KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Tiszta, mint a napfény, különleges ragyogó árnyalata tüzes hévvel sugárzik, s úgy tündököl, akár a gyémánt.

Fejjegy: körte, citrom, bergamott, neroli

Szívjegy: mimóza, jázmin, frézia, tavirózsa

Alapjegy: guaiac fa, ámbra, pézsma

Versace deluxe minik
Ár: 3000 ft a kettő plusz postaköltség , Eladó: vasmacs
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után küldöm postán vagy futárszolgálattal
Versace Yellow Diamond + testápoló
Ár: 9.000 Ft , Eladó: ylexe
Állapot: pár fújás hiányzik, Helyszín: Budaörs/9.ker Mester utca, fizetés: személyes átvétel

Fruzsika941210

2018. december 2.

24eves vagyok szóval fiatal és a parom imadja :) sosem tudok le ragadni egy parfümmel mindig szeret más illatot viselni egyedül a Gucci amit mindig újra veszek :) repülőgépen vettem ezt mert akcio volt :) rajtam nagyon sokáig érződik az illata :) teljesen megvagyok vele elegedve megy az 5 csillag !

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Betticupcake

2018. október 25.

Nem értek egyet az előttem szólóval. Igen is lehet fiatal nőként ezt a parfümöt viselni, sőt kell is és tudni is kell azt. 26 vagyok és rajtam nagyon dögös. Nagyon hasonlít a Bright Crystal-ra csak nincs az a rózsás illata egyébként dettó ugyanaz. Nekem nagyon tetszik igazi Versace ez már az első illatozásra érződik. Szerintem szuper!

Betticupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Adam0108

2018. augusztus 21.

Férfiként azt kell mondjam
Ezt egy 30..40es nőn tudom elképzelni aki nemnagyon ért az illatokhoz és csak vett egy parfümöt finom finom de ...nemtudom hova tenni . Túlzottan virágos számomra . Barátnőm probállta használlni aztan ugyis maradt a szekrénybe . Nagyon nem :/

Adam0108
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Férfiként azt kell mondjam

detti23

2018. augusztus 20.

Hozzám sajnos nagyon nem illik ez az illat. Kellemetlenné válik rajtam vagy legalábbis én magamon annak érzem. Egyszer-kétszer próbáltam ki, 10 perc után mindig azt éreztem, hogy le akarom mosni, annyira zavar az illata. Ennek ellenére nem lenne rossz, sokaknak tetszik és valakin el is tudom képzelni, egyszerűen nálam nem működik jól.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Detti90

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem parfümben ezeket a citrusos illatokat. Nekem elég volt belőle egy fújás is, és annyira kellemes illat lengett körül, hogy még 6-7 órával később is dicsértek meg vadidegenek, hogy milyen finom illatom van és mit használok. Egy ismerősömmel hozattam Törökországból ilyen parfümöt, teljesen eredetit. Aztán elkezdtem használni és semmi. Kb 10-et is magamra fújhatok, napi 3x, de elmarad az illat és a dicséret is. Összehasonlítottam egy (másik) eredetivel, és szinte 100% biztos vagyok benne, hogy fel van vizezve, mert nem létezik, hogy magamra fújom és konkrétan 5 mp-ig lehet érezni, utána semmi. Ez miatt most elment tőle a kedvem, de később, majd lehet visszatérek még hozzá, de tényleg valami eredetihez. :D

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

csakmoni

2018. augusztus 13.

Már többször is próbáltam, nem tudom elhinni, hogy rajtam ennyire nem működik.Fogalmam sincs, melyik jegy viselkedik ilyen csúnyán, de szúrós-keserű lesz rajtam, aztán valami enyhe, meghatározhatatlan alapot érzek egy kis ideig.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

KatieWhite

2018. augusztus 9.

Imádom.Kolléganőm fújta be magát vele állandóan egy drogériában és beleszerettem. Biztosan újraveszem, mert igazi kellemes nyári illat.

KatieWhite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

racheldawes

2018. július 16.

A Krémmánia Beauty Bagen keresztül, 5 ml-es mintaként jutottam hozzá. Nem lesz a kedvencem, a virágosabb, könnyedebb és "szexi" illatok állnak igazán közel hozzám, nekem ez a parfüm túl harsány, maszkulin. Tartóssága is hagy maga után némi kívánnivalót. A kiszerelését viszont csak dicsérni tudom, szerintem így piciben kifejezetten cuki.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Erina

2018. június 29.

A Crystal Noir bejött, de ő nagyon nem. Annyira olcsó virág illata van, hogy engem vallatni lehetne vele. Még azt is beismerném amit el se követtem, csak soha többé ne érezzem se magamon se máson. Tartóssága is egy nagy nulla. Giccses üvegbe zárt lötyi. Az illat jegyek alapján sokkal szebbet és jobbat vártam. Ha csak a jázmint, a fréziát vagy a pézsmát nézem. De szerencsére vannak még szép alkotások, van miből válogatni.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

nyuszo

2018. június 17.

Hamisítatlan Versace illat.... sajnos nem a jó értelemben :(( ajtóstul ront a házba, tolakodó, feltűnősködő, minden figyelmet kikövetelő! Semmi finomság, semmi titokzatosság, semmi visszafogottság.... durván az arcodba nyomja magát! Tipikus olasz (…..) temperamentum! Én egy napig sem tudnám elviselni magamon... letaglóz, földbe döngöl....

Persze van, akinek ez bejön..... :))

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Persze van, akinek ez bejön..... :))

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.