Versace

Ár:   10 380-15 830 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rose24, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   10 380-15 830 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2011.

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: neroli, cédrátcitrom, körte, bergamott

Szívjegyek: narancsvirág, jázmin, illatcserje, frézia

Alapjegyek: borostyánkő, benzoin, pézsma, guaiac fa

Ár: 6900 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó vagy MPL automata

angelina69

2020. augusztus 23.

Ez az illat nem régen került a közelembe pici minta formájában. Próbáltam rekkenő melegben, enyhébb időben, de nem tudott elkápráztatni a ragyogásával, hiába sárga gyémánt a neve. Nekem valami hiányzott belőle, annak ellenére, hogy az összetevői alapján úgy gondoltam esetleg... Hát, nem. Rajtam nagyon enyhe citrusosság bújt elő, ami nem baj. Ezzel szinte egyidejűleg egy virágözön (fehér virágok) vágott orrba, ami fanyar és savanykás volt. Na, az nem volt kellemes. Ahogy múlt az idő, csökkent a virágözön, és mellé társult némi krémesség is, egy csipet fás vonallal keveredve, ami ismét tetszetős formát öltött. Mindent összevetve rajtam ez a sárga gyémánt nem fogja megcsillogtatni magát hosszabb ideig. Számomra van benne valami ridegség. Egyébként egy sima komfortillatnak mondanám, átlagos szilázzsal és tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

pviviana

2020. június 24.

Ajándékba kaptam. Magamnak nem választottam volna, de kellemes az illata. Én jobban kedvelem az édes illatokat, ez annyira nem az. Olyan finom, nőies. Szívesen használom azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

silence

2018. november 20.

Egy nagyon kedves Krémmániástól kaptam ajándékba egy mintácskát (hálás köszönetem ezúton is Nikinek! 😇), így volt alkalmam megismerkedni ezzel az illattal.
Finom, friss, virágos-citrusos tisztaság illat, amit inkább nyári parfümnek tudok elképzelni, melegben biztos fantasztikus hűsítő hatást ad.
Engem Tommy Hilfiger Tommy Girl-jére emlékeztet nagyon ez az illat, de erősen hajaz DKNY zöld almácskájára (Be Delicious) is, talán ez nem annyira fanyar, mint a zöldalma.....
Ami érdekes számomra, hogy én egyfolytában valami friss almaillatot is érzek benne (ami az említett 2 parfümben van is), de ennek az illatjegyeit böngészve nem találtam sehol, pedig meg mertem volna esküdni 😄
Az én bőrömön nagyon tartós, 2 napon keresztül teszteltem, mindkét alkalommal még este is lehetett érezni a reggeli fújást.
Amit sajnálok, hogy nem találok benne semmi egyediséget, számomra könnyen felejthető illattá válik ☺️
Lehet, hogy ha nyáron teszteltem volna, jobban esett volna a hűsítő frissesség, amit áraszt magából, és akkor járt volna a 4 csillag, de most csak 3......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Anasztazia12

2018. augusztus 30.

Nekem ez a parfüm kicsit csalódás volt...
Ugyanis a Bright Crystal Absolu-t hoz nagyon de nagyon hasonlít...vagyis nem ez volt a bajom, ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg , hanem nincs olyan tartós mint a Bright Crystal, vagy mint a Crystal Noir, rajtam legalábbis 2-3 óra után , elillan. De ettől függetlenül , nagyon szeretem az illatát, de sajnos a tartóssága miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nekem ez a parfüm kicsit csalódás volt...

mariann33

2018. május 7.

2018.01.19;A "sima"Yellow diamondnál kifejtettem a sajnálatomat,milyen kár hogy nem működik rajtam.
Mivel erről mindenhol azt olvastam hogy teljesen más mint az anyaillat,ezekre a véleményekre alapozva szereztem be egy ilyet.Innen is köszönet Teréznek!!Ugyanis ez nagyon jó!!Rajtam mérföldekkel jobb,és persze az illat is jobban tetszik.
Először olyan tusfürdős,friss,majd zöldes,kissé nyers illattá alakul,a végén a pézsmától púderes-zöld illat lesz belőle,de még mindig frissen.
Marc Jacobs Daisy-ét használom,de semmi hasonló nincs számomra a két illat között,talán csak annyi,hogy besorolásra egy kategóriába lehetne tenni a jellegük miatt.
Tartóssága kiváló!
Szerk.2018.02.04.
Azóta Cintiától hozzám került a sima Yellow diamondból,ezúton is nagyon köszönöm:)hisz tisztázódott így egy félreértés,miszerint a Dm-es teszter múzeumi darab lehetett,ezért írtam a sima YD-nál hogy rajtam nem jó.Nem volt avas vagy romlott,de valami lehetett vele,mert teljesen más illatot eredményezett rajtam mint ez a csuda finomság amit Cintiától kaptam.Vagyis,isteni finom a sima is,és abban valóban van hasonlóság MJ Daisy-vel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

Tartóssága kiváló!
Szerk.2018.02.04.

Burya

2018. február 28.

A sima Yellow Diamond tavaly a gyűjteményem része volt pár hétig, de nekem valahogy túl citrusos volt, kicsit légfrissítő jellegűnek éreztem magamon, ami nem a parfüm hibája, az én bőröm műveli ezt minden illattal, amiben citrom van. Ma sikerült szert tennem egy mintára az Intense változatból, és mivel sokan említették, hogy nem nagyon hasonlít az anyaillatra, gondoltam, egy próbát megér. Hátha. Hááát... nem. Ez sem. A sima YD kicsit vizes, légies, könnyed illat, kedveltem benne a mimózát és a vízililiomot. Ebben a körte a legerősebb jegy, olyannyira, hogy rajtam még a citromot is elnyomta. Ezzel még nem is lenne baj, mert a körtét is szeretem, és ez végre nem légfrissítő illatú lett, de ő meg nagyon tömény. Cukros, édes. Olyan érzés, mintha valami citrusos gyümölcsmixből készült szörpöt innék töményen. Tiniként még pont az ilyen gyümölcskoktélokat szerettem, de ma már úgy érzem, kinőttem én ezt, most már inkább az éjszakai nagyvadak, a füstös rózsák és a földes-fás pacsulik vonzanak. Az EDT-re megadtam az 5 csillagot, mert kellemes, felismerhető és tartós, de erre nem tudom. A tömény cukrossága sajnos átlökte a tucatszámra gyártott gyümölcsös lötyikék közé. Ha egy nyári Escada lenne, nem szólnék semmit, de ez csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

annajeney

2018. január 5.

Nagyon vidám kis cucc és rendkívül tartós. Mint minden illathoz kell egy bizonyos egyéniség, ehhez olyan kell, aki kedveli a fűszeres mégis illatokat egyben. Az "én illatom" ez. Szexi de mégis játékos. Messziről is érzik rajtam, rendre meg is dicsérik. Az árát pedig maximálisan megéri, ha kétszer ennyibe kerülne, akkor is megérné. Tavasszal és nyáron ez van rajtam, télen pedig a Dior Poison Girl-je, ami a másik nagy favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

lukiteri

2017. augusztus 18.

A sima Yellow Diamond után vettem meg próba nélkül. Nekem az anyaillatnak a nyomába sem ér. Ha valakinek esetleg a szíve csücske van egy 90/85 ml-m eladó-8000.-+ postáért vihető. luki.teri@citromail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Kremcica

2017. április 3.

Update:
Időközben hozzám került egy fújósnyi Marc Jacobs Daisy edt. Mikor magamra fújtam valahogy ismerősnek tűnt. Anyukám most a sima YD-t használja így elsőre arra tippeltem volna. De aztán eszembe jutott hogy talán ez lehet az és ismét megszagoltam a boltban. És igazam volt, tényleg nagyon hasonlít a Daisyre.

Jól ismerem a sima változatot így kíváncsi voltam ez miben Intense. Felfújtam egyik csuklómra ezt a másikra a sima yellowt. Tartósságában nincs különbség. Viszont ez sokkal frissebb kicsit zöld illatú, míg a másik sokkal gyümölcsösebb-virágosabb. Nekem a YD jobban tetszik, karakteresebb. Ez egy kicsit jó-jó de valamit visz a víz kategória. Persze ez csak egyéni vélemény, aki friss illatot keres tavasz-nyárra és nem az egyediség vagy dög parfümöt keres sokkal inkább komfortillatot, annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Update:

heather

2017. március 5.

Imádom a Yellow Diamondot,ezért azt gondoltam,megpróbálom ezt is.
Erősen pézsmássá válik rajtam,szinte csak az érvényesül az összetevőkből.
Nem bizonyult tartósabbnak sem a testvérénél,így inkább azt veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

Imádom a Yellow Diamondot,ezért azt gondoltam,megpróbálom ezt is.
Erősen pézsmássá válik rajtam,szinte csak az érvényesül az összetevőkből.
Nem bizonyult tartósabbnak sem a testvérénél,így inkább azt veszem majd újra.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Linalool