Versace

Ár:   13990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13990 Ft

Megjelenés éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gyömbér, kardamom, bors
Szívjegyek: afrikai narancsvirág, gardénia, bazsarózsa, kókusz
Alapjegyek: pézsma, szantálfa, borostyánkő

Ár: 13990 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Louis Blanc Bijoux Noir EDP
Ár: 1500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: 100 ml-ből pár fújás , Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
abicicaaa

2019. március 15.

Annyira szep uvege van, ez a fekete-voros kombo mindig is vonzott. Persze az itt olvasott velemenyek is azt sugalltak, hogy ez egy sotetebb, szexi, urat agyba kényszerítő illat lesz. Sajnos ebbol semmi sem valosult meg.
Unalmas, edeskes, kicsit fuszeres illatocska bontakozott ki a csuklomon, majd 3 ora mulva hult helyet talaltam csak. A parom mindig megjegyzi, ha uj parfum van rajtam, na hat ez annyira semmilyen volt rajtam, hogy eszre sem vette :(
Mentsegere szoljon, hogy az ingem ujjan meg most is erezni tegnap esterol.
Szo ami szo, igencsak szomoru vagyok. Telen talan újra probalkozom vele.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Mentsegere szoljon, hogy az ingem ujjan meg most is erezni tegnap esterol.
Szo ami szo, igencsak szomoru vagyok. Telen talan újra probalkozom vele.

GHettie

2019. március 7.

Sötét, mégis citrusos, virágos illat. Különleges, krémes. A legelső próba után idővel változott róla a véleményem: tökéletes tavaszi, friss, mély, tisztulva jókedvű, nőies illat. Öt csillag, mindenképp!

GHettie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

pinkyy

2019. február 2.

Szeretem a Versace illatokat. Ez egy nagyon nőies, krémesen fűszeres, különleges kreáció. Egyáltalán nem mainstream, ezért is tetszett meg annyira. Leginkább őszi-téli időszakhoz párosítanám. Nem szabad ebből sem túl sokat használni, de általában én mindenből max 1-2 fújást szoktam, különben zavar magamon a sok illat.

pinkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

szblanka

2019. január 24.

Egyik kedvenc téli illatom, de itt is figyelni kell az adagolásra, könnyen tolakodóvá válhat. Egy nagyon nőies kellemes illat, és tartós is! Én imádom!!

szblanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Lilu003

2019. január 22.

Mély, füstös illat, valódi nőiesség árad ebből a parfümből. Igazi fűszeres-keleties illat, az egyik legjobb ebben a kategóriában. A kupakja szegénynek nem túl ízléses, pici gyémánt sokkal jobban mutatna rajta.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Lexi99

2019. január 17.

Finom parfüm, tartóssága olyan mint bármelyik Versace parfümé, erős, nőies illat. Sajnos már néha folytós.

Lexi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Boby90

2018. december 18.

Egyértelműen 5 csillag! Azon kívül, hogy rendkívül tartós, mély, füstös, az én bőrömön enyhén édeskés illat. Az illat erőssége nem túl sok, de nem is túl kevés. Az igazi NŐ illata. Az egyik legkedvesebb parfümöm. Az üveg nem érdekel, mert a lényeg benne van :D

Boby90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

LxndrHrvth

2018. december 8.

Gyömbéres fűszeres kezdet, de azonnal érződik a kókusz. Nem az a süteményes, cuki kókusz, igazi kókusz illat, megtámogatva gardéniával, és a súlyát is megadják a szantállal és a borostyánnal. Én személy szerint nem vagyok pézsma fan, de elfér benne... Ad valamilyen misztikus sötét keretet hozzá.

LxndrHrvth
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

Tothxheni

2018. november 30.

Szeretem a Versace parfümöket, nagyon tartósak, és az illatuk sem változik a bőrömön. Crystal termékcsaládból szerintem ez a legjobb. Őszi-téli időszakra szerintem remek választás annak, aki szereti a fűszeresebb illatokat.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

silence

2018. november 23.

Meleg, krémes illat a hozzá illő sötét üvegcsébe zárva. Általában szeretem ezeket a mélyebb hangvételű illatokat, de ez a Versace nem igazán hagyott mély nyomot bennem. Igaz, már több, mint 10 éve, hogy tesztelgettem, lehet, hogy ma már másként vélekednék..... ?!
Az ormótlanul nagy kupak nekem sem tetszik a Versace üvegcséken 😖

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Az ormótlanul nagy kupak nekem sem tetszik a Versace üvegcséken 😖

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Coumarin, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Linalool