Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2017. március 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók

A nőknél a hajhullást általában a hajgyökeret körülvevő szövetek megszilárdulása kíséri. Ezek összeszorítják a hajgyökeret, az általa termelt hajszál egyre vékonyabb lesz, majd kihullik. Nem zsíros. Nem ragad. Gyorsan szárad. Az SP94 a hajszálakat alkotó rostok szerkezetét erősebbé, ellenállóbbá teszi.

vviki

2016. szeptember 27.

Egy hónapig használtam, majd abbahagytam, mert látszólag semmit sem ért. Rá egy hónapra elmentem a fodrászomhoz, ő fedezte fel, hogy a kezelt terület tele van babahajjal, így most újrakezdem és végigcsinálom a kúrát újra. A babahajak miatt megelőlegezem az 5 csillagot, a kúra után pedig írok update-et.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

manitia

2016. szeptember 20.

Semmit sem ér. Egy mezei koffeines tonikkal többre mentem. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Semmit sem ér. Egy mezei koffeines tonikkal többre mentem. Pénzkidobás.

Sarah27

2016. április 3.

Mindig is nagyon kevés és vékony szálú hajam volt. De körülbelül 7 éve elkezdett csomókban hullani. Belső gyulladás volt, megműtöttek, a hajhullás elmúlt, de sajnos nem nyom nélkül. Kipróbáltam a bánfit, a revalidot de semmi. Elkeseredésemben megvettem a Vichyt. Segített, a hajam elkezdett visszanőni.
Most újra megvettem, hogy kipróbáljam. Megvettem a samponját is. Már az első doboz használata után látszott az eredmény, van egy rétegnyi új hajam :) Nagyon nagyon látszik a változás, nem is emlékeztem hogy ennyire jó :) A párom is észrevette milyen sok új hajam van. Egyetlen negatívuma, hogy szárítja a hajvégeket, de nem baj több hajvégápolót használok. Nekem ennyit megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Gigike

2016. február 15.

Pénzkidobás... Még amikor kijöttek ezek az ampullák akkor vettem belőle és használtam is ahogy kell, de nekem semmit nem segített a hajhullásomon...
Másnak lehet hogy bejött, de nekem csak a pénztárcámba tett kárt, mert nem 2ft volt már akkor sem és most is közel van a 10.000ft-hoz.
Ami viszont ennél sokkal jobb és árban is verhetetlen (2390ft) az a Magister Products hajszesz extra, érdemes elolvasni a tudnivalókat róla a www.magisterproducts.hu oldalon !!! Szerintem ez lehet egy igazi csodaszer !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Lyric

2016. január 19.

Nem tudom, mit évő lennék nélküle. DHT érzékenység miatt hullik a hajam (androgén alopécia), amire jelenleg nincs gyógymód, de a tüneti kezelések közül magasan az aminexil tartalmú készítmények a legjobbak. A fejbőröm állandóan vörös és fáj, mintha egész nap szoros gumiban hordanám a hajam. Elég egy fél ampullával átmasziroznom a fájó fejbőrt és máris jobb. Hosszú ideig jártam privát bőrgyógyászhoz, aki lelkiismeretesen minden vizsgálatot elvégeztetett, de semmit nem talált. Még szteroidos készítménnyel is próbálkoztunk, de hiába. AZ orvos is mondta, hogy a férfias típusú hajhullással, sajnos nem tud mit kezdeni és gyakran a hajlam is öröklődik. Az Vichy Dercos Aminexil pro-ra visszatérve, több évtizedes keresgélés után bizton állíthatom, hogy az egyetlen szer, ami hat erre a típusú hajhullásra. Most 2-3 naponta használom, mert már elviselhetetlen volt a fájdalmas szorító érzés a fejbőrömön és csomókban hullott a hajam. Amióta újra kezdtem, a legutobbi hajmosáskor már alig jött ki pár szál haj. Emellett elkezdtem felváltva használni a Vichy Dercos Neogenic őssejt-es hajdúsító kúráját is, de arról egyenlőre nem tudok érdemben beszámolni. Igen drága szerek ezek, de nekem minden pénzt megérnek, mert ha ez nincs akkor marad a végleges kopaszodás, amitől rettegek. Ami még fontos, tapasztalataim szerint, aki androgén alopéciától szenved, soha ne hagyja bezsírosodni a haját. A faggyú tele van DHT-val, amitől még jobban begyullad a fejbőr és még több haj hullik ki. 2-3 naponta hajat kell mosni.
Amíg az orvostudomány nem talál a hajhullásra megoldást, marad az Aminexil Pro.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 19.

Amíg az orvostudomány nem talál a hajhullásra megoldást, marad az Aminexil Pro.

dorabeata

2015. december 8.

Megállította a hajhullásom, és nagyon gyorsan nőtt a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Megállította a hajhullásom, és nagyon gyorsan nőtt a hajam tőle.

Monyo1994

2015. április 28.

Sokáig nagyon hullott a hajam és borzalmas volt, aztán valahogy megtaláltam ezt a terméket. Nagyon hatásos,folyton nőnek a babahajak,szép sűrű lett a hajam. Eleinte nem tetszett az illata ,de már eléggé megszoktam az évek során. Egy kúrára van egy doboz, de mivel sajnos a hatása nem tartós, ezért mindig újraveszem. Igaz, hogy drága, de sokáig jó egy adag, csak akkor szoktam használni, hogyha tudom, hogy egy ideig még nem mosok hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Asztrid

2014. december 16.

Tavaly nagyon elkezdett hullani a hajam, mondhatom, soha nem látott mértékben. Csomókban hullott. Mindenki nyugtatgatott, hogy ez csak időszakos, évszakos hajhullás, de valahogy ez engem nem nyugtatott meg. Sok mindent kipróbáltam én is, a Bánf. hajszesztől a vitaminokon át, a Hairc.inic, de egyik sem ért el nálam számottevő javulást. Sőt bejelentkeztem erre a természetgyógyászos mikrokamerás dologra is, egy gyógyszertárba. Mondott mindenfélét, aztán kínálta az őt szponzoráló gyártó biotermékeit. Ez sem tetszett, de nálam ott bukta el a dolgot, amikor csinált nálam egy vérkép meghatározást is. Ez abból állt, hogy meg kellet fognom egy mágneses rudat, ami csatlakozott a laptopjához. Majd 5 perc múlva kész is volt az analízis. Hm... Na mindegy. Aztán kipróbáltam ezt. Nem mondom, hogy csodaszer, de az biztos, hogy nekem segített, megállította a hajhullásom. Mivel most megint erősebben hullik, megint megvettem kíváncsi vagyok, most hat-e. Az ára miatt viszont nem kap öt csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

Alexxa90

2014. augusztus 20.

Szerintem nagyon jók ezek a cseppek. Én 2* is újra vásároltam. Én minden hajmosás előtti napon (4 naponta) masszíroztam a fejbőrömbe és így is megtette a hatását. Rengeteg babahaj, a hajhullást pedig megállította. Annyi a negatívuma én részemről hogy nagyon drága... :(, de tőlem megkapja az 5*-ot így is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

rosa.love

2013. november 12.

Kb. 10 éve volt egy év, amikor nagyon hullott a hajam, ezt használtam, és segített valamennyit-de súlyosabb oka volt a hajhullásnak így csak felszíni segítséget nyújtott. Akinek hullik a haja, vizsgáltassa meg a pajzsmirigyét, májfunkcióját, hasnyálmirigy működését (nekem hasnyálmirigy gyulladásom volt, azért hullott:( ) , hagyja abba a koffeint, fogamzásgátlót és nézesse meg nincs-e intim gyulladása, akkor is ha nincs tünet! Sose fogjátok a stresszre vagy táplálkozásra, ha súlyos a helyzet és nagyon ritkul a hajatok!!! Ne higgyetek természetgyógyásznak, a lehúzós hülye mikrokamerás hajvizsgálatnak, internetes fórumoknak, senkinek! Irány a vérvétel! Nem szoktam ilyen indulatosan írni, de higgyétek el, hogy a krémmánia összes terméke sem segít, ha nagyon hullik a hajatok. Én is későn jutottam el orvoshoz, 2 évbe telt, mire teljesen rendbe jött a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 12.

Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.