nem érezni másnap, más parfümökkel ellentétben. Irigylem akin ez az illat dögössé válik.

budaikrisztina11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Monika5

2018. április 20.

Kedvencem!
Nem is értem hogy nem akadtam rá sokkal hamarabb.
Annyira finom kókuszos és mégis krémes és lány gyengéd illat. Abszolút befutó!Nyàron nagyon menő a kókusz miatt, de télen is a krémessege és pici édessége miatt is nagyon jól hat.A kókusz abszolút nem fullasztó,finoman van csak benne.Annyi amennyi épp elég!
Nagyon nőies, korosztályban a 25-40-es hölgyeknek tudom elképzelni.
Tartóssága egy 4-es,de lehet csak hamar hozzákszoktam,nekem edp-m van de sok helyen csak edt kaphato(dougles,muller),egyébként sok eltérés nem tapasztalható,nekem picit az edp krémesebb.

Monika5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Kedvencem!
Nem is értem hogy nem akadtam rá sokkal hamarabb.
Nagyon nőies, korosztályban a 25-40-es hölgyeknek tudom elképzelni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Coumarin, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Linalool