Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Tiszta, mint a napfény, különleges ragyogó árnyalata tüzes hévvel sugárzik, s úgy tündököl, akár a gyémánt.

Fejjegy: körte, citrom, bergamott, neroli

Szívjegy: mimóza, jázmin, frézia, tavirózsa

Alapjegy: guaiac fa, ámbra, pézsma

Ár: 8.000 Ft , Eladó: ylexe
Állapot: pár fújás hiányzik, Helyszín: Budaörs/9.ker Mester utca, fizetés: személyes átvétel
Ár: 5500 Ft + foxi , Eladó: Lyah
Állapot: 30ml/ képen látható mennyiség, Helyszín: Tata, fizetés: foxi preferált, vagy személyes átvétel
nikiii.*

2019. március 17.

Én parfümre nem szeretek költeni. Mindezek ellenére valamiért nem volt még olyan, hogy ötezer forint alatt találtam volna számomra megfelelő illatot, mert míg mondjuk édesanyámon bármilyen Avonos, Oriflame-es vagy olcsó drogériás illat dögös és istennős, én olyan leszek tőlük, mint egy pacsulikirálynő. (Megjegyzem, hat ez a másik oldalról is, mert fújt már rám parfümrajongó több tízezres csodát is, ami rajta tökély volt és fincsi, én pedig utána napokig próbálkoztam lesikálni magamról a poshadt szénaszagot. Tőle is megkaptam, hogy fura a bőröm ph-ja. Hát ez vagyok én.) Hónapokig jártam a drogériákat és szinte minden parfümmintát magamra fújtam, hogy megtaláljam A következőt, mert a Versace Red Jeans-ből már kinőttem, az a gimnazista -- kora egyetemista illatom. És akkor magamra fújtam ezt a csodát, és duplán sírtam el magam. Először azért, mert annyira csodás illata volt, másodszor azért, mert megláttam az árát. Friss, gyümölcsös, virágos, napfényes, otthonos, mosolygós, tündéres, szemtelen és kifinomult. Az elején savanykás, aztán fokozatosan beédesedik, incifincit megkeseredik, mint egy brutál lime-os gin tonic, aztán összeérünk és maga lesz a tömény gyönyör. Imádom magamon érezni, ha pedig a hajtövemre is fújok belőle, napokig megmarad az illata. Mindenki dicséri rajtam, harminc éves koromig ez lesz a signature illatom, azt hiszem.

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

googles

2019. február 14.

Szerintem ez egy kivalo illat. Picit emlekeztet a Bright Crystalra, de melyebb, kevesbe "rozsaszin" illat. Meg nem figyeltem meg a tartossagat, most tesztelem az uj szerzemenyemmel, de bizom a lenti pozitiv velemenyek miatt a hosszan tarto illatban. Nalam teljesen tokeletes igy is.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

CsengeJV

2019. február 6.

Álom ez az illat! Nem kell belőle sok, de egész nap kitart. Én ugyan megszokom már nap közepére az illatot, de akik körülöttem vannak, azok dicsérni szokták, még akkor is ha nap végén találkozunk. Egyszerűen imádom, jelenlegi nagy szerelmem, már két üvegcsét elhasználtam.

CsengeJV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

pinkyy

2019. január 27.

Én nagyon szeretem ezt az illatot és szerintem sem korfüggő. Tartós is és különleges is. Nem egy tolakodó illat, de nem is szoktam sokat fújni magamra semmilyen illatból sem. Egy nőcis de nem émelyítő kreáció.

pinkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Eriii

2019. január 25.

Régen mindig fújtam a kezemre a rossmannban, ezért rendeltem egy mintát belőle. Tegnap a nyakamra fújtam és feltettem a sálamat. Amikor hazaértem olyan fura illatot éreztem, ma reggel ahogy öltöztem, hát a sálamnak van ilyen rettenetes, öregasszony szaga... Tartóssága miatt 2*

Eriii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Luiselotte

2019. január 8.

Szerintem sem korfüggő ez az illat ,én 37 vagyok és úgy érzem illik hozzám. Miért ne használhatnák a tinik vagy a huszonéves hölgyek is , nem értem ...
Sokkal frissebb mint az Intense változata , azt is szeretem de most a hidegben ezzel ( is ) várom a tavaszt. Tetszik benne a kissé férfias vonal a citrusok mellett, a picuri édesség az elején pedig a körte lehet , de külön nem ismertem fel az csak “ sejtem” így az összetevők elolvasása után . Az külön jó pont, hogy nem wc illatosító lett és nem is a most trendi nagyon édes vonal, kis felüdülés az orromnak.
A tartósságára egyáltalán nem panaszkodhatok mert még fürdés után is érzem magamon.
Nagyon vágyódom Olaszországba most , hogy magamra fújtam :)

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Nagyon vágyódom Olaszországba most , hogy magamra fújtam :)

Fruzsika941210

2018. december 2.

24eves vagyok szóval fiatal és a parom imadja :) sosem tudok le ragadni egy parfümmel mindig szeret más illatot viselni egyedül a Gucci amit mindig újra veszek :) repülőgépen vettem ezt mert akcio volt :) rajtam nagyon sokáig érződik az illata :) teljesen megvagyok vele elegedve megy az 5 csillag !

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Betticupcake

2018. október 25.

Nem értek egyet az előttem szólóval. Igen is lehet fiatal nőként ezt a parfümöt viselni, sőt kell is és tudni is kell azt. 26 vagyok és rajtam nagyon dögös. Nagyon hasonlít a Bright Crystal-ra csak nincs az a rózsás illata egyébként dettó ugyanaz. Nekem nagyon tetszik igazi Versace ez már az első illatozásra érződik. Szerintem szuper!

Betticupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Adam0108

2018. augusztus 21.

Férfiként azt kell mondjam
Ezt egy 30..40es nőn tudom elképzelni aki nemnagyon ért az illatokhoz és csak vett egy parfümöt finom finom de ...nemtudom hova tenni . Túlzottan virágos számomra . Barátnőm probállta használlni aztan ugyis maradt a szekrénybe . Nagyon nem :/

Adam0108
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Férfiként azt kell mondjam

detti23

2018. augusztus 20.

Hozzám sajnos nagyon nem illik ez az illat. Kellemetlenné válik rajtam vagy legalábbis én magamon annak érzem. Egyszer-kétszer próbáltam ki, 10 perc után mindig azt éreztem, hogy le akarom mosni, annyira zavar az illata. Ennek ellenére nem lenne rossz, sokaknak tetszik és valakin el is tudom képzelni, egyszerűen nálam nem működik jól.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.