Versace

Ár:   8630-16 330 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   8630-16 330 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: fás-vizes

Fejjegyek: bergamott, brazil rózsafa, kardamom, citrom, csillaggyümölcs
Szívjegyek: tárkony, zsálya, cédrus, bors
Alapjegyek: borostyánkő, sáfrány, pézsma, fás jegyek, platánfa

10 ml fújós Versace Man Eau Fraiche
Ár: 1400+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
5*5 ml KÉK illat uraknak II.
Ár: 3000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
OceanSky555

2016. március 9.

Az egyik legjobb NYÁRI illat amivel valaha találkoztam! Annyi hiba van a receptbe, hogy gyorsan elillan, és fújhatod világnak!!! Ha csak nem megoldod úgy mint én és a ruháidra fújod....mert úgy még csak-csak ÉSZREVEHETŐ LESZEL vele és nem hagy foltot sem!!! Amúgy nagy királyság az EAU FRAICHEEL járni-kelni bárhová is mész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

nyarigabi

2015. november 1.

Pont olyan illat,amire a neve és az üvege alapján gondolnék: citrusos, aquás, fás, friss. Jó,de nem kiemelkedő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

kamillaszucs

2015. augusztus 9.

legeslegjobb férfiparfüm, bármikor kiszúrom a tömegben ha valakin ez van. nőiben nem tudtok hasonló kategóriát/jelleget?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 9.

ribizlizizi

2015. július 31.

a legfinomabb férfiparfüm, csak kellemetlen, ha megérzem, emlékeztet valakire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

a legfinomabb férfiparfüm, csak kellemetlen, ha megérzem, emlékeztet valakire.

kazanhaz

2015. április 7.

Igazi nyári illat. Nem feltűnő de sokan megjegyezték, hogy jó az illatom. Egy negatívum, hogy nekem egyáltalán nem tartós, max 1-2 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

HDR

2015. március 8.

Férjemnek most újítottam be ajándékként az évfordulónkra. Nos, ugyebár félig nekem ajándék,félig neki...a hatàs nem maradt el. Lehet mostantól nem engedem el sehova egyedül. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

bizsuka

2014. december 29.

Mm... kedvenc férfi illat. Tudom viccesen hangzik, de ha valakin megérzem szerelmes leszek ... na jó azért nem, de nem kell sok hozzá.. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Laci

2014. augusztus 22.

Mikor megjelent ez az illat, azonnal megvettem, lenyűgözött a könnyed frissessége és egyedi illata. Rögtön megnyert, nem kellett leszáradnia, tudtam, hogy ez kell. Aztán jöttek sorra az újabb illatok és elhanyagoltam a kis kékségemet. De mostanában naponta ezért nyúlok, újra szerelem, a pacis Hermes-t is letaszította trónjáról jelenleg. Szexuális vonzerő palackba töltve. Nem lehetsz észrevétlen, úgy is rákérdeznek mit viselsz és aztán már azon kapod magad, hogy nem viselsz semmit. :D Szóval igazi Casanova Made in Italy feeling, nem lehet megunni. Érdekelne vélemény a sima Man-ről is, ami ugyanilyen, csak sötétebb. Szerintetek az is van ilyen jó? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

mignonka

2014. augusztus 20.

Szuper!!! Ennek a női megfelelője a Chanel Chance Eau Fraiche, szinte megegyezik a két illat, csak egy picit nőiesebb a Chanel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

nyufiphone

2014. március 22.

Nagyon-nagyon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Nagyon-nagyon!!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Isoeugenol