Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Tiszta, mint a napfény, különleges ragyogó árnyalata tüzes hévvel sugárzik, s úgy tündököl, akár a gyémánt.

Fejjegy: körte, citrom, bergamott, neroli

Szívjegy: mimóza, jázmin, frézia, tavirózsa

Alapjegy: guaiac fa, ámbra, pézsma

Ár: 13000 , Eladó: Kiriann
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, foxpost, személyes átvétel

tonhalacska

2022. február 15.

Tavaszi, nyári hangulatú vidám, bulizós, sexy tűsarkús illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 15.

Tavaszi, nyári hangulatú vidám, bulizós, sexy tűsarkús illat.

Airin

2022. január 2.

Ajándékba kaptam egy számomra különlegesen kedves embertől. Eleinte furcsa volt, nem volt hasonló illatom még, de a kedvencem lett. Egyszerűen imádom. A hajamon a következő hajmosásig is érzem. Tartós is. Imádom az illatát. Biztos, hogy venni fogom, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

borbasemese

2021. november 24.

A napokban egy Black Friday keretein belül szinte csalogatott, hogy újra teszteljem és számomra minden cseppje ,,gyémánt" , nagyon tetszik. A vidám illata és megjelnése beragyogta a hideg, borús, télies napomat. Emlékszem, hogy évekkel ezelőtt is nagyon megtetszett ez az illat, de talán most még jobban megtetszett, mint akkor. Ebben a parfümben nem csalódtam, nem változott meg az akkori véleményem vele kapcsolatban.
A megvásárlásán is nagyon gondolkodom, mert nagyon megéri beruházni rá, tartós illat és nem is olyan drága, csak hááát mindig elcsábulok katalógusok termékeinek, parfümeinek így mostanában lehet kihagyom a megvásárlását, de lehet azért pár hónap múlva, nyáron meglepem vele magam. 💛

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Anaszti97

2021. november 24.

Imádom!! Nagy kedvencem, folyamatosan dicsérik rajtam ezt a kis friss, virágos illatot. Tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

zsuska11

2021. augusztus 17.

Évekig használtam több üveggel, szinte ez volt a védjegyem. Szerettem magamon, most pedig olyan nagyasszonyosnak érzem, szinte édeskésnek (jobban szeretem mostanában a citrusos illatokat). Nagyon tartós, bújós illat. Nem tartom kizártnak, hogy visszatérek hozzá, a polcon egy fél üveg azóta is türelemmel várakozik, hogy újra belészeressek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

senskin

2021. június 14.

Hű, az eladó ajánlotta, friss gyümölcsös illat...
Mondtam neki, én a karakteres, erős illatokat kedvelem, de ez azért nagyon kellemes volt! Nem vettem még meg, de nyárra biztosan finomságos lenne! :)

Majd egyszer! :)

Úgy látom, hogy most jött el az idő, hogy egy kisebb kiszereléssel nyárra megajándékozzam magam. A rokoni látogatás alkalmával már többféle Versace parfümmel sikerült meglepnem a szülőket, tesókat, most egyszer kipróbálok egyet a kollekcióból. Érdekes, mert nekem a bőrön sokkal jobban érvényesül finom érzéki illattá, mint a papíron! Sok parfümmel pont fordítva vagyok. Egyébként nem terveztem be a vételét, de kell nekem, mert tényleg jól érzem magam, ha használom, a teszterből próbáltam többször magamon és nem csalódtam benne. Szóval, ez lesz a nyári fújkálós illatom...Egyébként, szexi illat, a pasiknak is tetszik! :)

Amire nagyon kíváncsi lennék azok az illatjegyek! A citromos tavirózsás vonal nekem istenien mutatkozik, de! Valójában melyek az illatjegyek, mert több oldalon mást olvasok pl. abban jázmin sincs, de bemásolom nektek:

VERSACE YELLOW DIAMOND

Az illat egy fényrobbanással tárul elénk, sugárzóan, szikrázóan.
Meglepő: A gyémánt citrom kristályos élénksége, s a körte sorbet gazdag frissessége, a bergamott szikrázó jegyei és a neroli virág dinamikus akkordjai közé olvad.
Mozgalmas: a narancsvirág ritka eleganciája a frézia, a mimóza és a természetesen áttetsző nimfa fényén keresztül tündöklik.
Igéző: az ámbra érzéki fás akkordját, s a napos szantálfa vibráló karakterét a pézsma csitítja kifinomult összhanggá.
Illatcsalád: Virágos – Gyümölcsös – Fás
Az üveg: A kristály története, mely gyémánttá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

Hű, az eladó ajánlotta, friss gyümölcsös illat...

Majd egyszer! :)

VERSACE YELLOW DIAMOND

Az illat egy fényrobbanással tárul elénk, sugárzóan, szikrázóan.
Illatcsalád: Virágos – Gyümölcsös – Fás
Az üveg: A kristály története, mely gyémánttá vált.

Timea_1997

2021. április 15.

nagyon finom, tartós, igazán nőies illat, nagyon szerettem! :) ajándékba kaptam, amikor ezt használtam nagyon sokan dicsérték az illatom és nagyon sokáig éreztem én is a ruhaimon. Szerintem olyan illatjegyei vannak, ami bármelyik korosztálynak jól áll. Szívesen viselnék újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Manocska04

2021. április 8.

Kedvenc parfümöm! Nagyon tartós, elég belőle egy fújás is. Sokan dicsérik rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

pattelin

2021. január 30.

Rajtam a citomos parfümök működnek a legjobban. Igazán különleges ez az illat, nem mondom, hogy a kedvencem, de különleges! Ezért valahogy ritkán, különleges alkalmakkor használom. Akkor tökéletes! A mindennapokban nem tudnám elképzelni, lehet, hogy sok lenne vagy megunnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

Vikkkinca

2020. október 20.

Rajtam nagyon jól működik -igazi édeskés,könnyű illat.Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

Rajtam nagyon jól működik -igazi édeskés,könnyű illat.Újravevős.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.

Részletesebb információ a smartskincare-en.