Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wr., az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Az első gyengéd és tápláló sampon Vichy termálvízzel és ritka ásványokkal.

A kíméletes formula természetes összetevőket és aktív hatóanyagokat tartalmaz: kíméletes formula az egész család számára, még gyerekeknek is. Hipoallergén, PARABEN-MENTES, szilikonmentes és színezékmentes. Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.

Futureline

2019. február 15.

Ezert ajanlotta a gyogyszertaros neni http://kremmania.hu/kremek/la-roche-posay-kerium-extra-kimelo-fiziologias-sampon az osszetevok szinte ugyanazok. A Vichy es a La roche egymas klonjai mas csomagolasban nehany termeke legalabbis biztosan. Ez a sampon kevesbe habzik szep fenyes es konnyen kezelheto volt tole a hajam, de valoban erosen lapit es ugy neztem ki tole mint egy megazott kutya. Plusz jott az elmaradhatatlan minden Vichy sampon melle jaro ingyen ajandek KORPA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

tamimaci

2016. január 25.

Kicsit vegyesek az érzéseim ezzel a samponnal kapcsolatban.... Hirtelen felindulásból vettem meg (a kiszemelt La Roche elfogyott, ezt ajánlotta helyette a gyógyszertásos néni). Tetszik, hogy szilikon-, parabén-, stb-mentes. Finom az illata, jól habzik (2szer mosok), szép tiszta és fényes tőle a hajam, nem viszket a fejem. De sajnos borzalmasan lelapul tőle a hajam (habot, ilyesmit nem használok, csak körkefével szárítok), szálldos össze-vissza, és nagyon hamar zsírosodik, másnapra már inkább összefogom :(
Ennyi pénzért többet vártam, de kidobni azért nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Ennyi pénzért többet vártam, de kidobni azért nem fogom.

Stenico

2015. október 25.

Ajándékba kaptunk egy flakonnal, így adtam neki esélyt három hajmosásig. Az eredmény: gyorsabban zsírosodó hajtő, száraz tapintású és kócolódó hajvég. Vissza a jól bevált biosamponhoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

kulturmosoly

2015. szeptember 11.

Az egyik barátnőm ajánlására kezdtem el használni. Kétszer mosom vele a hajam egymás után. Először szinte egyáltalán nem habzik fel, de utána nagyon habos lesz. Szépen tisztít és nyugtatja a fejbőröm. Kb 4-5 naponta szoktam hajat mosni, de a legtöbb alkalommal száraz samponozok közben egyszer. Sajnos nekem nem tolta ki a hajmosások közötti időt, de a többi jó tulajdonsága kárpótol ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

fleur.cherie

2013. augusztus 7.

Nagyon meg vagyok elégedve, az egyik legjobb sampon, amit valaha használtam. A hajam fényes, de mégsem lapul le, és bár mindennapos hajmosásra is ajánlják, rekord ideig, 4 napig sikerült vele kihúznom abszolút vállalható hajjal, csak a töve volt nagyon kis mértékben zsíros. A hajam dús, vékonyabb szálú, minden hasonló típusnak csak ajánlani tudom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Hester

2013. február 9.

Meglehetősen vastag szálú, erős hajam van, de ez akkor sem lehet arra mentség, hogy nem tudom ezzel a samponnal normálisan megmosni; egyáltalán nem habzik, nem is tudom eloszlatni a hajon rendesen, és emiatt egy fél flakonnal is elhasználhatnék egyetlen mosás alkalmával. Paraben-mentes, szuper. És egy vagyonba kerül. Szerintem nem éri meg az árát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.