Versace

Ár:   8630-16 330 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   8630-16 330 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: fás-vizes

Fejjegyek: bergamott, brazil rózsafa, kardamom, citrom, csillaggyümölcs
Szívjegyek: tárkony, zsálya, cédrus, bors
Alapjegyek: borostyánkő, sáfrány, pézsma, fás jegyek, platánfa

Versace Man Eau Fraîche
Ár: 1000 Ft, 1600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

makf77

2018. szeptember 21.

Aki csajozni akar ezt használja, talán még a Jimmy Choo Ice-ot tudom ajánlani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Aki csajozni akar ezt használja, talán még a Jimmy Choo Ice-ot tudom ajánlani

boglarkakoncz

2018. április 4.

Tartós finom illat, az egyik kedvenc a 3 közül amit a párom használ:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Tartós finom illat, az egyik kedvenc a 3 közül amit a párom használ:)

ennancsi

2018. március 1.

Nőként a kedvenc illatom férfiakon.
Személy szerint nekem végem van tőle... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Nőként a kedvenc illatom férfiakon.
Személy szerint nekem végem van tőle... :D

kovacsnikoletta92

2017. december 19.

Nőként imádom ezt az illatot.
A párom már a megismerkedésünkkor is ezt használta és egyszerűen rabul ejtett az illat.
Egyébként nagyon tartós, nap végén is érezni lehet a bőrön, illetve a ruhában is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Nőként imádom ezt az illatot.

tizesh

2017. december 18.

Iszonyat kellemes, finom illat!!!! Tartósságra nem tudom mások miért írják, de nálam minimum 4-5 óra. Intenzitása nyilván 1-2 óra múlva gyengébb lesz.
Bátran vehetitek, a nők is dicsérik rendesen :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

Bátran vehetitek, a nők is dicsérik rendesen :)

ntapio2

2017. október 21.

Tartós és jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Tartós és jó illatú.

Mila85

2017. október 8.

Itt vásároltam, egy kedves eladótól, nyamm, imádom a férjemen. Nekem meg van a Dolce & Gabbana Light Blue női változata, tisztára az jut róla eszembe, de mégis ez pasis. A férjemen tartós, nagyon szeretem rajta, dögös és csábító:)) Érzem a citrusosságot, de mégis olyan meleg bújós illat. Én nem szeretem a nehéz, édes "gigolo" illatokat, illetve a férjemhez nem is igazán passzol, úgyhogy ez teli találat, aki ezt szereti bejöhet a Bvlgari aqua is. Én ez utóbbit már 2x vettem meg neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Adam0108

2017. június 18.

Imádom ,mindenki dicséri rajtam bár igaz max 3-4órán át tart sajnos . Nyárra tökéletes választás és nagyon pénztárca barát ! A tartóssága miatt csak 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Carlito

2017. május 27.

Tegnap vettem mintát . Az illata valami szenzációs , DE basszus olyan gyenge hogy 2 óra nyomokba lehet érezni....
Egyszerűen nem értem hogy nagy márkák ilyen gyenge alkotásokat hogy adhatnak ki.....A minőséget senki nem figyeli....Kár érte mert tényleg fantasztikus lenne....Igy nem veszek belőle....Az illata és az üvege miatt 4 !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Lapo

2017. május 4.

Fantasztikus illat.. egyszerűen nem értem, hogy miért nem a Dolce & Gabbana adta ki Light Blue Pour Homme néven férfiaknak..
Jah, hogy beelőzte őket 1 évvel a Versace..?!?! :D őrült jó fogás volt szerintem.. Biztos elkiáltották néhányan magukat a D&G csapatban, hogy "Cazzo!!!" :D (..és kezdtek el gondolkodni, hogy akkor most merre tovább Light Blue PH néven..)
..pedig kevés jobb női/férfi páros született volna tőlük.. A női Light Blue egy megismételhetetlen mainstream és joggal sokak által kedvelt női parfümje..mindenki ismeri.. Az Eau Fraiche 100%-ban a férfi megfelelője.. ez nem kérdés.. Nagyon szeretem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Isoeugenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.