Versace

Ár:   8630-16 330 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   8630-16 330 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: fás-vizes

Fejjegyek: bergamott, brazil rózsafa, kardamom, citrom, csillaggyümölcs
Szívjegyek: tárkony, zsálya, cédrus, bors
Alapjegyek: borostyánkő, sáfrány, pézsma, fás jegyek, platánfa

10 ml fújós Versace Man Eau Fraiche
Ár: 1400+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
5*5 ml KÉK illat uraknak II.
Ár: 3000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Mandarinka

2013. december 3.

egyetértek natashaval és bvlgari001-gyel..:) Imádom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 3.

egyetértek natashaval és bvlgari001-gyel..:) Imádom:)

momo

2012. november 17.

Kedves Mániások! Tudnátok ajánlani nekem valami ilyesmit, csak női kiadásban? Light blue kilőve, azt ha csak magamra freccsentem (!), elerednek a könnyeim az emlékek miatt. Keresek, kutatok, de nem tudom hol lehet ő. Ennek az illatnak a mélyén mintha tömjén lenne, nem értek én ehhez, de annyira belezúgtam, hogy most is erőnek erejével kell féket tenni a klaviatúrámra...

Véleményem: aki ezt használja, annak elpaskolnám a fenekét, aztán jól... Elkapna a gépszíj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

bvlgari001

2012. október 1.

Mikor megismertem a páromat, ezt a parfümöt használta! Talán azért is imádom annyira, de teljesen egyet értek "natasha"-val, ez nem az a tipikus pasiillat, hogy nem tudod megkülönböztetni őket egymástól, csak azt tudod, hogy ez nem női illat.
Ezer férfi parfüm közül is simán ki tudnám szúrni, annyira egyedi illata van. Hmhmm imádom!
És tényleg nagyon sokáig érződik, és legszívesebben egész nap a nyakán lógnék és a pólójában járkálnék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

natasha

2012. szeptember 2.

A barátom használja, oda vagyok érte! Én az összes pasiillatot olyan sablonos egy kaptafának érzem, de ez annyira más és nagyon szexi, és olyan egyedi! Intenziv illata van hmmmmm!!:DDD Ha vagy háromszor magára fújja érzem egész nap plusz a pólója is átveszi!! Természetesen 5ös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

pinklady

2012. június 13.

Sexi nyári illat..friss

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Sexi nyári illat..friss

lina

2012. május 7.

Egy bűnronda férfin éreztem először ezt az elképesztően szexis illatot (micsoda disszonancia volt), de legalább kiderítettem az illatcsoda nevét és szülinapra megvettem az akkori kedvesemnek. Nem tagadom kicsit öncélúan, mert utána day&night... khmm... "kedveltük egymást"... ;))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

annamarialado

2012. március 4.

Férjem használja nagyon szeretem rajta,,igaz együtt vettük,,nagyon szeretem volna neki egy friss üde illatot ,,hat megtaláltuk:):)Nem olyan eröteljes durva ,öregkan illat.Igaz az ára nekem ütős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 4.

Nimrod

2012. február 13.

Ilyen parfümöt használok. Imádom!!! Citrusos, friss illat. Nem az a tipikus férfiillat, talán kicsit nőies is, de ettől függetlenül sztem nagyon ütős. Egy bajom van vele: hamar elillan és újra kell fújnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

eracream

2011. november 9.

A barátom használja. Mindig visszatér hozzá. Rajta is sokáig érezni lehet az illatot, munka után is, pedig fizikai munkát végez, és nem viszi magával a parfumot. Én is imádom! Nagyon finom és tényleg friss illatú. Karácsonyra is ezt kapja tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

anett76

2011. július 18.

Imádom!!!!!!!
Férjem használja, már a második 100 ml fogy el belőle. Rajta isteni, friss, citromos, mégis férfias, és neki elég sokáig tart az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 18.

Imádom!!!!!!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Isoeugenol