Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Tiszta, mint a napfény, különleges ragyogó árnyalata tüzes hévvel sugárzik, s úgy tündököl, akár a gyémánt.

Fejjegy: körte, citrom, bergamott, neroli

Szívjegy: mimóza, jázmin, frézia, tavirózsa

Alapjegy: guaiac fa, ámbra, pézsma

Ár: 2000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Versace mini EDT szett (Crystal Noir, Bright Crystal, Yellow Diamond)
Ár: Mini EDT-k, szettben 4990 Ft, darabonként 1990 Ft. , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, eredeti., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (részletek a leírásban).
Feketebarbi

2019. november 27.

Számtalanszor fújtam már papírra, dobtam is a kukába. A napokban kedves rokonom, egy nemes hölgy mondta.
- Drágám te olyan merev vagy, nincs neked ezekre a napokra egy csitri illatod?
És akkor ajánlotta olyan szúrós tekintettel rám meredve, hogy jaj elszégyelltem magam. Mivel nagyra tartom, tanácsát megfogadva rendeltem egy mintát.
Meglepő, hogy működik, balzsamosan, tisztán, üde a bőrömön.
Van nekem csitri illatom, a be delicious, ami kellemes emlékeket ébreszt. Kár, hogy a 20-as éveimben nem ismerhette meg az Alma a Gyémántot. Jó párost alkottak volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

- Drágám te olyan merev vagy, nincs neked ezekre a napokra egy csitri illatod?
Meglepő, hogy működik, balzsamosan, tisztán, üde a bőrömön.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Az illata és az üvege a nyarat és a napfényt idézi, citrusos, különleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Az illata és az üvege a nyarat és a napfényt idézi, citrusos, különleges.

LoRs

2019. október 17.

Amikor megjelent pár éve, nagyon jó áron lehetett hozzájutni tavaszi akcióban a Rossmann-ban, így vettem is egy üveggel. Azóta már többször újra vettem, nagyon szeretem, számomra olyan tiszta, "tavasz illat". Kevésbé harsogó, és virágos, mint a Bright Crystal, amit én nem igazán szeretek, nekem túl sok. Aki szeretne egy visszafogott, de mégis különleges parfümöt, annak nagyon jó választás lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Nicy011

2019. szeptember 19.

Több évnyi Bright Crystal használat után próbaként egy mintát vásároltam belőle. Tetszik, hogy hasonló vonal, és rajtam kicsit citrusosabb. Nem az első számú kedvencem, de vannak napok, amikor szívesen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

kék lány

2019. június 20.

Szerintem műillat, nincs benne semmi finomság, lágyság, ami egy női parfümbe szerintem kell! Nem parfümnek képzelek el ilyen illatot, inkább valami tisztítószernek. Gyerekkoromban volt egy sárga fémtubusos kézkrém, kék felirattal, annak volt ilyesmi illata.

2 év múlva (2019. május):
Módosítom a véleményem: a kolléganőm rendelt egy ilyet, és befújtam vele magam. Az egy dolog, hogy nagyon tetszett magamon, de: másnap a sálamon valami isteni, kellemes illatot éreztem: ezt. Még 1-2 napig illatozott a sálam tőle, és rájöttem, hogy nekem nagyon tetszik ez az illat. (Furcsaság: azóta vettem egy 1 ml-s gyári mintát, hogy ismerkedjek vele, próbálgassam, és annak nem olyan karakteres és intenzív az illata, és nem is olyan tartós! Lehet, hogy régi a minta, vagy nem tudom.)
Jellemezni viszont valamiért nem igazán tudom. Talán olyan tisztaságillat-féle, de abból a nagyon finom, lágy fajtából, nem a szúrósból.

Rá pár hétre: most már biztos, hogy az illatmintának más az illata, mint a kolléganőméé, amit magamra fújtam. A kolléganőmé teszter, és a rossmannos teszternek is ugyanolyan illata van (ezek jók, ezek tetszenek), Azóta vettem valakinek ajándékba egy 30 ml-set, és más illata volt, mint a tesztereknek. Vettem még egy gyári mintát, hogy leellenőrizzem, és ugyanolyan illata van, mint a 30 ml-snek. Szóval: a teszternek más illata van, mint a gyári mintáknak és a 30 ml-snek. A teszteré sokkal jobb és határozottan más! NEM ÉRTEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

2 év múlva (2019. május):

S.K

2019. május 13.

Rendelésem mellé kaptam egy mintát. Bárcsak mást küldtek volna 😃 Rajtam egyszerűen mosópor illata van. Szagolgattam - szagolgattam, azon töprengtem mire hasonlít és egyszer csak beugrott hogy ez bizony mosópor a javából. Nekem határozott nem. Mivel nem ócska mosópor, ezért 2*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

nikiii.*

2019. március 17.

Én parfümre nem szeretek költeni. Mindezek ellenére valamiért nem volt még olyan, hogy ötezer forint alatt találtam volna számomra megfelelő illatot, mert míg mondjuk édesanyámon bármilyen Avonos, Oriflame-es vagy olcsó drogériás illat dögös és istennős, én olyan leszek tőlük, mint egy pacsulikirálynő. (Megjegyzem, hat ez a másik oldalról is, mert fújt már rám parfümrajongó több tízezres csodát is, ami rajta tökély volt és fincsi, én pedig utána napokig próbálkoztam lesikálni magamról a poshadt szénaszagot. Tőle is megkaptam, hogy fura a bőröm ph-ja. Hát ez vagyok én.) Hónapokig jártam a drogériákat és szinte minden parfümmintát magamra fújtam, hogy megtaláljam A következőt, mert a Versace Red Jeans-ből már kinőttem, az a gimnazista -- kora egyetemista illatom. És akkor magamra fújtam ezt a csodát, és duplán sírtam el magam. Először azért, mert annyira csodás illata volt, másodszor azért, mert megláttam az árát. Friss, gyümölcsös, virágos, napfényes, otthonos, mosolygós, tündéres, szemtelen és kifinomult. Az elején savanykás, aztán fokozatosan beédesedik, incifincit megkeseredik, mint egy brutál lime-os gin tonic, aztán összeérünk és maga lesz a tömény gyönyör. Imádom magamon érezni, ha pedig a hajtövemre is fújok belőle, napokig megmarad az illata. Mindenki dicséri rajtam, harminc éves koromig ez lesz a signature illatom, azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

googles

2019. február 14.

Szerintem ez egy kivalo illat. Picit emlekeztet a Bright Crystalra, de melyebb, kevesbe "rozsaszin" illat. Meg nem figyeltem meg a tartossagat, most tesztelem az uj szerzemenyemmel, de bizom a lenti pozitiv velemenyek miatt a hosszan tarto illatban. Nalam teljesen tokeletes igy is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

CsengeJV

2019. február 6.

Álom ez az illat! Nem kell belőle sok, de egész nap kitart. Én ugyan megszokom már nap közepére az illatot, de akik körülöttem vannak, azok dicsérni szokták, még akkor is ha nap végén találkozunk. Egyszerűen imádom, jelenlegi nagy szerelmem, már két üvegcsét elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

pinkyy

2019. január 27.

Én nagyon szeretem ezt az illatot és szerintem sem korfüggő. Tartós is és különleges is. Nem egy tolakodó illat, de nem is szoktam sokat fújni magamra semmilyen illatból sem. Egy nőcis de nem émelyítő kreáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.