Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Tiszta, mint a napfény, különleges ragyogó árnyalata tüzes hévvel sugárzik, s úgy tündököl, akár a gyémánt.

Fejjegy: körte, citrom, bergamott, neroli

Szívjegy: mimóza, jázmin, frézia, tavirózsa

Alapjegy: guaiac fa, ámbra, pézsma

Ár: 16000 , Eladó: Panda89
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, ill. személyesen
Ár: 10.000.- + szállítás , Eladó: Adrienn0119
Állapot: 90ml/45ml , Helyszín: Kiskunlacháza , fizetés: Előre utalás, foxi, packeta, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anasztika97

2023. szeptember 16.

Szerelem illat.. tavaszias gyengébb visszafogottabb, nem tolakodó, frissítő kellemes és virágos illat de én mindig tudom hordani.. tartós.. rengeteg bókot kapok érte! ♥️🥰😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 16.

kalmaniki

2023. szeptember 16.

Nagyon finom, nőies, friss illat. Tavaszra, nyárra tökéletes. Rajtam nagyon tartós, egész nap érzem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 16.

Missglamorazzi

2023. március 21.

Vidámság és tavaszi napsütés ami a legjobban jellemzi ezt a parfümöt. Könnyed mégis elegáns és nagyon tartós. Évekig tavasszal használtam (kb 2-3 üvegen vagyok túl) ezért mindig ez az időszak jut eszembe róla. Sok dícséretet kap, árban is korrekt. Nálam ő és a Chanel Chance eau Tendre azok, amik a nyári meleg időben sem lesznek fullasztóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 21.

miraclum

2023. március 3.

Nagyon emlékeztet a Bvlgari Omnia Coral parfümre. A Coral nem mérföldekkel, de azért valamivel izgalmasabb mint a Yellow Diamond. Nálam tipikusan az a kategória, amit ha ajándékba kapok, szívesen elhasználom a hétköznapokon, “egynek jó”, de ha én vásárolok, ennél összetettebb kreációkra esik a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 3.

Letti.e

2023. február 27.

Imádom ezt a parfümöt. Rengeteget kipróbáltam már, de számomra ez a number one.
Az illata nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 27.

Imádom ezt a parfümöt. Rengeteget kipróbáltam már, de számomra ez a number one.
Az illata nagyon tartós!

Nyuszikaaah

2023. február 5.

Valahogy nekem soha nem jöttek be a "sárga" illatok. Se öblítőben, sem parfümben. Van benne valami ami a régi WU2 samponra emlékeztet, és a napsütötte napraforgóra. Nem olcsó hatású illat, de nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 5.

hdbg

2022. december 10.

Erre a parfümre kapom a legtöbb dicsértet. Az EDT változata vetekszik több parfüm EDP tartósságával.
Meleg időben szinte mindig őt használom. Egyik kedvencem.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 10.

Meleg időben szinte mindig őt használom. Egyik kedvencem.:)

Andrea79

2022. november 25.

A Versace Eros nagyon bejön, gondoltam megszaglászom a Dm-ben. Hát ez valami fantasztikus!!! Kifinomult, üde, könnyed, jó kedvre derít. Miután hazamentem rögtön meg is rendeltem nagy kiszerelésben. Ha lehetne 100 csillagot adnék. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 25.

Summer3

2022. szeptember 19.

Évek óta ezt használom, nagyon finom, nőies, virágos illat, gyakran megdicsérik rajtam.
Nem tolakodó, ami nekem fontos, mégis tartós. 1-2 fújás a hajamba bőven elég, így bár nem olcsó, meglehetősen sokáig elég.
Próbáltam elmenni más irányba, hátha egy újdonság üti az illatát, de egy kivételével (a Bvlgari BLV II, ami brutális drága) nem találtam számomra jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

Szeszi009

2022. július 23.

Magamtól nem vettem volna meg ,mert nem az a típusú illat , ami elsőre magára hívja a figyelmet. Csere útján jutottam hozzá és annyira megbarátkoztunk,hogy meleg időben alapdarab lett. Sokan dicsérik rajtam, tartós , nem fejfájdítós.Szerintem napfény illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.

Részletesebb információ a smartskincare-en.