Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1996

Illatcsalád: orientális-fougere

Fejjegyek: levendula, mandarin, zsálya
Szívjegyek: szegfű, dohány, rózsa, gólyaorr
Alapjegyek: fenyő, tonkabab, vetiver, cédrus

Versace Dreamer fújósok
Ár: 900Ft, 1400 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
eperturmix

2018. november 3.

Számomra az egyik legvisszataszítóbb férfi illat,amit eddig valaha is éreztem,persze abból a közegből akik adnak is magukra valamit és a minőségi parfümökre,nem a 25 éves old spice arcszesz vagy a sörrel keveredett axe tusfürdő viselőkre gondolok.
Annyira erőszakos,tolakodó,hogy bántja az orrom,rém idegesítő.Szúrós és harsány,kiérzem bőven a levendulát is,növényként sem kedvelem.Értem én hogy lecsillapodik,de nálam ez a hajó elúszott,semmilyen állapotában nem tetszik.
A vicc,hogy akin először ezt éreztem az a férjem.Még megismerkedésünk idején használta,nem is egy üveggel utána is...hát csodálatos ember,de nem az illata volt ami úgy megbolondított,az biztos :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Bombekur

2017. szeptember 20.

Pár év után újra próbáltam. Mintha változott volna valami az összetételében, amikor kifujom egyből tüsszentenem kell és kellemetlennek érzem, viszont utána.... álom. Tartós amit el is vár az ember egy Versace parfümtől, nyárra nem ajánlanám. Igazi ősztől tavaszig parfüm. Nincs alkalom, ahova ne illene. Fantasztikus:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

mdsca13

2017. május 22.

Zseniális illat. Még a megjelenése évében, 1996-ban próbáltam először, aztán hosszú szünet után újra vettem belőle. Nagyon kellemes, nem a ma megszokott trendeket követő, egészen egyedi, valamint nem minden második emberen érezhető illat. Rendkívül hosszan kitart, csak az első pár perc vad, utána átmegy egy álomszerű párába, ami kis változásokkal, kis játékossággal hosszú órákig érezhető és élvezetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Lapo

2017. április 22.

Azt gondolom, hogy van egy titka ennek a parfümnek.. Soha nem szabad közelről beleszagolni a kifújás utáni pillanatokba és egyébként később sem.. egyszerűen csak hordani kell és olyan egyedi aurát varázsol az ember köré, hogy az valami elképesztő..ilyen tulajdonsággal még nem találkoztam parfümök terén ami lehet, hogy az én szegénységemet jellemzi parfümök terén.
Maximálisan védeném én is ezt az illatot minden negatív jelzőtől de attól hogy olcsó, végképp.. Véleményem szerint zseniális és egyedi, összetéveszthetetlen és (szerencsére) kevesek által ismert romantikus, ábrándozó, valakihez vagy valamihez vágyódó hangulatot árasztó mestermunka.. Az üvege is gyönyörű.. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Málni

2015. szeptember 7.

Tényleg nagyon finom és tartós, tavaszzal és ősszel (esetleg télen, ha a hideg hó mellett a friss föld-zöld természetbe vágyódunk) kötelező darab a "nemtucatillatkedvelőknek" és a merészebbeknek, mert nem kifejezetten egy ffias illat, legalábbis számomra:)
Föld illatú szerintem, valószínüleg a levendula miatt, picit édes és fás. Nem az a ragacsos parfüm, olyan mintha nedves levendula növénnyel kentük volna be a bőrünket, de uakkro mégis száraz érzetet kelt.
Lehet kapni levendulás füstőlőt annak pont iylen az illata (meggyújtás előtt). Elég erős és harsány az elején, de később egy kellemes tavaszi levendulamezőn sétálós illatocskát kapunk. Tartós és nem annyira visszafogott. Érdemes kipróbálni nőknek is!

Olcsó, úú, semmiképp, megvédeném a Dreamert, pont hogy nem botlunk bele minden sarkon, mert ahhoz túl különleges aromájú, h mnki ezt fújkálja magára:) Nincs is "túlhájpolva" (de utálom ezt a szót, na mindegy), akihez el kell, h jusson, ahhoz el is fog, az illat választ ki téged...
Jutányos áron lehet megvásárolni a neten, érdemes beruházni rá, persze őt is utolérte az illat "átszabása", így már nem annyira nyers és erős mint régen.
Végül arra jutottam most, hogy leemeltem a polcról és kifújtam a kézfejemre, a Dreamer egész évben szépen hordható darab, csípős hidegben és őrülten forró nyári időben talán kerülendő, amúgy okés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Rhodesian Ridgeback

2015. április 21.

Az egyik leginkább túlértékelt designer az illatok (és a divat) történetében. Nem ér akkora felhajtást. A logója talán a legötletesebb az egésznek és az üvege. Bezzeg, amit tartalmaz... Egy erős zsálya illat, szintetikus rózsa és valamilyen virágillattal, egy kevéske nyers dohányillattal. Szerintem az egész zavaros. Bármelyik amatőr megalkotná, csak hát máris fel van spanolva az egész, ha az történetesen a Versace-hoz tartozik. Olcsó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

Laci

2012. szeptember 3.

Szeretem, ez olyan melankolikus hangulatú illat, nem feltűnő, de mégis ott van és teszi a dolgát. Bármilyen alkalomra tökéletes, igazi szignatúraillat válhat belőle.

Jelenleg őrlődöm 3 illat között, melyiket is válasszam. Ezt nagyon csípem, abszolút illik a művésztanár énemhez, van még Zino Davidoff és a nagy kedvenc Montale Red Vetyver. Utóbbit kigazdálkodni rémálom, mert ha már vennék, akkor 100ml érné meg, az meg 25000Ft felett van, de imádooom!!! Lehet mintázom, amíg nem gyűlik össze rá. De a Dreamer olyan Lacis illat szerintem. :-)

Megbeszéltem magammal, sokat segített Medora és Szimat tesztje is az illatvadász oldalról, hogy nyugodtan válasszam ezt. Szerintem jól döntöttem: Dreamer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Lyral, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral