Versace

Ár:   21 490 Ft, 30 490 Ft és 40 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. január 18.

Ár:   21 490 Ft, 30 490 Ft és 40 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020

Illatcsalád: fás-citrus

Fejjegyek: citrom, mandarin, narancs, rózsaszínbors

Szívjegyek: frézia, jázmin, guava, feketeribizli levél

Alapjegyek: pézsma, cédrusfa, fás jegyek

Ár: 22. 000 Ft plusz Foxpost , Eladó: Evu227
Állapot: 1x próbált (50ml), Helyszín: Miskolc , fizetés: Előre utalás után Foxpost vagy postán maradó csomag
20000 Ft Versace Dylan Turquoise EDT (50 ml)
Ár: 20000 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: 3 fújás hiány / 50 ml, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+915 Ft)

szeliger

2021. február 15.

Szépséges az üvege, így kell üveget tervezni, egyedi, minden részletében képviseli a márkát és a kéznek sem kényelmetlen (legalábbis az 50 ml-s kiszerelés pont illik a tenyerembe). A színvilág pedig magáért beszél (a képpel ellentétben a díszités és a kupak ezüst színű), már ránézésre sugallja, hogy könnyed, friss, citrusos illatot rejt magában. Elsőre azt gondoltam, hogy az illat kívül esik a komfortzónámon, ha ruha lenne, akkor azt mondanám, hogy a szoknya picit rövidebb, a melltartó kosara egy számmal kisebb, a cipő sarka pedig már annyira magas, hogy nem emberi lábra tervezték, szóval olyan Versace-s. Mindezzel együtt megnyert magának és minél többet használom, annál szívesebben fújom magamra. Induláskor lágyan citrusos, nem az a nyers citromos illat, hanem már az elején érzem a virágokat is. A leszáradásában pedig szép lassan a fás jegyek kerülnek előtérbe. A tartósság átlagos, négy-hat óra múlva frissíteni kell, a hatósugár pedig teljesen rendben van, a viselőjét határozott burokkal veszi körül, nem kell keresgélni.
Mindent összevetve szép illat, a tavaszra várva most abszolút favorit. (Azt csak így zárójelben, hogy az egyik parfüméria most az illat mellé egy hasonló színvilágú, kisebb méretű Versace tisztaselyem kendőt is ad promóciós ajándékba, hajba, táskára, csuklóra csinos darab 😉)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 15.

force

2021. január 16.

Kár volt ennyire elcseszni! Az illat teljesen jellegtelen, citromos klotyó illatosító az olcsóbb fajtából. Az üvege baromi jó, de ami benne van, sok fantáziát nem látott. Ülj le, ez most egy egyes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

nygigi

2020. december 14.

Ezt az illatot szerintem nagyon nem kellett volna kiadni! Gyönyörű üvegcsébe zárt citrusos wc illatosító... nevetséges! Csak az üveg miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 14.

Asianlover

2020. november 30.

Eddig nem terveztem véleményezni a művet, de mivel látom, hogy már most sokkal több véleményt kapott, mint más, jobb sorsra érdemes illatok, nem állom meg, hogy ne húzzam le :D A reklám alapján komolyan azt hittem, most majd méltó kihívója akad a Wonderlust-oknak vagy a Gioia-k sorának. Ettől nem kell tartani, totálisan jellegtelen nyári illatka botrányos tartóssággal. Csalódás :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 30.

Svetlana

2020. november 23.

Egy kellemes, hamar illanós tavaszi-nyári parfüm. Amolyan nem markáns, gyümis tini-illat. akit érdekel, minta van belőle a decemberi Glamourban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 23.

sweetnika77

2020. november 20.

Nagyon finom illata van nekem nagyon tetszik,tartós is.Mintàm van belőle,de be szerzem majd a nagy kiszerelést is.♥️♥️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 20.

floracska6

2020. november 13.

Nem rossz, nem is jó. Középszerű, átlagos nyári illat amit kicsit rosszkor jelentettek meg (mindjárt tél nem is értem lol). Ha valaki hozzám vagná elhasználnám de pénzt biztosan nem adnék ki erte, főleg nem ennyit. A design nagyon szép kis amforas, tipikus Verscace.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

zsazsi1

2020. november 12.

Kellemeske és semmilyenke nyári illat egy urnára emlékeztető üvegben. Én nem bánom, hogy semmi "türkizt" nem érzek benne (ami nekem a szúrós "kék" vécéillatosító illatokat jelenti). Amúgy én szeretem az ilyeneket, elfújkálom és nem zavar sem engem sem mást - mármint a mintát, mert pénzt nem adnék érte. De nem értem, miért ősszel adták ki...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 12.

Vaslady

2020. november 11.

Olvastam valahol, már nem tudom hogy hol 😂, hogy a forgalomban lévő parfümöket sok divatház csak "át dolgozza". És ezért is van az az érzésünk, hogy éreztük már valahol. Ma magamra fújtam a kis ajándék mintát, amit kaptam, és a teraszon az őszi szitáló esőben egy meleg tea mellett, hagytam hogy hatalmába keritsen. Igen, nem új a nap alatt, vannak hasonló illatok,bár megjegyzem mostanában a Givenchy márkán kívül nem találtam egyéniségeket.Fás, citrusos illat, belőve gyümölcsökkel, pézsma alapon. Nyári kedves, vidám hangulatot áraszt 😊. Szerethetőbb, mint az anya illat, és nekem érdekesebb is. Nem mondanám, hogy Versace inkább Escada illat, ami beugrik róla. Meglátom még, hogy mennyire tartós, lehetséges, hogy nyárra beszerzem, és ha így lesz, Ő lesz az első illat amit a Versace háztól vásárolok. Addig is 4 csillag. Update. Leszáradásában határozottan érezni a fügét 👍, és az illat beédesedik, a citrusok eltünnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

nyarigabi

2020. október 29.

Egy nagyon kellemes, gyümölcsös-fás parfüm lenne, ha visszafogottabban adagolták volna a gyümölcsöket. Így egy kicsit túlzás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Citral, Anise Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.