Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1996

Illatcsalád: orientális-fougere

Fejjegyek: levendula, mandarin, zsálya
Szívjegyek: szegfű, dohány, rózsa, gólyaorr
Alapjegyek: fenyő, tonkabab, vetiver, cédrus

Versace Dreamer fújósok
Ár: 750 Ft, 1100 Ft, 1800 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Akacskovics

2022. április 17.

LEVENDULA, LEVENDULA, LEVENDULA!!!!
A levendulát kedvelő férfiak top parfümje.Egyetlen hiányossága a tartóssága, még Edt létére is rövid,rajtam 3-4óra.Viszont maga az illat valami eszméletlen, nagyon egyedi.0 citrusossága ellenére szerintem abszolút egy nyári parfüm.Nekem a provancei levendulamezők jutnak eszembe az illatról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 17.

LEVENDULA, LEVENDULA, LEVENDULA!!!!

Kikranku

2021. április 23.

Nagyon egyedi illat. Érezni lehet rajta a dohányt, citrusokat. Tartós, bárhol felismerhető illat, de nem tolakodó. Teszterként éri meg a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Rumcajsz

2021. március 11.

dreamy :) a nyitás nagyon erős és utána is úgy érzem soha nem szabad beleszagolni közelről a bőrön. Viszont az illatbuborék, ami körbevesz, mikor hordod... nagyon finom és különleges. Olyan hideg és melankolikus. Számomra tea illat valamiért, semmihez nem tudom hasonlítani. Nagyon jó áron be lehet szerezni, de megéri előtte tesztelni. Meglehetősen tartós illat. Kicsit dohányos, kicsit fehér virágos. Szegfűt és levendulát is kiérezni, kicsit púderes illat. Szerintem inkább férfias illat, de nőknek is jól állhat :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

x

2021. február 12.

Ez a szépség is már de régóta megvan, és időről időre fújkálok belőle.
Hihetetlen utazás, a nyitány harsány, aromás, már-már mentolosan (igen, a boróka), de már jelen van benne a csípős dohány és az édesség. Teljesen uniszex, és még senkin nem éreztem magamon kívül. Teszterem van, szóval nincs ilyen szép égboltos doboza, de az üveg ugyanilyen, szépséges. Ár-érték arányban szuper.
Olyan szelíd, békés illat, hamisítatlan, igazi mély önbizalmat sugall, amelynek nincs szüksége rá, hogy bármit bizonygasson, bárkit bántson, kekeckedjen. A neve is illik hozzá, álmodozó hatást kelt. Hasonlít a Le Male-ra, mégis más. Bármikor élvezhető, kivéve talán az extrém hőmérsékleteket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

Ez a szépség is már de régóta megvan, és időről időre fújkálok belőle.

Atter76

2020. július 24.

Emlékszem 96-ra, mindenki a Hugo-t fújta magára vagy a D&G-t, a kék bársony dobozost, ez nem volt akkora flash, azokban az időkben ez az illat csak a második vonalra volt elég.
Nos, a kilencvenes évek végleg elmúltak, és 2020-ban egy Dreamer, szó szerint atombomba, megvettem, hiszen egy menőbb designer árának feléért elérhető, és MINDENKI odavan érte, mi ez, honnan vetted, hol lehet kapni, stb, egyszerűen simán lemossa a ma divatos csingilingi lötyiket a színről, ha reformulált, ha nem, mára klasszikussá érett, és komolyan mondom élvezet viselni, nem csak azért mert folyamatosan "tolja magából az emlékeket", hanem mert abszolút értelemben is egy mágikus, és kívánatos illat, ha a dobozára egy felkapott niche kreátor neve lenne írva, simán elkérnének érte 50-70 ezret!
Kifinomultabb is lehetne az itteni pontrendszer, mondjuk 10 pontig lehetne osztályozni, szélesebb lehetne a spektrum, de itt nem sokat kellene vacakolnom az osztályzattal, egyértelműen 10 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 24.

Timi8

2020. február 27.

Nekem Ő egy kategòria a Bvlari Black-kel és a Midnight in Paris-szel.
Jobbat mondok: ha fele-fele arányban összeöntjuk ezt a Bvlgari Black-kel akkor Van Cleef & Arpels Midnight in Paris lesz az eredmény. 😅 No, nem mertem még kipròbálni! ...bár ilyen egyszerű lenne!
A világon a legjobb, legtörékenyebb levendulás mezei virágcsokor.
Picit szappanos, patyolattiszta, egyszerűen vonzò, imádnivalò teljesen uniszex darab.
Konkrét műalkotás.
Hölgyeken és pasikon egyaránt tökély, időtlen illat.
"Várom" már, mikor szűnik meg ez is...
Mestermű a javábòl!
Be kell tárazni belőle!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Nekem Ő egy kategòria a Bvlari Black-kel és a Midnight in Paris-szel.
A világon a legjobb, legtörékenyebb levendulás mezei virágcsokor.
Konkrét műalkotás.
Hölgyeken és pasikon egyaránt tökély, időtlen illat.
"Várom" már, mikor szűnik meg ez is...
Mestermű a javábòl!
Be kell tárazni belőle!!!

eperturmix

2018. november 3.

Számomra az egyik legvisszataszítóbb férfi illat,amit eddig valaha is éreztem,persze abból a közegből akik adnak is magukra valamit és a minőségi parfümökre,nem a 25 éves old spice arcszesz vagy a sörrel keveredett axe tusfürdő viselőkre gondolok.
Annyira erőszakos,tolakodó,hogy bántja az orrom,rém idegesítő.Szúrós és harsány,kiérzem bőven a levendulát is,növényként sem kedvelem.Értem én hogy lecsillapodik,de nálam ez a hajó elúszott,semmilyen állapotában nem tetszik.
A vicc,hogy akin először ezt éreztem az a férjem.Még megismerkedésünk idején használta,nem is egy üveggel utána is...hát csodálatos ember,de nem az illata volt ami úgy megbolondított,az biztos :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Bombekur

2017. szeptember 20.

Pár év után újra próbáltam. Mintha változott volna valami az összetételében, amikor kifujom egyből tüsszentenem kell és kellemetlennek érzem, viszont utána.... álom. Tartós amit el is vár az ember egy Versace parfümtől, nyárra nem ajánlanám. Igazi ősztől tavaszig parfüm. Nincs alkalom, ahova ne illene. Fantasztikus:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

mdsca13

2017. május 22.

Zseniális illat. Még a megjelenése évében, 1996-ban próbáltam először, aztán hosszú szünet után újra vettem belőle. Nagyon kellemes, nem a ma megszokott trendeket követő, egészen egyedi, valamint nem minden második emberen érezhető illat. Rendkívül hosszan kitart, csak az első pár perc vad, utána átmegy egy álomszerű párába, ami kis változásokkal, kis játékossággal hosszú órákig érezhető és élvezetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 22.

Lapo

2017. április 22.

Azt gondolom, hogy van egy titka ennek a parfümnek.. Soha nem szabad közelről beleszagolni a kifújás utáni pillanatokba és egyébként később sem.. egyszerűen csak hordani kell és olyan egyedi aurát varázsol az ember köré, hogy az valami elképesztő..ilyen tulajdonsággal még nem találkoztam parfümök terén ami lehet, hogy az én szegénységemet jellemzi parfümök terén.
Maximálisan védeném én is ezt az illatot minden negatív jelzőtől de attól hogy olcsó, végképp.. Véleményem szerint zseniális és egyedi, összetéveszthetetlen és (szerencsére) kevesek által ismert romantikus, ábrándozó, valakihez vagy valamihez vágyódó hangulatot árasztó mestermunka.. Az üvege is gyönyörű.. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Lyral, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.