Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Tiszta, mint a napfény, különleges ragyogó árnyalata tüzes hévvel sugárzik, s úgy tündököl, akár a gyémánt.

Fejjegy: körte, citrom, bergamott, neroli

Szívjegy: mimóza, jázmin, frézia, tavirózsa

Alapjegy: guaiac fa, ámbra, pézsma

Versace Yellow Diamond mini szett 5ml+25ml+25 ml , bontatlan
Ár: 4500 , Eladó: vadbarack
Állapot: bolti, bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: kp, foxi, posta, személyes átvétel is
Versace Yellow Diamond Body Lotion
Ár: 5000 Ft +posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás

senskin

2021. június 14.

Hű, az eladó ajánlotta, friss gyümölcsös illat...
Mondtam neki, én a karakteres, erős illatokat kedvelem, de ez azért nagyon kellemes volt! Nem vettem még meg, de nyárra biztosan finomságos lenne! :)

Majd egyszer! :)

Úgy látom, hogy most jött el az idő, hogy egy kisebb kiszereléssel nyárra megajándékozzam magam. A rokoni látogatás alkalmával már többféle Versace parfümmel sikerült meglepnem a szülőket, tesókat, most egyszer kipróbálok egyet a kollekcióból. Érdekes, mert nekem a bőrön sokkal jobban érvényesül finom érzéki illattá, mint a papíron! Sok parfümmel pont fordítva vagyok. Egyébként nem terveztem be a vételét, de kell nekem, mert tényleg jól érzem magam, ha használom, a teszterből próbáltam többször magamon és nem csalódtam benne. Szóval, ez lesz a nyári fújkálós illatom...Egyébként, szexi illat, a pasiknak is tetszik! :)

Amire nagyon kíváncsi lennék azok az illatjegyek! A citromos tavirózsás vonal nekem istenien mutatkozik, de! Valójában melyek az illatjegyek, mert több oldalon mást olvasok pl. abban jázmin sincs, de bemásolom nektek:

VERSACE YELLOW DIAMOND

Az illat egy fényrobbanással tárul elénk, sugárzóan, szikrázóan.
Meglepő: A gyémánt citrom kristályos élénksége, s a körte sorbet gazdag frissessége, a bergamott szikrázó jegyei és a neroli virág dinamikus akkordjai közé olvad.
Mozgalmas: a narancsvirág ritka eleganciája a frézia, a mimóza és a természetesen áttetsző nimfa fényén keresztül tündöklik.
Igéző: az ámbra érzéki fás akkordját, s a napos szantálfa vibráló karakterét a pézsma csitítja kifinomult összhanggá.
Illatcsalád: Virágos – Gyümölcsös – Fás
Az üveg: A kristály története, mely gyémánttá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

Hű, az eladó ajánlotta, friss gyümölcsös illat...

Majd egyszer! :)

VERSACE YELLOW DIAMOND

Az illat egy fényrobbanással tárul elénk, sugárzóan, szikrázóan.
Illatcsalád: Virágos – Gyümölcsös – Fás
Az üveg: A kristály története, mely gyémánttá vált.

Timea_1997

2021. április 15.

nagyon finom, tartós, igazán nőies illat, nagyon szerettem! :) ajándékba kaptam, amikor ezt használtam nagyon sokan dicsérték az illatom és nagyon sokáig éreztem én is a ruhaimon. Szerintem olyan illatjegyei vannak, ami bármelyik korosztálynak jól áll. Szívesen viselnék újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Manocska04

2021. április 8.

Kedvenc parfümöm! Nagyon tartós, elég belőle egy fújás is. Sokan dicsérik rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

pattelin

2021. január 30.

Rajtam a citomos parfümök működnek a legjobban. Igazán különleges ez az illat, nem mondom, hogy a kedvencem, de különleges! Ezért valahogy ritkán, különleges alkalmakkor használom. Akkor tökéletes! A mindennapokban nem tudnám elképzelni, lehet, hogy sok lenne vagy megunnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

Vikkkinca

2020. október 20.

Rajtam nagyon jól működik -igazi édeskés,könnyű illat.Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

Rajtam nagyon jól működik -igazi édeskés,könnyű illat.Újravevős.

haszi79

2020. október 12.

Mosópor illata van, de az az igazi karcos, szúrós, vegyi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Mosópor illata van, de az az igazi karcos, szúrós, vegyi illat.

Tamaska

2020. július 12.

Tudom tele van káros összetevőkkel, de sajnos a parfümökkel kivételt teszek, mivel egyelőre még nem találtam meg a leideállisabb zöld parfümöt... Azonban a parfümből csak a ruhámra és a hajamra fújok magamra soha nem a bőrömre. Az egy idő után foltot fog hagyni a nyaknál, főleg ha szoláriumba vagy napra megy az ember. Persze ez csak 40 év parfümhasználat után :-) Szóval nálam ő az abszolút favorit immár 8 éve veszem újra és újra. Kellemes virágos citrusos illat nem hivalkodó mégis különleges és egész álló nap alatt tart. Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 12.

BeesWorld

2020. május 26.

Imádom az illatát, DE hamar elillan. Notinoról rendeltem, és mintha a rossmannos testert tovább érezném magamon. Az intenset is ki fogom próbálni, mert a kedvenc nyári illatom. Nem értem a negatív kommenteket arról, hogy tisztítószer illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

kék lány

2020. március 1.

Szerintem műillat, nincs benne semmi finomság, lágyság, ami egy női parfümbe szerintem kell! Nem parfümnek képzelek el ilyen illatot, inkább valami tisztítószernek. Gyerekkoromban volt egy sárga fémtubusos kézkrém, kék felirattal, annak volt ilyesmi illata.

2 év múlva (2019. május):
Módosítom a véleményem: a kolléganőm rendelt egy ilyet, és befújtam vele magam. Az egy dolog, hogy nagyon tetszett magamon, de: másnap a sálamon valami isteni, kellemes illatot éreztem: ezt. Még 1-2 napig illatozott a sálam tőle, és rájöttem, hogy nekem nagyon tetszik ez az illat. (Furcsaság: azóta vettem egy 1 ml-s gyári mintát, hogy ismerkedjek vele, próbálgassam, és annak nem olyan karakteres és intenzív az illata, és nem is olyan tartós! Lehet, hogy régi a minta, vagy nem tudom.)
Jellemezni viszont valamiért nem igazán tudom. Talán olyan tisztaságillat-féle, de abból a nagyon finom, lágy fajtából, nem a szúrósból.

Rá pár hétre: most már biztos, hogy az illatmintának más az illata, mint a kolléganőméé, amit magamra fújtam. A kolléganőmé teszter, és a rossmannos teszternek is ugyanolyan illata van (ezek jók, ezek tetszenek), Azóta vettem valakinek ajándékba egy 30 ml-set, és más illata volt, mint a tesztereknek. Vettem még egy gyári mintát, hogy leellenőrizzem, és ugyanolyan illata van, mint a 30 ml-snek. Szóval: a teszternek más illata van, mint a gyári mintáknak és a 30 ml-snek. A teszteré sokkal jobb és határozottan más! NEM ÉRTEM!

Újabb "utóirat", 2020 február: rendeltem magamnak egy tesztert, fújkáltam néha, próbálgattam magamon, gondoltam, ha nem válik be, majd továbbadom (valahogy nem éreztem magamon olyan sokáig, mint ahogy elvártam volna). Már-már ott voltam, hogy eladom, amikor pár nap eltéréssel ketten is megdicsérték rajtam (köztük az egyik férfi - el volt ájulva, hogy "úristen, de jó ez az illat, nagyon kellemes, nagyon nőies, mi ez?"), és ez meggyőzött arról, hogy ne gondoljak eladásra. Illetve kaptam visszajelzéseket, hogy lehet érezni. Szóval mostmár marad, ez biztos. Most jut eszembe, a másik is férfi volt, és szintén el volt ájulva! Ő még két felmutatott hüvelykujjal is mutatta, hogy "bombajó".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

2 év múlva (2019. május):

Frufru3

2020. február 24.

Annyira kedves illata van! Tényleg napsütötte,vidám sárga illat.
Sok parfümöt megízlelve igazi felüdülés minden alkalommal,amikor belebotlok. Nem tudom,hogy kifizetném-e az árát,én csak egy utánzatát használtam anno,de úgy emlékszem,az picit citrusosabb volt. Viszont meglepően sok dicséretet kaptam rá, pedig van akinek ez túl egyszerű illat. A kevesebb néha több..
Virágillat-kedvelőknek ajánlom,szerintem megunhatatlan kedves illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Annyira kedves illata van! Tényleg napsütötte,vidám sárga illat.
Virágillat-kedvelőknek ajánlom,szerintem megunhatatlan kedves illata van.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.

Részletesebb információ a smartskincare-en.