Versace

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Tiszta, mint a napfény, különleges ragyogó árnyalata tüzes hévvel sugárzik, s úgy tündököl, akár a gyémánt.

Fejjegy: körte, citrom, bergamott, neroli

Szívjegy: mimóza, jázmin, frézia, tavirózsa

Alapjegy: guaiac fa, ámbra, pézsma

Tamaska

2020. július 12.

Tudom tele van káros összetevőkkel, de sajnos a parfümökkel kivételt teszek, mivel egyelőre még nem találtam meg a leideállisabb zöld parfümöt... Azonban a parfümből csak a ruhámra és a hajamra fújok magamra soha nem a bőrömre. Az egy idő után foltot fog hagyni a nyaknál, főleg ha szoláriumba vagy napra megy az ember. Persze ez csak 40 év parfümhasználat után :-) Szóval nálam ő az abszolút favorit immár 8 éve veszem újra és újra. Kellemes virágos citrusos illat nem hivalkodó mégis különleges és egész álló nap alatt tart. Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 12.

BeesWorld

2020. május 26.

Imádom az illatát, DE hamar elillan. Notinoról rendeltem, és mintha a rossmannos testert tovább érezném magamon. Az intenset is ki fogom próbálni, mert a kedvenc nyári illatom. Nem értem a negatív kommenteket arról, hogy tisztítószer illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

kék lány

2020. március 1.

Szerintem műillat, nincs benne semmi finomság, lágyság, ami egy női parfümbe szerintem kell! Nem parfümnek képzelek el ilyen illatot, inkább valami tisztítószernek. Gyerekkoromban volt egy sárga fémtubusos kézkrém, kék felirattal, annak volt ilyesmi illata.

2 év múlva (2019. május):
Módosítom a véleményem: a kolléganőm rendelt egy ilyet, és befújtam vele magam. Az egy dolog, hogy nagyon tetszett magamon, de: másnap a sálamon valami isteni, kellemes illatot éreztem: ezt. Még 1-2 napig illatozott a sálam tőle, és rájöttem, hogy nekem nagyon tetszik ez az illat. (Furcsaság: azóta vettem egy 1 ml-s gyári mintát, hogy ismerkedjek vele, próbálgassam, és annak nem olyan karakteres és intenzív az illata, és nem is olyan tartós! Lehet, hogy régi a minta, vagy nem tudom.)
Jellemezni viszont valamiért nem igazán tudom. Talán olyan tisztaságillat-féle, de abból a nagyon finom, lágy fajtából, nem a szúrósból.

Rá pár hétre: most már biztos, hogy az illatmintának más az illata, mint a kolléganőméé, amit magamra fújtam. A kolléganőmé teszter, és a rossmannos teszternek is ugyanolyan illata van (ezek jók, ezek tetszenek), Azóta vettem valakinek ajándékba egy 30 ml-set, és más illata volt, mint a tesztereknek. Vettem még egy gyári mintát, hogy leellenőrizzem, és ugyanolyan illata van, mint a 30 ml-snek. Szóval: a teszternek más illata van, mint a gyári mintáknak és a 30 ml-snek. A teszteré sokkal jobb és határozottan más! NEM ÉRTEM!

Újabb "utóirat", 2020 február: rendeltem magamnak egy tesztert, fújkáltam néha, próbálgattam magamon, gondoltam, ha nem válik be, majd továbbadom (valahogy nem éreztem magamon olyan sokáig, mint ahogy elvártam volna). Már-már ott voltam, hogy eladom, amikor pár nap eltéréssel ketten is megdicsérték rajtam (köztük az egyik férfi - el volt ájulva, hogy "úristen, de jó ez az illat, nagyon kellemes, nagyon nőies, mi ez?"), és ez meggyőzött arról, hogy ne gondoljak eladásra. Illetve kaptam visszajelzéseket, hogy lehet érezni. Szóval mostmár marad, ez biztos. Most jut eszembe, a másik is férfi volt, és szintén el volt ájulva! Ő még két felmutatott hüvelykujjal is mutatta, hogy "bombajó".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

2 év múlva (2019. május):

Frufru3

2020. február 24.

Annyira kedves illata van! Tényleg napsütötte,vidám sárga illat.
Sok parfümöt megízlelve igazi felüdülés minden alkalommal,amikor belebotlok. Nem tudom,hogy kifizetném-e az árát,én csak egy utánzatát használtam anno,de úgy emlékszem,az picit citrusosabb volt. Viszont meglepően sok dicséretet kaptam rá, pedig van akinek ez túl egyszerű illat. A kevesebb néha több..
Virágillat-kedvelőknek ajánlom,szerintem megunhatatlan kedves illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Annyira kedves illata van! Tényleg napsütötte,vidám sárga illat.
Virágillat-kedvelőknek ajánlom,szerintem megunhatatlan kedves illata van.

ruszone

2020. február 20.

Utálom ezt az illatot, de mégis imádom.
Valami megmagyarázhatatlan dolog köt össze vele. Soha nem cserélnem le másra, bár ma a dm-ben szemezett velem a tesója, a bright crystal változat. Talán jól kijönnek egymással majd:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Utálom ezt az illatot, de mégis imádom.

clevergirl

2020. február 13.

Nagyon kellemes illata van. Az első meleg tavaszi napsütés ugrik be róla,mikor már a nárcisz,tulipán majd a többi virág ontja illatait, s ezektől egyfajta boldogság szökik a szívembe,amitől spontán kacér mosoly szökik az arcomra.
Szerintetek melyik korosztàlynak való?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Szerintetek melyik korosztàlynak való?

PETRA820718

2020. február 4.

2020. február:
Sajnos jelenleg nincs a kollekciómban, de volt már, és egy jó ideje nagyon hiányzik.
Rá kellett jönnöm, hogy ő is egy nagy szerelem, és igencsak dobogós helyen van a top tizes listámon.
Isteni illat, tökéletes sárga gyémánt, kell nekem újra...
Régebben:
Szeretem, mert tartós rajtam, kevés is elég belőle.Néha kifejezetten jó, hogy nem azaz édes tucatillat.
Drogériàs ugyan, de annak a legfelső polca 😊.
Rosszat nem tudok róla mondani, talán az àra kicsit borsos, de tudom, tudom a neve 😊.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

2020. február:
Isteni illat, tökéletes sárga gyémánt, kell nekem újra...
Régebben:
Drogériàs ugyan, de annak a legfelső polca 😊.

Nensi

2019. december 24.

Ez az illat számomra az irodai outfit és az állásinterjú kötelező kiegészítője. Egyszerűen leírhatatlan, hogy az a citrusos vonal, amit tulajdonképpen egyáltalán nem kedvelek, ez által a parfüm által tökéletes harmóniában van a bőrömmel. Beleborzongok, amikor napok múlva is felsejlik a levegőben az illata pl. a sálamon, kabátomon, mindig a Parfüm című könyv jut eszembe róla. Ez a nőiség etalonja számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Feketebarbi

2019. november 27.

Számtalanszor fújtam már papírra, dobtam is a kukába. A napokban kedves rokonom, egy nemes hölgy mondta.
- Drágám te olyan merev vagy, nincs neked ezekre a napokra egy csitri illatod?
És akkor ajánlotta olyan szúrós tekintettel rám meredve, hogy jaj elszégyelltem magam. Mivel nagyra tartom, tanácsát megfogadva rendeltem egy mintát.
Meglepő, hogy működik, balzsamosan, tisztán, üde a bőrömön.
Van nekem csitri illatom, a be delicious, ami kellemes emlékeket ébreszt. Kár, hogy a 20-as éveimben nem ismerhette meg az Alma a Gyémántot. Jó párost alkottak volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

- Drágám te olyan merev vagy, nincs neked ezekre a napokra egy csitri illatod?
Meglepő, hogy működik, balzsamosan, tisztán, üde a bőrömön.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Az illata és az üvege a nyarat és a napfényt idézi, citrusos, különleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Az illata és az üvege a nyarat és a napfényt idézi, citrusos, különleges.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.

Részletesebb információ a smartskincare-en.