Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A napozás során az UV-sugarak behatolnak a bőrbe és károsíthatják a bőrsejtek védőburkát. A Vichy laboratóriumai megalkották a Napozás utáni SOS balzsamot, amely epilobium kivonatot - egy erőteljes bőrnyugtató hatóanyagot - tartalmaz. Emellett lipidkoncentrátum célozza meg a károsult sejtmembránokat. A fájdalmas és felhevült érzés azonnal csillapodik.

galagonyanya

2014. június 19.

Bármilyen fircsa, de az alkohol denat-ot nem lehet érezni, észrevenni benne. Nekem se bírja a bőröm az alkoholt, de ennél a terméknél ez nem jön elő. És egy valóban hatásos balzsamról van szó, csökkenti a bőrpírt égés esetén (közepes leégésig; hólyagos égésre nem próbáltam, és nem is tenném), másnapra már alig látszik valami. És kevésbé fáj. Szerintem hasznos krém, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.