Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

erynis

2016. október 30.

Valahogy nekem a 30-as nem volt elég, simán leégtem mellette, pedig már valamennyire le is voltam barnulva. Nekem nagy csalódás, különös tekintettel az árára.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
MissNickole

2014. június 8.

Régebben ezt használtam, de manapság úgy érzem hiába fújom magamra a nap ugyanúgy éget mint előtte... Mintha semmivel nem védekeznék, simán leégek és kipirosodok mellette. Áttértem a Hawiian Tropic 50+-os naptejére, az most nekem jobban bevált, ráadásul harmad ennyibe kerül és az illata is nagyon finom, szerintem kókusz és valami keveréke.

Áttértem a Vichyről olcsóbb termékre és nem csalódtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 8.

Áttértem a Vichyről olcsóbb termékre és nem csalódtam

sestra77

2011. augusztus 28.

3 éve kiütésesek lettünk tőle (előtte nem volt gond vele). a gyerek meg az 50-es gyereknaptejtől - ez a nagyobb baj. és sajnos nemcsak mi, tehát nem egyedi az érzékenység. azóta csak la roche posay-t veszünk. de gyanús is lett, hogy egyre nagyobb kiszerelésben árulják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

fanni.mathe

2011. augusztus 1.

Ezt használjuk sokat nyáron 50esben. szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Ezt használjuk sokat nyáron 50esben. szerintem nagyon jó.

réka

2011. április 11.

Nagyon jó,könnyen adagolható.A krém beszívódik gyorsan .Szép egyenletesen lehet vele barnulni,de hosszabb strandolásnál célszerű 2 óránként utánkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.