Versace

Ár:   8630-16 330 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   8630-16 330 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: fás-vizes

Fejjegyek: bergamott, brazil rózsafa, kardamom, citrom, csillaggyümölcs
Szívjegyek: tárkony, zsálya, cédrus, bors
Alapjegyek: borostyánkő, sáfrány, pézsma, fás jegyek, platánfa

10 ml fújós Versace Man Eau Fraiche
Ár: 1400+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
5*5 ml KÉK illat uraknak II.
Ár: 3000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Jolti

2019. november 24.

Imádom, imádom és imádom!!
Mióta először illatoltam imádom! Ha tehetném ebben fürödnék! :-) Nemrég vettem is magamnak egy üveggel.
Tudom, hogy nem egy tipikus téli illat, sőt... De egy napsütéses őszi napon még simán fel lehet fújni! Legalább egy kis melegséget visz az őszbe.
Annyira finom illat! Friss, fiatalos, szexi, de mégis egy picit elegáns. Bár inkább kortalannak mondanám, nekem 44 évesen is simán jó!
De simán el tudom képzelni egy charme-os 55 évesen úriemberen is, egy sportzakóval és kigombolt inggel..
Én inkább tavasszal hordanám amúgy, mert nyárára ott a másik kedvencem a Versace-tól, a Pour Homme. Az inkább nyári illat nekem, mint ez.
A szilázsa átlagos, a tartóssága kb. 6-7 óra rajtam, abból egy 2-3 óra a produktív időszaka, aztán bőrközelivé válik. Ruhán másnap is érződik!
Idáig erre a parfümre kaptam a legtöbb megjegyzést, hogy milyen jó illatod van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

Imádom, imádom és imádom!!
Idáig erre a parfümre kaptam a legtöbb megjegyzést, hogy milyen jó illatod van.

Atter76

2019. november 4.

Egész gyorsan az aljára értem egy 100ml-s üvegnek, talán mert kb 1 óra a tartóssága, és aztán elillan, úgyhogy ész nélkül fújtam magamra, semmiféle hatást nem kiváltva a kollégáimból (nem egy Chanel Antaeus..:) )kellemes, de nem feledhetetlen, hatósugara gyakorlatilag nulla, ugyanakkor univerzális illat, 30 felett bárki használja, garantáltan észrevétlen marad vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Bond

2019. június 21.

Szerintem nagyon jó illat,tartóssága kb 4-5 óra,az üvege is kifejezetten jó lett!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

mkdorina

2019. január 26.

Páromnak kerestem ajándékba valami különleges, friss parfümöt. Itteni vélemények alapján felbuzdulva el kezdtem keresgélni, hogy hol is kéne beszerezni. Napokig gondolkoztam, hogy mi van, ha nem fog tetszeni neki. Így egyik nap óvatosan elmeséltem, hogy Krémmánián sokan dícsérik ezt a parfümöt, ismeri e. Erre Ő: ,,Uhh évekig ezt használtam, egyik kedvenc parfümöm volt..." Juhé, örömujjongás, akkor irány a parfümériába! Csak arra nem számítottam, hogy felkavarom a régi érzéseket, és azonnal be kell szereznie, mert nagyon hiányzott neki. Napokig csitítgatnom kellett, és terelnem a témát, le ne bukjak, vagy hogy meg ne vegye :D Hát a végén csak lebuktam....egyik parfümériába meglátta a polcon bevásárlás közbe akciósan, és kutyaszemekkel emelte le, hogy ezt most ő hazaviszi!! Úgy hogy kénytelen voltam elmondani, hogy már én hamarabb lecsaptam rá. De a lényeg, hogy a végén csillogó szemekkel vette át és fújta magára. Azóta töretlen a szerelem, mindketten oda vagyunk érte! Különleges parfüm az én különleges férjemnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

makf77

2018. szeptember 21.

Aki csajozni akar ezt használja, talán még a Jimmy Choo Ice-ot tudom ajánlani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Aki csajozni akar ezt használja, talán még a Jimmy Choo Ice-ot tudom ajánlani

boglarkakoncz

2018. április 4.

Tartós finom illat, az egyik kedvenc a 3 közül amit a párom használ:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Tartós finom illat, az egyik kedvenc a 3 közül amit a párom használ:)

ennancsi

2018. március 1.

Nőként a kedvenc illatom férfiakon.
Személy szerint nekem végem van tőle... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Nőként a kedvenc illatom férfiakon.
Személy szerint nekem végem van tőle... :D

kovacsnikoletta92

2017. december 19.

Nőként imádom ezt az illatot.
A párom már a megismerkedésünkkor is ezt használta és egyszerűen rabul ejtett az illat.
Egyébként nagyon tartós, nap végén is érezni lehet a bőrön, illetve a ruhában is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Nőként imádom ezt az illatot.

tizesh

2017. december 18.

Iszonyat kellemes, finom illat!!!! Tartósságra nem tudom mások miért írják, de nálam minimum 4-5 óra. Intenzitása nyilván 1-2 óra múlva gyengébb lesz.
Bátran vehetitek, a nők is dicsérik rendesen :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

Bátran vehetitek, a nők is dicsérik rendesen :)

ntapio2

2017. október 21.

Tartós és jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Tartós és jó illatú.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Isoeugenol