Versace

Ár:   8630-16 330 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   8630-16 330 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: fás-vizes

Fejjegyek: bergamott, brazil rózsafa, kardamom, citrom, csillaggyümölcs
Szívjegyek: tárkony, zsálya, cédrus, bors
Alapjegyek: borostyánkő, sáfrány, pézsma, fás jegyek, platánfa

10 ml fújós Versace Man Eau Fraiche
Ár: 1400+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
5*5 ml KÉK illat uraknak II.
Ár: 3000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Mila85

2017. október 8.

Itt vásároltam, egy kedves eladótól, nyamm, imádom a férjemen. Nekem meg van a Dolce & Gabbana Light Blue női változata, tisztára az jut róla eszembe, de mégis ez pasis. A férjemen tartós, nagyon szeretem rajta, dögös és csábító:)) Érzem a citrusosságot, de mégis olyan meleg bújós illat. Én nem szeretem a nehéz, édes "gigolo" illatokat, illetve a férjemhez nem is igazán passzol, úgyhogy ez teli találat, aki ezt szereti bejöhet a Bvlgari aqua is. Én ez utóbbit már 2x vettem meg neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Hellcall666

2017. október 3.

Nagyon kellemes, tiszta illat és bár frissessége okán inkább nyárinak gondolnám, de ez az illat most hidegben is szép.
Nem igazán karakteres, férfias, lehetne csukott szemmel nem is találnám ki, hogy ez a Versace Man.
Viszont van egy olyan feelingje az illatnak, hogy nem bánom, hogy egész nap az orromban érzem, finomságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Adam0108

2017. június 18.

Imádom ,mindenki dicséri rajtam bár igaz max 3-4órán át tart sajnos . Nyárra tökéletes választás és nagyon pénztárca barát ! A tartóssága miatt csak 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Carlito

2017. május 27.

Tegnap vettem mintát . Az illata valami szenzációs , DE basszus olyan gyenge hogy 2 óra nyomokba lehet érezni....
Egyszerűen nem értem hogy nagy márkák ilyen gyenge alkotásokat hogy adhatnak ki.....A minőséget senki nem figyeli....Kár érte mert tényleg fantasztikus lenne....Igy nem veszek belőle....Az illata és az üvege miatt 4 !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Lapo

2017. május 4.

Fantasztikus illat.. egyszerűen nem értem, hogy miért nem a Dolce & Gabbana adta ki Light Blue Pour Homme néven férfiaknak..
Jah, hogy beelőzte őket 1 évvel a Versace..?!?! :D őrült jó fogás volt szerintem.. Biztos elkiáltották néhányan magukat a D&G csapatban, hogy "Cazzo!!!" :D (..és kezdtek el gondolkodni, hogy akkor most merre tovább Light Blue PH néven..)
..pedig kevés jobb női/férfi páros született volna tőlük.. A női Light Blue egy megismételhetetlen mainstream és joggal sokak által kedvelt női parfümje..mindenki ismeri.. Az Eau Fraiche 100%-ban a férfi megfelelője.. ez nem kérdés.. Nagyon szeretem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Danikovm1997

2017. április 20.

Nálam egy túlhappolt illat. Semmi extra nincs benne,csak friss és kész. Nem tart sokáig,nem egyedi. Viszont az ára az jó. Sajnos nem vártam mást a versace férfi ágától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Toposz

2016. november 22.

Úgy szeretem, rajta. Azt hiszem ez az illat hatással volt arra, hogy fülig belé essek. Nem kell neki parfümöt keresgélnem, magától rátalált erre csodás, kifinomult, ízléses, cseppet sem tucat illatra. Csak akkor érzem, ha kifejezetten közel vagyok hozzá, de mennyei! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Bunnylove92

2016. november 1.

Hűűűűű, nehéz szóhoz jutni... főleg ha olyan férfi van a közeledben aki ezt fújta magára és a kémiájával is nagyon működik....a Tiéd pedig az övével....... nem is ragoznám tovább. Azt hiszem beszerzem......magamnak.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

szanika

2016. szeptember 28.

Nagyon finom :)
Egy személyt juttat eszembe az egyetemista éveimből. Egy orvostan hallgatót. Akit a tehetős, sznob, jóképű és sármos kifejezésekkel illetnék.
Én pedig egy kis bulizós, egyszerű, hétköznapi, szabad, bolond "falusi" lány voltam. Ezt az illatot viselte többször is, találkozásunk alkalmával. Az illat nagyon megfogott, a fiú nem. Bár a fiú szerette volna, de sehogysem sodródtunk össze.
Elkövettem egy hatalmas hibát, az illatot annyira akartam akarni, hogy egy múltbeli páromat megleptem vele karácsonykor.
Már akkor tudtam h szar ötlet, de nem bírtam ki, és akciós is volt :D
Nagyon nem működött rajta, és igazándiból nem tudnék mondani olyan embert, akin el tudnám képzelni ezt az illatot, persze a Doktor Úr-on kívül :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Nagyon finom :)
Már akkor tudtam h szar ötlet, de nem bírtam ki, és akciós is volt :D

Pocahontas1220

2016. június 28.

Igazi nyári illat! Friss, de elég férfias is egyszerre. Sok másik neves parfüm mellett is megállja a helyét, az ára azokhoz képest pedig vicc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Isoeugenol